Προς το περιεχόμενο

Sony Xperia Z4. Το μεταλλικό πλαίσιο που διέρρευσε μαρτυράει ορισμένα από τα μυστικά του


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παλικάρια καλό εiναι να υπάρχουν λύσεις και με micro SD. Χρησιμοποιώ το Note 3 με 32 γίγα και μια Samsung 64 γίγα micro SD και ο διαθέσιμος χώρος που μου απομένει είναι κάτι λιγότερο απο 2 γίγα. Δεν κρατώ mp3 αρχεiα, αλλά φωτογραφiες και βiντεο της κόρης μου και όποτε θέλω μπορώ να τα απαλαμβάνω. Στο άλλο μου κινητό η 64 γίγα SD είναι γεμάτη με παιδικά τηλεοπτικά προγράμματα και τραγούδια. Μια 128 γίγα θα ερχόταν λουκούμι για να μπορέσω να έχω τις αγαπημένες σειρές της κόρης μου μαζεμένες, μιας και ταξιδεύουμε συχνά η παρακολούθηση παιδικών ταινιών σε μακροσκελές ταξίδι είναι σωτήρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά την καταπληκτική μου εμπειρία με το Ζ3 , περιμένω με αγωνία να δω και το 4ο της σειράς.

Επιτέλους φόρτιση από την κάτω μεριά της συσκευής και μάλιστα χωρίς τα ενοχλητικά καπάκια , άνοιξε κλείσε κλπ.

Όσοι δουλέψαμε το υπεράριστο Ζ3 , ξέρουμε πάνω κάτω τι να περιμένουμε. Το μόνο ερωτηματικό είναι η ρημάδα η κάμερα και τίποτε άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...