Προς το περιεχόμενο

Βοήθεια / Προτάσεις αγοράς σκληρών δίσκων


SPANK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μπα οχι θα παρω τον adata στα 256gb  αν κανω αυτη την πατεντα που ειπες να βιδωσω μονο 2 βιδες στο σασι δεν θα εχει προβλημα ετσι;  η να κανω ζημια στον ssd με τις βιδες  μην παιρνω τωρα και το bracket

 

 

ο ssd ζυγιζει λιγοτερο απο το κινητο σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή τράβηξα μπουνιδι στο λαπτοπ και τα έφτυσε ο σκληρος υπάρχει κάποια αξιόπιστη επιλογή ssd για dell inspiron 3542 γύρω στα 250 gb.κανω αρκετές εργασίες και παίζω ελαφριά παιχνίδια.
Δεν φταίει κάτι άλλο γιατί δοκίμασα έναν δανεικό σκληρό και μια χαρά παίζει.
Σκέφτομαι τον 850 evo αν δεν έχετε να προτείνετε κάτι άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή τράβηξα μπουνιδι στο λαπτοπ και τα έφτυσε ο σκληρος υπάρχει κάποια αξιόπιστη επιλογή ssd για dell inspiron 3542 γύρω στα 250 gb.κανω αρκετές εργασίες και παίζω ελαφριά παιχνίδια.

Δεν φταίει κάτι άλλο γιατί δοκίμασα έναν δανεικό σκληρό και μια χαρά παίζει.

Σκέφτομαι τον 850 evo αν δεν έχετε να προτείνετε κάτι άλλο.

 

 

 

με τον SSD μπορεις να του ριχνεις και κλωτσιες :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τράβηξα μπουνιδι στο λαπτοπ και τα έφτυσε ο σκληρος

Οταν παει να τα φτυσει  ο σκληρος μου θα σου φερω το λαπτοπ μου να το περιποιηθεις... :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχαχ παιδιά έχασα εργασία 2 εβδομάδων σαν ξέσπασμα ήταν :P :-D γενικά ήρεμος είμαι αλλά να εχω το σύστημα της υπογραφής και να κολλάει με τον μηχανικό μετά από φρέσκο φορμάτ,ήταν η "φυτιλιά" που λέμε.τουλάχιστον δεν θα έχω τα θέματα που είχα με τον μηχανικό.Ευχαριστώ τον BlueBlood7 για την απάντηση του

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδια!

Ενα φιλαρακι θα λειπει 6 μηνες σε ταξιδι και ενδιαφερεται να αγορασει εξωτερικο σκληρο δισκο για λαπτοπ μεγαλης χωρητικοτητας ωστε να χωρεσει μεσα ταινιες,μουσικη και παιχνιδια.Θα μπορουσατε να προτεινετε καποιον Hdd κατα προτιμηση για να εχουμε οσο το δυνατον μεγαλυτερη χωρητικοτητα και μικροτερη τιμη; 

Μπορει να δωσει ως 50 ευρω μαξ.Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδια!

Ενα φιλαρακι θα λειπει 6 μηνες σε ταξιδι και ενδιαφερεται να αγορασει εξωτερικο σκληρο δισκο για λαπτοπ μεγαλης χωρητικοτητας ωστε να χωρεσει μεσα ταινιες,μουσικη και παιχνιδια.Θα μπορουσατε να προτεινετε καποιον Hdd κατα προτιμηση για να εχουμε οσο το δυνατον μεγαλυτερη χωρητικοτητα και μικροτερη τιμη;

Μπορει να δωσει ως 50 ευρω μαξ.Ευχαριστω!

www.skroutz.gr/s/8579039/Maxtor-M3-Portable-1TB.html
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα.θελω να παρω εναν ssd αλλα δεν ξερω τι μεγεθος να διαλεξω.Αυτο που θελω κυριως ειναι να βαλω τα windows να τρεχουν γρηγορα και ανοιγει γρηγορα το pc και μετα να βαζω καποια προγραμματα για να τρεχουν πιο γρηγορα...δεν χρησιμοποιω ιδιαιτερα προγραμματα.Πιο πολυ το pc το εχω για gaming που εννοειται οτι δεν θα τα βαζω στο ssd τα παιχνιδια και για ιντερνετ.σκεφτομαι για 120 gb γιατι ειναι και σφιχτο το μπατζετ...αλλα αν δεν με καλυψει θα το σκεφτω να κανω υπερβαση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα.θελω να παρω εναν ssd αλλα δεν ξερω τι μεγεθος να διαλεξω.Αυτο που θελω κυριως ειναι να βαλω τα windows να τρεχουν γρηγορα και ανοιγει γρηγορα το pc και μετα να βαζω καποια προγραμματα για να τρεχουν πιο γρηγορα...δεν χρησιμοποιω ιδιαιτερα προγραμματα.Πιο πολυ το pc το εχω για gaming που εννοειται οτι δεν θα τα βαζω στο ssd τα παιχνιδια και για ιντερνετ.σκεφτομαι για 120 gb γιατι ειναι και σφιχτο το μπατζετ...αλλα αν δεν με καλυψει θα το σκεφτω να κανω υπερβαση.

Πόσα διαθέτεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50-60 eyrw

https://www.skroutz.gr/s/10144395/Adata-Ultimate-SU800-128GB.html

Περνα το λειτουργικο σου εκει,τα προγραμματα , και απο παιχνιδια βαλε κανενα online που εχεις και θες να φορτωνει πιο γρηγορα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...