Προς το περιεχόμενο

Xbox One - Προσφορές


EllhnasEll

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημιουργώ αυτό το θέμα μιας υπάρχει ήδη για το PS4.Εδώ θα δημοσιεύονται προσφορές που υπάρχουν για την κονσόλα.Θα αφορούν παιχνίδια, αξεσουάρ, περιφεριακά και προσφορές για αγορά της ίδιας της κονσόλας. Θέλω κάποιος Moderator να το καρφιτσώσει ώστε να μπορούμε να το βρόυμε πιο εύκολα.

 

Σχετικά θέματα

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 999
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλή Καθαρά Δευτέρα σε όλους.

Βρήκα το Fighter Within ολοκαίνουργιο στα 8.09 ευρώ με δωρεάν μεταφορικά.Έρχεται από την Αυστραλία οπότε θα κάνει λίγο καιρό να έρθει. http://www.ebay.co.uk/itm/Fighter-Within-Xbox-One-game-BRAND-NEW-/261754915383?pt=UK_PC_Video_Games_Video_Games_JS&hash=item3cf1cf0a37, ο πωλητής απ'ότι βλέπω είναι πολύ καλός.

Επόμενη τιμή στο Skroutz 20.31 χωρίς τα μεταφορικά.

 

Επίσης Rayman Legends 19.91 με δωρεάν μεταφορικά. Έρχεται και αυτό από Αυστραλία. Επόμενη τιμή στο Skroutz 33.51 χωρίς μεταφορικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://store.xbox.com/el-GR/Xbox-One/Games/Thief/b1b518b3-6d41-4676-9e5a-6c8a69e9b1d6το Thief σε ψηφιακή μορφή για κατέβασμα στα 13.20 για τα Gold μέλη. Μόνο για λίγες μέρες. Επόμενη τιμή στο Skroutz για την Retail έκδοση 37.50 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://store.xbox.com/el-GR/Xbox-One/Games/Thief/b1b518b3-6d41-4676-9e5a-6c8a69e9b1d6το Thief σε ψηφιακή μορφή για κατέβασμα στα 13.20 για τα Gold μέλη. Μόνο για λίγες μέρες. Επόμενη τιμή στο Skroutz για την Retail έκδοση 37.50 ευρώ.

 

 

 

Με πρόλαβες. Γιατί ομως αυτή η προσφορά δεν αναφέρεται πουθενά? Πχ στο blog του major nelson?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρω και γω :P , εγώ το είδα και το πόσταρα εδώ

Βασικά απ' οτι βλεπω το γράφει

Οχι ρε συ το εχω κοιτάξει 500 φορές δεν βλέπω να το γράφει..Απλά μου κάνει εντύπωση που έβαλαν μια προσφορά και δεν αναφέρεται πουθενά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://majornelson.comκατεβα λιγο και θα δεις τις εκπτωσεις σε τρια παιχνιδια

Επισης το εχουν και στο xbox.com στο Deals with Gold

Εχεις δίκιο. Μπορεί να το πρόσθεσαν αργότερα ή εγω εχω γκαβομάρα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 χρόνο αργότερα...

Δεν έβλεπα που αλλού να το βάλω, αλλά εν πάσει περιπτώσει, τα έσκασα λίγο για Xbox One games τώρα που τελείωσα το Uncharted 4 και επέστρεψα τo PS 4 στον φίλο μου.

Πήρα λοιπόν από Amazon.uk στα 127 ευρώ 

 

Divinity: Original sin EE

Halo 5: Guardians

Wolfenstein: A New Order

Transformers: Devastation

LEGO Batman 3: Beyond Gotham

LEGO The Movie Videogame

Broken Sword 5: The Serpent's Curse

 

και σε συνδυασμό με τα 45+ games που έχω στο Xbox Live που αφορούν το One ως GwG και τα FTP (δεν βάζω του 360 γιατί θα πελαγώσουμε) θα λιώνω μέχρι να τα φτύσει το σύστημα.  Περιμένω να βγει το Xbox One Slim αλλά αν μέχρι τότε πετύχω σε κανά scroutzoμάγαζο την Xbox One Elite Console σε καμιά αισθητά χαμηλή τιμή ή ακόμα κι αν πετύχω κανά refurbished στα 199 ευρώ, θα είμαι άρχοντας. Το One μόνο με την Masterchief Collection και το Halo 5 τα έχει βγάλει τα λεφτά της για μένα.

 Τα άλλα που λέγονται κατα καιρούς για τα λίγα exclusives του PS 4/One, τα remasters και τις αναμενόμενες νέες κονσόλες σαν αστεία τα εκλαμβάνω. Μακάρι να είχα άπειρο χρόνο να παίζω με τόσα games που διαθέτω.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις πιασει την ουσια του πραγματος. Συμφωνω, το εχω γραψει αλλωστε αμετρητες φορες. Και οι 2 αυτες κονσολες εχουν πολλα να δωσουν και εννοειται και το Wii U αντιστοιχα..

 

Το θεμα με τις αναβαθμισμενες  κονσολες βεβαια εχει πολλες προεκτασεις και δεν το αντιμετωπιζω καθολου ως αστειο, αλλά δεν  ειναι της παρουσης και φυσικα δεν μειωνει την αξια των τρεχουσων εκδοσεων των οικιακων συστηματων, που σιγα-σιγα γεμιζουν το οπλοστασιο τους,  με αξιολογους τιτλους να ασχοληθει κανεις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ kostiger για το θετικό της υπόθεσης κι εγώ σαν καλό παιδί πήρα από Public στα 94 ευρώ περίπου

Zombi

Diablo 3: UEE

Rare Replay

Tales from the Borderlands

Play and Charge Kit

έτσι για φτιάχνουμε σιγά σιγά την προίκα μας. Τα βρίσκω παντού φθηνότερα στο scroutz αλλά σε επαρχία τα έξοδα αποστολής τσούζουν για ένα από δω, ένα από κει.

Έχουμε και ultimate game sale, ωχ παναϊα μ'.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...