Προς το περιεχόμενο

Έκδοση του PlayStation 4 με θέμα το Metal Gear Solid 5 ετοίμασαν Sony και Konami


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εγώ είμαι ευαίσθητος. ΑΛΛΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΕΤΟΣ, ΤΟΣΟ ΑΣΧΕΤΟΣ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΟΥ.

 

Σόρρυ για το αιχμηρό μου σχόλιο :P

 

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ είμαι ευαίσθητος. ΑΛΛΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΕΤΟΣ, ΤΟΣΟ ΑΣΧΕΤΟΣ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΟΥ.

 

Σόρρυ για το αιχμηρό μου σχόλιο :P

 

Shots fired, ταπαααααααααα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χώρις να εχω παίξει τα παιχνίδια και χωρίς να ξέρω το story, μήπως με τον όρο company εννοεί λόχος?

 

Private military company, μπορεί να μεταφραστεί και σαν ιδιωτικός στρατιωτικός λόχος, merceneries δλδ.

 

Ταιριάζει πιο πολύ νομίζω.

 

Τέλος πάντων μπήκα στη συζήτηση επειδή άκουσα φασαρία :P 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χώρις να εχω παίξει τα παιχνίδια και χωρίς να ξέρω το story, μήπως με τον όρο company εννοεί λόχος?

 

Private military company, μπορεί να μεταφραστεί και σαν ιδιωτικός στρατιωτικός λόχος, merceneries δλδ.

 

Ταιριάζει πιο πολύ νομίζω.

 

Τέλος πάντων μπήκα στη συζήτηση επειδή άκουσα φασαρία :P

 

Παρεϊτσα ήταν .... (company=παρέα, συναναστροφή, συντροφιά) :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PSX Metal Gear Solid Snake 2 μαυρα cd! Stealth, Bandana και τα μυαλα στα καγκελα. Δεν υπηρξε ποτε αλλο παιχνιδι που να με κανει να το ερωτευτω τοσο οσο το MGS.

Ερωτηση. Εχω τερματισει το 1 στο PSX και το 2 στον υπολογιστη. Βγαινει το 2,3,4 για xbox 360 να παω να τα αγορασω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ είμαι ευαίσθητος. ΑΛΛΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΕΤΟΣ, ΤΟΣΟ ΑΣΧΕΤΟΣ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΟΥ.

 

Σόρρυ για το αιχμηρό μου σχόλιο :P

 

"Diamond Dogs was a private military company led by Big Boss blah blah blah....."

 

"A private military company is a non-state organization composed of professional soldiers.....blah blah blah"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[conspiracy]

Για ποιο λόγο αναγράφεται στα Αγγλικά το MGS πάνω στη κονσόλα εφόσον δε πρόκειται να κυκλοφορήσει Ευρώπη και Αμερική;

[/conspiracy]

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[conspiracy]

Για ποιο λόγο αναγράφεται στα Αγγλικά το MGS πάνω στη κονσόλα εφόσον δε πρόκειται να κυκλοφορήσει Ευρώπη και Αμερική;

[/conspiracy]

Τι ηθελες να γραφει?

 

Metaru Gia Soriddo? :P 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελπιζω να ειναι οντως το τελευταιο metal gear γιατι καταντησε παρωδια και αυτο..Οσο νεοτερα τοσο λιγοτερο μου αρεσαν προσωπικα.

Οσο για την κονσολα ελπιζω για δυο αυτοκολητα και ενα περιεργο χρωμα,κακο για το δικο μου γουστο,να μην τους πιασουν τον κ*λο εκει στην ιαπωνια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...