Προς το περιεχόμενο

Νέο MacBook ανακοίνωσε η Apple με οθόνη 12 ιντσών και επεξεργαστές Intel Broadwell


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λογικα global διαθεση θα ειναι οποτε οταν βγει America θα βγει και στο Νησι……   Πιστευω τελη Μαρτιου να αρχισουν οι προπαραγγελιες…..  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικα global διαθεση θα ειναι οποτε οταν βγει America θα βγει και στο Νησι……   Πιστευω τελη Μαρτιου να αρχισουν οι προπαραγγελιες…..  :-)

τραβα φάε ενα ντονεράκι αγορι μου να ηρεμήσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαρέσουν τα κόμεντς....

Όλοι μιλάνε για κόσμημα....

Λες και ο υπολογιστής είναι για να το βάζεις στο σαλόνι να το βλέπουν οι ξένοι....

Καλά εδώ που τα λέμε όσοι είναι αππλε φανς αυτό κάνουν κατά βάση....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαρέσουν τα κόμεντς....

Όλοι μιλάνε για κόσμημα....

Λες και ο υπολογιστής είναι για να το βάζεις στο σαλόνι να το βλέπουν οι ξένοι....

Καλά εδώ που τα λέμε όσοι είναι αππλε φανς αυτό κάνουν κατά βάση....

 Ναι σωστά...δεν βγαίνουν εκτός σαλονιού....

Ψάχνω καιρό να δω κανένα macbook κάπου έξω και δεν βλέπω κανένα. Κρίμα...γιατί η μπαταρία κρατάει πολλές ωρες....

Πιστεύω οτι το χρυσό δείχνει καλυτερα στην μασχάλη, αλλά αφού δεν προκειται να βγεί απο το σαλόνι , είναι πολύ κριμα...

 

Εντάξει :whistle:  :whistle:  :whistle:  πάμε παρακάτω...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ναι σωστά...δεν βγαίνουν εκτός σαλονιού....

Ψάχνω καιρό να δω κανένα macbook κάπου έξω και δεν βλέπω κανένα. Κρίμα...γιατί η μπαταρία κρατάει πολλές ωρες....

Πιστεύω οτι το χρυσό δείχνει καλυτερα στην μασχάλη, αλλά αφού δεν προκειται να βγεί απο το σαλόνι , είναι πολύ κριμα...

 

Εντάξει :whistle:  :whistle:  :whistle:  πάμε παρακάτω...

 

Ξέχασα τα σταρμπαξ.

Ξέρεις τα παίρνουν για να μπαίνουν φουμπου και τέτοια στα σταρμπαξ. Λες και χρειάζεσαι ι7 χασγουελ για να μπεις φουμπου.

Τώρα να στο εξηγήσω εγώ δε μπορώ μηχανικός υπολογιστών είμαι δεν ξέρω από μάρκετινγκ....

 

Τώρα που το σκέφτομαι δεν απάντησες καν σε αυτό που είπα....

Εγώ ξαναλέω. Αναρωτιέμαι γιατί όλοι σχολιάζουν την εμφάνιση ενός λάπτοπ.

Μόνο οι γκόμενες και οι άσχετοι ασχολούνται με αυτά όταν είναι να αγοράσουν λάπτοπ....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέχασα τα σταρμπαξ.

Ξέρεις τα παίρνουν για να μπαίνουν φουμπου και τέτοια στα σταρμπαξ. Λες και χρειάζεσαι ι7 χασγουελ για να μπεις φουμπου.

Τώρα να στο εξηγήσω εγώ δε μπορώ μηχανικός υπολογιστών είμαι δεν ξέρω από μάρκετινγκ....

Δεν είσαι ο μόνος...το έχει το επαγγελμα. 

Τους "καλύτερους" μηχανικούς υπολογιστών τους συναντας σε Apple thread...εκεί να δεις τι γράφουν για το marketing....

ΥΓ. Θα δείς επίσης macbook pro σε events  και εκθέσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είσαι ο μόνος...το έχει το επαγγελμα. 

Τους "καλύτερους" μηχανικούς υπολογιστών τους συναντας σε Apple thread...εκεί να δεις τι γράφουν για το marketing....

ΥΓ. Θα δείς επίσης macbook pro σε events  και εκθέσεις...

 

Μα δεν είπα ότι το μακμπουκ δεν είναι καλό μηχάνημα....

είπα ότι δεν είναι δυνατόν 4 σελίδες τώρα να λέμε για το πόσο όμορφο είναι λες και είναι δεν ξέρω κιεγώ τι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέχασα τα σταρμπαξ.

Ξέρεις τα παίρνουν για να μπαίνουν φουμπου και τέτοια στα σταρμπαξ. Λες και χρειάζεσαι ι7 χασγουελ για να μπεις φουμπου.

Τώρα να στο εξηγήσω εγώ δε μπορώ μηχανικός υπολογιστών είμαι δεν ξέρω από μάρκετινγκ....

 

Τώρα που το σκέφτομαι δεν απάντησες καν σε αυτό που είπα....

