Προς το περιεχόμενο

Ψηφιακή Αλληλεγγύη - Παγίδες, Απάτες


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οχι 12μηνο εκανα το εγραψα και πιο πριν :) και επειδη την σιμ για τα 5 gb θα την βαλω μεσα στο ταμπλετ γτ παιρνει 2 σιμ δεν θα παρω στικακι και στο κοψιμο δεν θα πληρωσω ουτε αυτο ;)

 

Εγω που το εψαξα αρκετα νομιζω ναι και εκει το εκανα κιολας

 

Ειναι ηδη στα public και στην wind δεν ξερω αν το χουν πουθενα αλλου

πριν ειπες θα σου βαζουν μοναδεσ στο τηλεφωνο, εαν το γραφει την πατησες μαλλον

κοιτα ερωτηση 16 παραγραφος Α

και οτε/γερμανος//κοσμοτε εχουν 10gb συνδεση με σιμ

https://www.e-inclusion.gr/faqs/usersfaq/

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 640
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

πριν ειπες θα σου βαζουν μοναδεσ στο τηλεφωνο, εαν το γραφει την πατησες μαλλον

κοιτα ερωτηση 16 παραγραφος Α

και οτε/γερμανος//κοσμοτε εχουν 10gb συνδεση με σιμ

https://www.e-inclusion.gr/faqs/usersfaq/

 

 

Αυτο εξηγω οτι ειναι καρτοκινητο και οχι συνδεση η καρτοπρογραμμα :) το κανουν σε ολους τους αγοραστες για να εχουν νεους χρηστες.Το ρωτησα για να μην εχω προβληματα.Και ειναι δωρο το ξαναλεω

πριν ειπες θα σου βαζουν μοναδεσ στο τηλεφωνο, εαν το γραφει την πατησες μαλλον

κοιτα ερωτηση 16 παραγραφος Α

και οτε/γερμανος//κοσμοτε εχουν 10gb συνδεση με σιμ

https://www.e-inclusion.gr/faqs/usersfaq/

 

 

Α. Εάν επιλέξετε ευρυζωνική σύνδεση κινητής (mobile) υποχρεούστε να πραγματοποιήσετε νέα σύνδεση, στην οποία δεν επιτρέπεται να περιλαμβάνεται πακέτο κινητής τηλεφωνίας.

 

Και επισης εννοει οτι δεν γινεται να περιλαμβανει πακετο κινητης τηλεφωνιας δηλαδη μονο για ιντερνετ.Καμια σχεση με την σιμ την αλλη που ειναι κινητης τηλεφωνιας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρακαλω διαβαστε ολοι ασε τι σας λενε οι εταιριες κοροιδα ψαχνουν
δεν βλαπτει λιγο διαβασμα καντε εαν κλικ σε καθε ερωτηση
το λινκ .....   https://www.e-inclusion.gr/faqs/usersfaq/


Αυτο εξηγω οτι ειναι καρτοκινητο και οχι συνδεση η καρτοπρογραμμα :) το κανουν σε ολους τους αγοραστες για να εχουν νεους χρηστες.Το ρωτησα για να μην εχω προβληματα.Και ειναι δωρο το ξαναλεω

Α. Εάν επιλέξετε ευρυζωνική σύνδεση κινητής (mobile) υποχρεούστε να πραγματοποιήσετε νέα σύνδεση, στην οποία δεν επιτρέπεται να περιλαμβάνεται πακέτο κινητής τηλεφωνίας.

Και επισης εννοει οτι δεν γινεται να περιλαμβανει πακετο κινητης τηλεφωνιας δηλαδη μονο για ιντερνετ.Καμια σχεση με την σιμ την αλλη που ειναι κινητης τηλεφωνιας

τοτε αρχισανε τα δωρα γιατι σε λιγες ημερες θα λαβουν μερος 370 εταιριες που δεν ηταν στο προγραμμα...
τοτε θα περιμενω κανα μηνα θα μου κανουν δωρο ντελιβερι σουβλακια !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρακαλω διαβαστε ολοι ασε τι σας λενε οι εταιριες κοροιδα ψαχνουν

δεν βλαπτει λιγο διαβασμα καντε εαν κλικ σε καθε ερωτηση

το λινκ ..... https://www.e-inclusion.gr/faqs/usersfaq/

 

τοτε αρχισανε τα δωρα γιατι σε λιγες ημερες θα λαβουν μερος 370 εταιριες που δεν ηταν στο προγραμμα...

τοτε θα περιμενω κανα μηνα θα μου κανουν δωρο ντελιβερι σουβλακια !!!!

 

Αχαχαχαχαχα λες;Τοτε κακως εκανα επρεπε να περιμενω να γινει και αυτο :) και εκτος απο αυτο η wind δεν την προτιμουν και πολλοι ολοι cosmote η vodafone εχουν τι να κανουν αρχισαν τις τζαμπα σιμ και μοναδες για να αποκτησουν κανα πελατη χαχχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχαχαχαχαχα λες;Τοτε κακως εκανα επρεπε να περιμενω να γινει και αυτο :) και εκτος απο αυτο η wind δεν την προτιμουν και πολλοι ολοι cosmote η vodafone εχουν τι να κανουν αρχισαν τις τζαμπα σιμ και μοναδες για να αποκτησουν κανα πελατη χαχχαχα

5gb σε κινητο που ειχα ηταν μια εβδομαδα ιντερνετ για μια ωρα την εβδομαδα θες 20gb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5gb σε κινητο που ειχα ηταν μια εβδομαδα ιντερνετ για μια ωρα την εβδομαδα θες 20gb

