Προς το περιεχόμενο

samsung 10.1 2014


teoxen

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω αυτο το ταμπλετ απο το καλοκαιρι μεχρι στιγμης μου ειναι ολα οκ δεν εχω κανενα προβλημα Εκτος απο ενα.εσεις εχετε δει καποιο συγκεκριμενο προβλημα?

εμενα εδω κ μια βδομαδα ειδα μια πολυ μεγαλη αποτομη αλλαγη στο θεμα της μπαταριας,και ξεφορτιζει γρήγορα βεβαια το σκίζω αλλα μεγαλη διαφορα απο πριν και φορτιζει κ πολυ αργα,τι μπορει να φταιει?και τωρα τελευταια δεν εχω βαλει βγαλει καποια εφαρμογη.και επισης εχω βαλει καιρο τωρα το clean master και με το παραμικρο ανεβαινει αμεσος η μνημη που χρησιμοποιεί.γενικα παντος το ταμπλετ δεν το εχω γεμισει ιδιαίτερα με εφαρμογες και σιγουρα οχι βαριες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πριν ενα μηνα αγορασα και εγω το συγκεκριμενο tablet αλλα εχω το εξης προβλημα, ενω σε γενικες γραμες πηγαινει σφαιρα καθε λιγο και λιγακι κρασαρει και κανει συνεχεις επανεκινησεις. Δεν του εχω σχεδον καμια εφαρμογη περα φυσικα απο αυτες που κουβαλουσε απο μονο του συν κατι facebook και messenger ειναι αδειο. Δεν του εχω βαλει microsd καρτα με λιγα λογια ειναι ακομα του κουτιου αλλα το παραπανω προβλημα συνεχιζει και υφισταται. Εκανα επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων παλι τα ιδια. Δεν ξερω τι αλλο να κανω, καμια ιδεα κανεις?

Επεξ/σία από teopap84
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να τα πάτε πίσω και μην ξανά προτιμήσετε σαμσουνγκ σε κατηγορία ταμπλετ. ..Έχω και εγώ το ίδιο ταμπλετ και παρουσιάζει προβλήματα όπως γρήγορη κατανάλωση μπαταρίας χωρίς να το "σκίζω" , επίσης συνδέεται οπότε θέλει στο ίντερνετ, τρώει τρομερά κολλήματα μερικές φορές και τέλος το καλύτερο. ..Όταν ακούω μουσική μερικές φορές η οθόνη και ο ήχος κάνουν τα λεγόμενα "νερα" που κάνει η τβ όταν δεν έχει σήμα

το ταμπλετ είναι καινούργιο. ..τα Χριστούγεννα το πήρα. ..αλλα απ τη φαίνεται ήταν κακή επιλογή.Συγγνώμη αλλά δεν θα κάθομαι πάνω από την συσκευή να προσέχω μην την "κουρασω" ....αίσχος κάντε στροφή σε ipad ή LG g pad 8.3 v500

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...