Προς το περιεχόμενο

Ψηφιακή Αλληλεγγύη - Παγίδες, Απάτες


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 640
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλά μπαρούφες , βγάλανε ότι σαπίλα είχαν ξεχασμένη στις αποθήκες να τη σπρώξουν 

δεν ηταν εκεί το point μου , αλλα στο οτι δεν έγραψαν ΑΚΡΙΒΩΣ ποιο μοντέλο περιλαμβάνεται κλπ ή κάποια standards στις προδιαγραφές τέλος πάντων έτσι ώστε να μην γίνονται μπινιές .

 

Γράφουν ακριβώς χαρακτηριστικά πάντως (μοντέλο, cpu, ram, δίσκος κλπ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμπεριφέρεσαι πολύ τζαμπατζής και πολυ κλαψα

τζαμπα τα δίνουν , απο την τσέπη τους 

αλλα κ εγώ τζάμπα απαντάω σε ενα wannabe τρολλάκι της κακιάς συμφοράς , για να ανταλλάξεις flame μαζί μου πρέπει να δω με ποιον μιλάω , αλλιώς υποθέτω και γελάω , δεν θα ασχοληθώ περισσότερο ;)

Γράφουν ακριβώς χαρακτηριστικά πάντως (μοντέλο, cpu, ram, δίσκος κλπ)

στο email λέω 

 βέβαια θα μου πεις την δουλειά τους την κάνουν όπως κ να έχει  .  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο email λέω 

 βέβαια θα μου πεις την δουλειά τους την κάνουν όπως κ να έχει  .  

Α οκ δεν κατάλαβα :) Πάντως όλα τα καταστήματα που συμμετέχουν έχουν ειδική ενότητα στα site τους με τις προσφορές ακριβώς (χαρακτηριστικά κλπ).

 

Για μένα, αν δεν θέλεις να δώσεις επιπλέον λεφτά, πάρε κάποιο από αυτά με τον celeron (hp, lenovo). Είναι καλύτερα από τα amd και με λίγη ραμ και ίσως έναν ssd γίνονται αξιοπρεπή για απλή χρήση. (ακόμα κι έτσι όπως είναι κάνουν για τα βασικά)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο παρασκευη με λιγα λεφτα και εαν εχει καταστημα κοντα
με 4gb ram και DVD rom / celeron

http://www.mediamarkt.gr/mcs/product/ASUS-F553MA-BING-SX623B-N2840-4GB-500GB---%2890NB04X6-M13590%29,99452,480508,1866263.html?langId=-18

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εγω πηγα εκανα παραγγελια το asus fonepad 8 στην wind και θα μου κανουν δωρο και αριθμο wind στο οποιο καθε μηνα θα βαζουν 2 ωρες ομιλιας.Και τζαμπα ολα μου βγηκαν και κερδισμενη βγηκα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως απο τα λαπτοπ αποσα ειδα απο ποιοτητα μηδεν και το hp και το lenovo το μονο που αξιζε σαν ποιοτητα ειναι το toshiba του πλαισιου και ας εδωσα και 30 ευρω παραπανω,....

τωρα για οσους κλαιγονται δεν μπορω να καταλαβω τι περιμεναν να παρουν με 230 ευρω?????? ο celeron μια χαρα ειναι για καθημερινες εργασιες... αν δε γουσταρουν ας μην ενεργοποιησουν το κουπονι πολυ απλα τα πραγματα!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εγω πηγα εκανα παραγγελια το asus fonepad 8 στην wind και θα μου κανουν δωρο και αριθμο wind στο οποιο καθε μηνα θα βαζουν 2 ωρες ομιλιας.Και τζαμπα ολα μου βγηκαν και κερδισμενη βγηκα ;)

εκανες συμβολαιο 24 μηνες !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανες συμβολαιο 24 μηνες !!!!

Το κόβει όποτε θέλει νομίζω όμως, έτσι έχει πει η wind (κι έτσι λέει και το πρόγραμμα)

 

ωραίο μηχανάκι αυτό το asus, θα μπει στις προσφορές;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κόβει όποτε θέλει νομίζω όμως, έτσι έχει πει η wind (κι έτσι λέει και το πρόγραμμα)

 

ωραίο μηχανάκι αυτό το asus, θα μπει στις προσφορές;

υπομονη να πας απο δευτερα τοτε θα παω και εγω μπορει την επομενη να δω και τους αλλους και βασικα πολλα καταστηματα δεν εχουν μηχανηματα και λενε μονο παραγγελεια και να μην σε χασουν κρατανε τα χαρτια σου !!!!!

και παντα υπαρχει ΟΤΕ-COSMOTE-GERMANOS με USB 10gb ιντερνετ και εχει το ideapad G5030 ram 4gb 289€

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω στης vodafone με τα 5 gb 31/10 που ληγει η επιδοτηση μπορω να κανω αμεσως διακοπη χωρις καποια ποινη?

ό,τι θέλει ο καθένας για αυτό το θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...