Προς το περιεχόμενο

Xbox One - Προσφορές


EllhnasEll

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Oπως το λες. Οι επαρχιωτες ειμαστε ριγμενοι λογω εξοδων αποστολης, τοσο στις αγορες απο σκρουτζ, οσο και στις αγορες απο αγγελιες του ινσομνια.. B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 999
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φέρνει γούρι ο Σάντος και ο Ρονάλντο το ''παιδί'' αφού την επόμενη μέρα της πρωταθλήτριας Πορτογαλίας τσιμπάω Xbox One 1TB Hybrid Elite console με 349 ευρώ από πλαίσιο. Το Σαββατοκύριακο θα το βάλω σε λειτουργία έτσι από περιέργεια να δω πόσο low και από τα low μηχάνηματα είναι. Προς το παρόν τελειώνουμε κάτι  360 games που έχω και μπαίνω σε νέα (μπλιαχ αίσχος :P) γενιά.

 

 Άντε και το 2020 που θα τo σηκώσει η Ολλανδία η κακομοίρα θα μου κάτσει Scorpio.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φέρνει γούρι ο Σάντος και ο Ρονάλντο το ''παιδί'' αφού την επόμενη μέρα της πρωταθλήτριας Πορτογαλίας τσιμπάω Xbox One 1TB Hybrid Elite console με 349 ευρώ από πλαίσιο. Το Σαββατοκύριακο θα το βάλω σε λειτουργία έτσι από περιέργεια να δω πόσο low και από τα low μηχάνηματα είναι. Προς το παρόν τελειώνουμε κάτι  360 games που έχω και μπαίνω σε νέα (μπλιαχ αίσχος :P) γενιά.

 

 Άντε και το 2020 που θα τo σηκώσει η Ολλανδία η κακομοίρα θα μου κάτσει Scorpio.

 

Με γειες! Εσένα σου έφερε τύχη εμένα με έστειλε κουβά καθώς είχα παίξει ότι θα το πάρει η Πορτογαλία στην κανονική διάρκεια του παιχνιδιού, που να φανταστώ ότι θα στείλουν εκτός τον Ronaldo στα πρώτα λεπτά του παιχνιδιού με αντικανονικό χτύπημα! On topic τώρα, καλύτερα να το συνδέσεις μόλις σου έρθει, καθώς έχεις να βάλεις πολλά παιχνίδια να κατεβαίνουν αν έπαιρνες τα free τόσο καιρό με την gold συνδρομή. Όσο για το "low μηχάνημα", δοκίμασε ένα παιχνίδι με πολλούς npcs όπου γίνεται πραγματικός χαμός στην οθόνη.. Θα εκπλαγείς πόσο "low" είναι :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φέρνει γούρι ο Σάντος και ο Ρονάλντο το ''παιδί'' αφού την επόμενη μέρα της πρωταθλήτριας Πορτογαλίας τσιμπάω Xbox One 1TB Hybrid Elite console με 349 ευρώ από πλαίσιο. Το Σαββατοκύριακο θα το βάλω σε λειτουργία έτσι από περιέργεια να δω πόσο low και από τα low μηχάνηματα είναι. Προς το παρόν τελειώνουμε κάτι  360 games που έχω και μπαίνω σε νέα (μπλιαχ αίσχος :P) γενιά.

 

 Άντε και το 2020 που θα τo σηκώσει η Ολλανδία η κακομοίρα θα μου κάτσει Scorpio.

Προπαντως καλοριζικο!!!οσο για το ποσο low κονσολα ειναι!!~θα το δεις αυτο μπροστα σου οταν θα παιξεις κανα forza 6 για πρωτη φορα. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το ξέρω για το low έκανα πλακίτσα. Έχω μια μικρή εμπειρία από δανεικό Xbox One και ξέρω πάνω κάτω τι να περιμένω. Παίζω από εποχής atari, spectrum, amiga και άλλα τέτοια του συναφιού οπότε δεν με απασχολεί αν τα games δεν είναι super duper up to date. Τo καλό και διασκεδαστικό gameplay δεν μπορεί να υποσκιαστεί από κανένα φωτορεαλιστικό γραφικό ακόμα και σήμερα. Τα κωλύματα ορισμένων χρηστών τύπου δεν παίζω κάτω από 60fps, only 120 fps, παίζω σε Ultra High, έχει tearing, δεν έχει hearing κτλ. κτλ. κτλ. είναι ελάσσονα ζητήματα για τα δεδόμένα μου.

