Προς το περιεχόμενο

Daredevil (TV series 2015 )


Kostasspil

Προτεινόμενες αναρτήσεις

είδα 3 επεισόδια χθες μιας και μου το έβγαλε προτεινόμενο 1ο 1ο όταν άνοιξα το ΧΒΟΧ. 

 

μου άρεσε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ο τρόπος που το υλοποίησαν. θα το δω όλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τελευταίο μέρος του τελευταίου επεισοδίου ηταν καπως μεχ;

Τελείωσα επιτέλους....

Το τέλος όντως μπορούσε να ήταν καλύτερο.

Σε γενικές γραμμές η σειρά ήταν ότι περίμενα.Ίσως έπρεπε να είναι λίγο πιο σκοτεινή/noir αλλά δεν με ενόχλησε ιδιαίτερα.Ευτυχώς δεν μας έδειξε άφθαρτους heroes/vilains και ευτυχώς δεν έμοιαζε σε εφηβικές σειρές τύπου flash.

Για μένα στα επίπεδα του gotham αν και έχει πολύ μικρότερο potential αν συνεχιστεί.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα επεισόδια με τον Stick και το origin του Fisk έχουν καταπληκτικό character building. Επίσης συνολικά η σειρά παίρνει πολλά στοιχεία από το τρομερό run του Frank Miller στο Daredevil, κάτι που μόνο καλό κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ χλιαρος ο πιλοτος. Δεν με εντυπωσιασε. Θα δω 2-3 επεισοδια ακομα και αμα δεν, θα συναντησει arrow και flash στον κουβα με τις αποτυχημενες superhero σειρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει καμιά σχέση με flash η σειρά.Αν δεν σου άρεσε το 1ο δεν θα σου αρέσουν και τα υπόλοιπα(για να σε γλιτώσω από την θέαση).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει καμιά σχέση με flash η σειρά.Αν δεν σου άρεσε το 1ο δεν θα σου αρέσουν και τα υπόλοιπα(για να σε γλιτώσω από την θέαση).

ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον σου φιλτατε αλλα θα προτιμησω να εμπιστευτω την κριση μου και οχι την δικη σου. (παραλογο ε ; )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...