Προς το περιεχόμενο

Το Galaxy S6 και το Galaxy S Dual Edge αποκαλύπτονται μέσα από νέα διαρροή φωτογραφιών


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 87
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Κακάτα ψέματα, παρθενογένεση δεν υπάρχει. Ο καθένας προσπαθεί να βγάλει το ψωμί του όσο πιο ηθικά πόροι. Κόψε λίγο από εδώ, πάρε λίγο από εκεί κλπ. Αλλα η Samsung το έχει ξεφτιλίσει το θέμα... Έλεος. Μήπως νομίζουν επειδή είναι Βόρειο...eee Νότιο Κορεάτες κάνουν ότι θέλουν...

Όταν αρχίσει η Apple να βγάζει πλυντήρια και ψυγεία τότε να αρχίσετε το κράξιμο. Μας έχετε πρήξει με την Apple.Είναι αγια και δεν "ιπιρεαζετε" από τις σαχλαμάρες σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

guys ή τυφλος ή hater ( βλεπε haHa klp) πρέπει να σαι για να μην παραδέχεσαι οτι το galaxy s6 θυμίζει τον γενικοτερο σχεδιασμο του iphone 6 ,στο ΠΟΛΥ ασχημο του βέβαια. παρατηρω οτι οσα κινητα βγαινουν ακόμη και εν ετει 2015 ,την αισθητικη του iphone ρε παιδια κανενα δεν φτάνει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια βγάζει όλα τα κινητά ίδια, μια είναι αντιγραφή. Οκ δηλαδή με την HTC είδαμε τεράστιες αλλαγές στο M9,όπως και με τα iPhone αλλά εκεί δεν λέμε τίποτα, για Sony δεν συζητάω (και όχι δεν έχω κόλλημα με την Samsung) αλλά να λέμε τα πράγματα με το όνομα τους.Μια χαρά είναι και στην τελική άμα δεν είπανε σε κανένα να το αγοράσει με το ζόρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι τόσο χάλια, που μου ρχεται να κλάψω... από τα γέλια! Γυαλιστερή πλάτη, λίγο copy paste από htc, λίγο από apple, λίγο μέταλλο, λίγο θάλασσα και το αγκόρι μου. Καλό πάτο, εύχομαι shamesung!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεχασες να γραψεις "ρε ουστ" οταν η apple αντεγραψε το htc one:

 

Image%202015-02-26%20at%2012.40.11%20PM.

 

H Samsung όταν αντιγράφει αντιγράφει τον εαυτό της, η Apple όταν αντιγράφει αντιγράφει άλλους, σωστά;

 

 

articleheader.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι καμπυλες ομως του μεταλλικου πλαισιου(σε συνδυασμο με τα πλαστικα κοψιματα) μου θυμιζουν τις καμπυλες που εισηγαγε η htc με το htc one και ακολουθησε και η apple με το iphone 6.

Απλά καμία σχέση. Μιλάμε για άλλη ακτίνα καμπυλότητας και άλλη διατομή του πλαισίου, μια τομή των δυο συσκευών μπορεί να το αποδείξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κακα τα ψέματα όμως και άσχετα με το ποιους αντέγραψε, επιτέλους η εταιρία δείχνει ότι θέλει να κάνει βήματα προόδου ως προς το design και τα υλικά.

Εγώ εύχομαι να τα πάει καλά για να υπάρχει υγειής ανταγωνισμός.

Εάν ο κόσμος τη στηρίξει αυτό θα δείξει ότι η αγορά ενδιαφέρεται για κάτι παραπάνω από spec bumps qHD και λοιπά περιττά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...