 

Άντε επειδή είμαι σε πνεύμα καταναλωτικό τσίμπησα

Faery: Legends of Avalon

Black Knight Sword

Mars: Wars Logs

DmC

Tales of Vesperia

Toy Story 3

Epic Mickey 2

Escape Dead Island

LEGO Pirates of the Caribbean

Life is Strange Complete Season

 

όλο αυτόν τον καιρό που είχαν προσφορές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ren επειδή κι εγώ είμαι σε φάση αγοράς Xbox One, προβληματίζομαι για το αν θα πρέπει να πάρω το ελίτ (φοβερή τιμή το Πλαίσιο) ή να περιμένω το Slim σε κανά μήνα από τώρα...

Τι σε έκανε και πήρες το ελίτ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ren επειδή κι εγώ είμαι σε φάση αγοράς Xbox One, προβληματίζομαι για το αν θα πρέπει να πάρω το ελίτ (φοβερή τιμή το Πλαίσιο) ή να περιμένω το Slim σε κανά μήνα από τώρα...

Τι σε έκανε και πήρες το ελίτ;

Το προτίμησα λόγω χειριστήριου που σε αυτή την τιμή με την κονσόλα είναι λουκούμι. Το Hybrid επίσης είναι αρκετά καλό δελεάρ κυριώς για τα loading times που ναι μεν δεν είναι καμιά τρομερή βελτίωση αλλά παραμένει βελτιώση. Το Xbox One slim θα το έπαιρνα αν δεν έβρισκα σε καλή τιμή το Elite (οι άλλες bundle εκδόσεις δεν με συγκινούν. Το μέγεθος της συσκεύης δεν είναι κίνητρο αγοράς κονσόλας για μένα, 4κ τηλεόραση δεν έχω και ούτε σκοπεύω να πάρω ενώ ακόμα δεν ξέρουμε αν υπερθερμαίνεται και κατά πόσο κάνει θόρυβο ή slim έκδοση.

 

Εν πάσει περιπτώσει, με απλή αναλογική αν το πάρεις, δίνεις 349 ευρώ για Xbox One με Elite χειριστήριο + 1TB Hybrid και από την άλλη δίνεις τα ίδια χρήματα για 1ΤΒ Xbox One slim. Στα δικά μου μάτια το value for money του Elite δεν συγκρίνεται με το νεότερο μοντέλο.

 

Για τα 199 ευρώ θεωρώ ότι είναι must. Τα ανακατασκευασμένα σίγουρα είναι πιο αξιόπιστα από τις πρώτες παρτίδες Xbox One και έρχονται με υποδοχή 3,5mm jack υποδοχή. Έχει αγοράσει αρκετός κοσμάκης και δεν έχει προβλήματα σε αντίθεση με τα τότε του 360.

Επεξ/σία από Ren_of_Heavens
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Παιδια, οποιος ενδιαφερεται για xbox one, το public δινει την εκδοση elite στα 300(!!!) ενω τα Media markt δινουν το holiday bundle (Ori, Gears, Rare replay) + 12 μηνες live στα 300!Τρελες προσφορες νομιζω.Κι εγω την πατησα, πηρα το ελιτ πριν μια εβδομαδα στα 350 απο Πλαισιο...Λιγο ακομα να περιμενα...

Καλο gaming σε ολους!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος είναι αυτός που πήρε το Elite στα 299 είναι μάγκας.Μπήκα στο Public και δεν υπάρχουν οι Elite κονσόλες. Aν περίμενα λίγο ακόμα θα το έπαιρνα 50 ευρώ λιγότερο.Αχαχαχαχα περιμένετε μέχρι να πάει στα 249 διότι, θα έχει φάση όποιος το πάρει τόσο. Vitapeis πλαισιωθήκαμε both of us.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

http://www.theconsoleclub.gr/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_product_id=32752&Itemid=444

 

Halo 5: Guardians Limited Edition XONE NEW ->27.40

 

πολύ καλή τιμή για Ελλαδα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.theconsoleclub.gr/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_product_id=32752&Itemid=444

 

Halo 5: Guardians Limited Edition XONE NEW ->27.40

 

πολύ καλή τιμή για Ελλαδα.

 

Μη διαθέσιμο  :mad:

 

edit: όταν λες για Ελλάδα; Υπάρχει κάποια ανάλογη τιμή στο εξωτερικό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει παιξει σε αυτα τα χρηματα και στο Game και Τhatgamecollection σε αυτα τα χρηματα...

 

Υ.Γ: Κι εγω ηθελα τη συγκεκριμενη εκδοση παροτι εχω την στανταρντ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...