Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με total media 3


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, εγκατέστησα το total media 3 σε φρέσκα windows 8.1 και μου βγάζει το παρακάτω μήνυμα. Το pc τρέχει το τελευταίο flash player και δοκίμασα και re-install. Τι μπορεί να φταίει; 

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

post-219161-0-06560400-1423169544_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχουν και αλλοι αυτο το πρόβλημα με το συγκεκριμένο πρόγραμμα http://forums.techguy.org/multimedia/936193-arcsoft-totalmedia-problem.html, δοκίμασε να κανεις uninstall το flash που εχει τώρα και να βάλεις καποιο παλαιότερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το δοκιμάσω αύριο. Για το flash player κιλαμε πάντα ε? Γνωρίζεις κάποιο άλλο αντίστοιχο πρόγραμμα για usb tv tuner crypto redi pc 50a

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή δεν έβγαλα και πολύ άκρη με το total media εγκατέστησα το next pvr. Όλα μια χαρά, διάβασε το tv tuner και βρήκε και τα κανάλια αλλά όταν πατάω live tv μου βγάζει αυτό

post-219161-0-34330400-1423228729_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έκανα και έφτιαξε αλλά η ποιότητα εικόνας δεν ήταν καλή οπότε θα προσπαθήσω να φτιάξω το total media 3. Έψαξα στον προσθαφαίρεση προγραμμάτων αλλά δεν βρίσκω κάπου το flash player για να τον απεγκαταστήσω.


Έκανα 2-3 φορές unistall και install το total media 3 και δούλεψε κανονικά, τι να πω. Thanks πάντως που βοηθήσατε παιδιά.. :)


Κάτι τελευταίο, μπορώ να κάνω το epg να μου το δείχνει στα ελληνικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...