Αστα να πανε αυτο λεω.Αλλα να σου πω την αληθεια απορω αν τα χρησιμοποιησω κιολας.Εχω ρουτερ σπιτι μου 24αρα γραμμη τι να τα κανω τα 5gb και οπου και να παω εστω και σε καφετερια εχει free wifi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολες οι μουφιες βγηκαν.Και εγω ηθελα να παρω ενα καλο λαπτοπ και να βαλω την διαφορα αλλα ουτε καρτα γραφικων,ουτε ραμ,θα παμε παλι πισω στο μεσαιωνα?Ειμαστε σοβαροι?Ας κανουμε λιγο υπομονη μπας και.. Αλλα δεν το βλεπω..Μαλλον με βλεπω να παιρνω ταμπλετ και να το πουλαω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολες οι μουφιες βγηκαν.Και εγω ηθελα να παρω ενα καλο λαπτοπ και να βαλω την διαφορα αλλα ουτε καρτα γραφικων,ουτε ραμ,θα παμε παλι πισω στο μεσαιωνα?Ειμαστε σοβαροι?Ας κανουμε λιγο υπομονη μπας και.. Αλλα δεν το βλεπω..Μαλλον με βλεπω να παιρνω ταμπλετ και να το πουλαω.

Αστα να πανε κρατα το μεχρι την ημερομηνια που λενε και μετα πουλησε το

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολες οι μουφιες βγηκαν.Και εγω ηθελα να παρω ενα καλο λαπτοπ και να βαλω την διαφορα αλλα ουτε καρτα γραφικων,ουτε ραμ,θα παμε παλι πισω στο μεσαιωνα?Ειμαστε σοβαροι?Ας κανουμε λιγο υπομονη μπας και.. Αλλα δεν το βλεπω..Μαλλον με βλεπω να παιρνω ταμπλετ και να το πουλαω.

Εντάξει υποτίθεται είναι ένας βασικός εξοπλισμός για να εξοικειωθείς με τη χρήση του μηχανήματος και το ίντερνετ, δεν είναι για cod και crisis :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει υποτίθεται είναι ένας βασικός εξοπλισμός για να εξοικειωθείς με τη χρήση του μηχανήματος και το ίντερνετ, δεν είναι για cod και crisis :P

Αχαχα συμφωνω αλλα αν ειναι να σου κολλαει σε ολα και να τρελαινεσαι η μονη εξοικειωση θα ναι πως θα γινει σα'ι'τα ενα ταμπλετ η ενα λαπτοπ αχαχχαχαχχαχα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχαχα συμφωνω αλλα αν ειναι να σου κολλαει σε ολα και να τρελαινεσαι η μονη εξοικειωση θα ναι πως θα γινει σα'ι'τα ενα ταμπλετ η ενα λαπτοπ αχαχχαχαχχαχα

Μια χαρά είναι για απλή χρήση αυτά που δίνουν, δεν θα έχεις πρόβλημα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι για απλή χρήση αυτά που δίνουν, δεν θα έχεις πρόβλημα :)

 

Εε ναι μωρε μια online ταινια και ιντερνετ απλα την δουλεια του θα την κανει.Λες και το ειχα και πριν για να με χαλασει :P τζαμπα το πηρα και χαλια να μου βγει μετα δεν θα λεω αχχ να ειδες εδωσα τοσα λεφτα και βγηκε μπαρουφα :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

κοιτα ερωτηση 7

https://www.e-inclusion.gr/faqs/usersfaq/

 

 

 

 

Μπορείς να βάλεις από την τσέπη σου για να πάρεις κάτι πιο ακριβό αλλά και πάλι μόνο ανάμεσα στα προϊόντα που το κατάστημα έχει βάλει ως διαθέσιμα για την δράση... Στο Κώτσο πχ έχει το iPad αν θέλει κάποιος να δώσει 300 ευρώ και βάλε από μόνος του.... Απλά αν το προιόν που θέλεις δεν συμμετέχει στη δράση είτε πιο φθηνό είναι είτε πιο ακριβό δεν μπορείς να το επιλέξεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολες οι μουφιες βγηκαν.Και εγω ηθελα να παρω ενα καλο λαπτοπ και να βαλω την διαφορα αλλα ουτε καρτα γραφικων,ουτε ραμ,θα παμε παλι πισω στο μεσαιωνα?Ειμαστε σοβαροι?Ας κανουμε λιγο υπομονη μπας και.. Αλλα δεν το βλεπω..Μαλλον με βλεπω να παιρνω ταμπλετ και να το πουλαω.

μπορεις να βαλεις την διαφορα και να παρεις οτι θες !!!

στο γερμανο ζητησα ενα με 4gb ram και dvd rom τιμη 289€ ειπαν οτι γινεται απλα θελει λιγες ημερες να το φερουν !!!!

και ερωτηση 7

https://www.e-inclusion.gr/faqs/usersfaq/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε fondas,δεν γίνεται λέμε αυτό, στο ειπαν τοσοι,σταμάτησε σε παρακαλώ να παραπληροφορείς.Αλλιώς παρέθεσε κάτι που να το τεκμηριώνει. Η ερώτηση 7 δεν λέει οτι μπορείς να πάρεις κάτι εκτός λίστας ακόμα και με παραπάνω χρήματα, ρώτα στα καταστήματα να δεις.Αλλιώς δεν θα υπήρχαν λίστες ,θα σου έλεγαν πάρε οτι θες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...