Προς το περιεχόμενο

Νέο MacBook ανακοίνωσε η Apple με οθόνη 12 ιντσών και επεξεργαστές Intel Broadwell


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 349
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ομορφο, αλλα βγηκε πιο χοντρο κ απο το Yoga pro 3 με τον ιδιο επεξεργαστη που εχει κ κανονικα ports και μπορεις να συνδεσεις ενα usb stick ή μια οθονη χωρις ανταπτορα.

 

Οταν η apple καταφερει και του βαλει touch και εχει κ αποσπωμενο πληκτρολογιο(οπως οι αλλοι κατασκευαστες), τοτε θα ειναι εξαιρετικη προταση.

 

Y.Γ.: Δεν υπαρχει ιδιαιτερη λογικη σε ενα καπως αδυναμο μηχανημα να το δινουν με 8gb ram και 256gb ssd, οταν στο macbook pro το αρχιζουν με 128gb ssd και το air(παλι πιο δυνατο) με 4gb ram.

Στους περισσοτερους που απευθυνεται αυτο το λαπτοπ, θα τους αρκουσε (για την χρηση που σκεφτονται) με 4gb κ με 128gb, μην πω 64gb ssd..

Ανανέωσαν όλες τις σειρές και ξεκινάνε όλα με 8gb ram και 256gb flash

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανεμορφο το ατιμο..Κριμα που βγηκε το φωτιζομενο μηλο απο πισω..Μου αρεσει πολυ στο air που εχω τωρα..( Αν και δεν το βλεπω συχνα :P )

 

 

To space gray ειναι ονειρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανανέωσαν όλες τις σειρές και ξεκινάνε όλα με 8gb ram και 256gb flash

Aπο οτι ειδα, το air βγαινει στην απλη εκδοση με 4gb ram και 128gb ssd.

 

 

Το macbook pro 13" αρχιζει κ αυτο απο 128gb ssd.

 

Οτι το πιο αδυναμο απο ολα ξεκιναει με 8gb και 256gb ssd, δεν εχει πολυ νοημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραίο , πολυ ωραίο...αλλά γαμωτο το αρμεγμα με το type c κάνει μπαμ από χιλιόμετρα..... φορτιστής+ ethernet cable + displayport +usb stick μεχρι στιγμής μου στοιχίζει 0 ευρά...πόσο θα πάει το μαλλί ρε apple στο καινούργιο?

 

*Από ότι διάβασα στο anand o core-m θα είναι fanless..μακάρι μην αρχίζει να μπαρουτιάζει,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά καιρό είχε να ρίξει τέτοιο product στο τραπέζι....

εγώ που το θέλω για iWork + light traktor μου ειναι άψογο.

 

αυτο με το USB C δεν καταλαβα. θα κουμπώνει στο φορτιστή; πχ αν θέλουμε HDMI θα πρπεπει λογικα μετά να αγωράσω USBC σε HDMI. στο USB c χωράνε κανονικά USB?

 

 

μετά έδιξε και τη πατάτα στο watch και όλοι κοιτάγανε πατώματα...

Υπάρχουν αντάπτορες από USB C σε USB και από USB C σε ΗDMI ή VGA. Φυσικά θα πωλούνται ξεχωριστά :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Κανένα laptop που δεν μπορεί να λειτουργήσει και σαν tablet (είτε διπλώνοντας προς τα πίσω το πληκτρολόγιο είτε αφαιρώντας το) δεν χρειάζεται μια touch οθόνη!

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...