Προς το περιεχόμενο

Ποιο να επιλέξω ;


arsenal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα...είμαι ανάμεσα σε μερικές συσκευές και θα ήθελα να μου πείτε εσείς ποια είναι η καλύτερη...xiaomi mi2 ,Lg g flex,lg G3 ,Sony Z3 Compact..όπως καταλαβαίνετε δίνω κάπου 350 ευρώ όχι παραπάνω ...ξέρω ότι το Lg G3 ίσως μαζέψει τους περισσότερους ψήφους απλά μου φενεται τεράστιο :/ ..βέβαια μπορώ να κάνω υποχώρηση αν είναι επίπεδα ανώτερο από τα αλλά...Θα ήθελα πολυ την γνώμη σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί έχει τέτοια ανάλυση που μόνο κακό κάνει στην αυτονομία του και δεν δίνει κάτι περισσότερο στο μάτι απ ότι η full hd του G2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποτε σε θεμα αυτονομια κερδιζει το g2?και σε οτι αφορα τις αλλες επιδόσεις το ιδιο πανω κατω είναι?καμερα?

Το μόνο που κερδίζει το G2 είναι η αυτονομία. Στην κάμερα το 3 είναι απείρως καλύτερο, μάλλον η καλύτερη φετινή. Στις επιδόσεις μην ακούω βλακείες, αυτό μπορεί να είχε βάση προ λολλιποπ, τώρα είναι σαφώς καλύτερο και σε αυτόν τον τομέα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτά έχω Nexus 4 και θα το χαριστω στον αδερφό μου το έχω 3 χρόνια και κοιτάζω μια καλη αναβάθμιση..νομιζω οτι το νεξους ακουμπάει το G2 όσον αφορα επιδοσεις ..το G3 δεν το έχω πιασει αλλά στα χαρτιά που λέμε δένεται καλυτερο ..για το Σονυ δεν ξέρω αλλά μου αρέσει πολύ η εμφάνιση και απο επιδόσεις πολύ καλό πιστεύω τι λέτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτά έχω Nexus 4 και θα το χαριστω στον αδερφό μου το έχω 3 χρόνια και κοιτάζω μια καλη αναβάθμιση..νομιζω οτι το νεξους ακουμπάει το G2 όσον αφορα επιδοσεις ..το G3 δεν το έχω πιασει αλλά στα χαρτιά που λέμε δένεται καλυτερο ..για το Σονυ δεν ξέρω αλλά μου αρέσει πολύ η εμφάνιση και απο επιδόσεις πολύ καλό πιστεύω τι λέτε?

Μα το θέμα είναι μόνο οι επιδόσεις; δεν είναι κούρσα ταχύτητας ένα τηλ. Είναι κάμερα, οθόνη, μπαταρία. Σκέψου πως το G3 ενώ έχει ίδιες διαστάσεις με το Ζ2 έχει 0.3 μεγαλύτερη οθόνη, και από θέμα updates στους 2 μήνες που το έχω πήρε ήδη 3 διορθώνοντας όλα τα κακώς κείμενα του τηλ πλην μπαταρίας, που όμως εφόσον είναι αποσπώμενη και σου βγάζει την μέρα δεν θεωρώ πως είναι κάτι τραγικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα...είμαι ανάμεσα σε μερικές συσκευές και θα ήθελα να μου πείτε εσείς ποια είναι η καλύτερη...xiaomi mi2 ,Lg g flex,lg G3 ,Sony Z3 Compact..όπως καταλαβαίνετε δίνω κάπου 350 ευρώ όχι παραπάνω ...ξέρω ότι το Lg G3 ίσως μαζέψει τους περισσότερους ψήφους απλά μου φενεται τεράστιο :/ ..βέβαια μπορώ να κάνω υποχώρηση αν είναι επίπεδα ανώτερο από τα αλλά...Θα ήθελα πολυ την γνώμη σας

Μήπως εννοείς Mi3 ή Mi4!? Το Mi2 είναι παλιό μοντέλο. Στα 350€ φτάνει το Mi4 16GB ( 328€ το βλέπω για την ακρίβεια από το μαγαζί που αγοράζω εγώ) ή το κινητό που έχω από τον Μάιο και είμαι υπερευχαριστημένος, το Mi3 64GB ( 261€ )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...