Προς το περιεχόμενο

Xbox One - Προσφορές


EllhnasEll

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 999
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

βλεπω τις προσφορες στο επισημο store και ειναι οντως καλες. πηρα tomb raider definitive edition 6 euro.. να ρωτησω κατι αλλο, οταν αγοραζεις απο microsoft store en-us μπαινουν κανονικα στο λογαρισμο τα games;γιατι μια μου βγαζει το store σε el-gr και μια σε us και εχω μπερδευτει.μην εχει κανα region lock και το παρω χωρις λογο,πχ εχει the witcher 3 στα 20 $

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, έχει και κάτι προσφορές στο γαλλικό microsoft store (Δωρεαν μεταφορικά / Αποστολή Ελλάδα)

Sunset Overdrive    :  7.99

Forza Motorsport 5 :  9.99

Quantum Break       :24.99

Κτλ

https://www.microsoftstore.com/store/msfr/fr_FR/list/categoryID.64844500?icid=Cat-Xbox-modB-xboxgames-110816-fr_FR&sortby=listPrice%20ascending&filters=4787549200

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Καλησπέρα, έχει και κάτι προσφορές στο γαλλικό microsoft store (Δωρεαν μεταφορικά / Αποστολή Ελλάδα)

Sunset Overdrive    :  7.99

Forza Motorsport 5 :  9.99

Quantum Break       :24.99

Κτλ

https://www.microsoftstore.com/store/msfr/fr_FR/list/categoryID.64844500?icid=Cat-Xbox-modB-xboxgames-110816-fr_FR&sortby=listPrice%20ascending&filters=4787549200

 

Έβαλα παραγγελία το Sunset Overdrive και το Forza 5 και αφού τη δέχτηκε κανονικά, αφού με χρέωσε και 18 ευρώ στο Paypal, μου έστειλαν e-mail λέγοντας:

 

Nous avons rencontré un problème dans le traitement de votre commande

Afin de solutionner ce problème le plus rapidement possible, merci de nous contacter au 08 05 98 00 79 (numéro gratuit).

 

Δηλαδή υπάρχει πρόβλημα με την παραγγελία, αλλά δεν σου λέμε τι πρόβλημα υπάρχει, πάρε μας τηλέφωνο για τα περαιτέρω. Ωραία συμπεριφορά.

 

Και τώρα τι κάνουμε που το μόνο που ξέρω στα γαλλικά είναι το je m' appelle;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά.

 

Ψάχνω για συνδρομή Gold Live. Από ότι βλέπω Link.png Site: οφίλος μας δεν έχει διαθέσιμες. Έχει κάποιος να προτείνει από κάπου αλλού συγκεκριμένα; Δε βρίσκω και τόσο καλές τιμές..42€ τη πιο οικονομική.

 

Τέλος έχει πάρει κανείς το μάτι του καμιά super προσφορά για το Witcher 3 η δυνατόν μαζί με το expansion?

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά.

 

Ψάχνω για συνδρομή Gold Live. Από ότι βλέπω Link.png Site: οφίλος μας δεν έχει διαθέσιμες. Έχει κάποιος να προτείνει από κάπου αλλού συγκεκριμένα; Δε βρίσκω και τόσο καλές τιμές..42€ τη πιο οικονομική.

 

Τέλος έχει πάρει κανείς το μάτι του καμιά super προσφορά για το Witcher 3 η δυνατόν μαζί με το expansion?

 

Ευχαριστώ.

 

http://www.insomnia.gr/topic/628627-xbox-live-12-month-gold-amazon-%E2%82%AC30/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Έβαλα παραγγελία το Sunset Overdrive και το Forza 5 και αφού τη δέχτηκε κανονικά, αφού με χρέωσε και 18 ευρώ στο Paypal, μου έστειλαν e-mail λέγοντας:

 

Nous avons rencontré un problème dans le traitement de votre commande

Afin de solutionner ce problème le plus rapidement possible, merci de nous contacter au 08 05 98 00 79 (numéro gratuit).

 

Δηλαδή υπάρχει πρόβλημα με την παραγγελία, αλλά δεν σου λέμε τι πρόβλημα υπάρχει, πάρε μας τηλέφωνο για τα περαιτέρω. Ωραία συμπεριφορά.

 

Και τώρα τι κάνουμε που το μόνο που ξέρω στα γαλλικά είναι το je m' appelle;

 

Τελικά δεν τράβηξε λεφτά από το paypal.

 

Έβαλα δεύτερη παραγγελία με την χρεωστική μου απευθείας και αύριο θα έχω τα δύο games, μέσα σε δύο μέρες χωρίς καν να πληρώσω μεταφορικά. Χλιδή, όχι αστεία. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Σε ευχαριστώ, έκανα και μια ερωτησούλα στο συγκεκριμένο thread και αναμένω απάντηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Mortal Kombat XL (Xbox One) 19.31€  

Scroutz απο 27€

Αllkeyshop απο 19.81€

 


 


NBA 2K15 (Xbox One) 6.89€  

Scroutz απο 10€

Αllkeyshop απο 11€

 


 

Doom (Xbox One)  17.25€  

Scroutz απο 26€

Αllkeyshop απο 21€

 


 

Δισκατες εκδοσεις ,ολα μαζι με μεταφορικα 48€

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...