Εγώ ξαναλέω. Αναρωτιέμαι γιατί όλοι σχολιάζουν την εμφάνιση ενός λάπτοπ.

Μόνο οι γκόμενες και οι άσχετοι ασχολούνται με αυτά όταν είναι να αγοράσουν λάπτοπ....

Μη σκέφτεσαι πολύ θα τον κάψεις τον επεξεργαστή...Πάμε ξανά...

Όσοι σκεφτονται να αγοράσουν laptop δεν αγοράζουν mac εκτός και είναι άσχετοι ή γκόμενες. Το έχουν σαν αξεσουάρ και τον συγκεκριμένο macbook θα το πάρουν, για να τους γαργαλάει το δακτυλάκι το trackpad καθώς θα κάθονται όλη μέρα  starbucks αφού δεν θα μένει ο υπολογιστής από μπαταρία.

Επίσης θα ψάχνουν να βρούνε πως να βάλουν το usb και δεν θα βρίσκουνε τρόπο μέχρι σε καμία δεκαριά χρόνια βγουνε συμβατα αξεσουάρ. θα και έχουν αυτό το ηλιθιο χαμόγελο στο πρόσωπο καθώς θα κοιτάνε την οθόνη που βγάζει αυτά τα υπέροχα χρώματα.

θα πατανε τα πλήκτρα αδιάφορα, χωρίς να χρησιμοποιόυν πολυ δύναμη ωστε να βεβαιωθουν οτι τα πάτησαν σωστά.

Ειλικρινά τους λυπάμαι...

 

 

Eντάξει  :whistle:  :whistle:  :whistle:  πάμε παρακάτω...

Μα δεν είπα ότι το μακμπουκ δεν είναι καλό μηχάνημα....

είπα ότι δεν είναι δυνατόν 4 σελίδες τώρα να λέμε για το πόσο όμορφο είναι λες και είναι δεν ξέρω κιεγώ τι....

Έχεις δίκιο... είναι πολύ ασχημο.

 

ΥΓ.όπως έχει πει και κάποιος "συναδελφός σου",τα μακμπουκ προ, όπως λέει και το λογότυπο,απευθύνονται σε επαγγελματίες που θέλουν υψηλού επιπέδου αισθητική στα μηχανήματα τους. Αρα αυτό που δεν είναι pro, είναι κυρίως για κλαρινογαμπρούς.Γερικο σκυλί νέα κόλπα δεν μαθαίνει....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι' αυτό είπα "σαν": για κάποιον που θέλει να κάνει χαλαρά πράγματα με τον υπολογιστή του, όπως με ένα τάμπλετ. Ούτε υποδοχή για ακουστικά δεν έχει δλδ. 

 

Ποιο δεν εχει υποδοχη για ακουστικα ?

 

 

Κατι ασχετο που τωρα το ειδα…… Υποστηριζει 3840x2160……. like mcbook pro….. :)

 

κουτι θα ταιριαξει με την Aoc μου….. :) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο δεν εχει υποδοχη για ακουστικα ?

 

 

Κατι ασχετο που τωρα το ειδα…… Υποστηριζει 3840x2160……. like mcbook pro….. :)

 

κουτι θα ταιριαξει με την Aoc μου….. :) 

Στο χρώμα? :-D  :-D  :cry:

ΥΓ. Πάρε το σκούρο που είναι πιο κυριλέ....και αντρικό  :fear:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη σκέφτεσαι πολύ θα τον κάψεις τον επεξεργαστή...Πάμε ξανά...

Όσοι σκεφτονται να αγοράσουν laptop δεν αγοράζουν mac εκτός και είναι άσχετοι ή γκόμενες. Το έχουν σαν αξεσουάρ και τον συγκεκριμένο macbook θα το πάρουν, για να τους γαργαλάει το δακτυλάκι το trackpad καθώς θα κάθονται όλη μέρα  starbucks αφού δεν θα μένει ο υπολογιστής από μπαταρία.

Επίσης θα ψάχνουν να βρούνε πως να βάλουν το usb και δεν θα βρίσκουνε τρόπο μέχρι σε καμία δεκαριά χρόνια βγουνε συμβατα αξεσουάρ. θα και έχουν αυτό το ηλιθιο χαμόγελο στο πρόσωπο καθώς θα κοιτάνε την οθόνη που βγάζει αυτά τα υπέροχα χρώματα.

θα πατανε τα πλήκτρα αδιάφορα, χωρίς να χρησιμοποιόυν πολυ δύναμη ωστε να βεβαιωθουν οτι τα πάτησαν σωστά.

Ειλικρινά τους λυπάμαι...

 

 

Eντάξει  :whistle:  :whistle:  :whistle:  πάμε παρακάτω...

Έχεις δίκιο... είναι πολύ ασχημο.

 

ΥΓ.όπως έχει πει και κάποιος "συναδελφός σου",τα μακμπουκ προ, όπως λέει και το λογότυπο,απευθύνονται σε επαγγελματίες που θέλουν υψηλού επιπέδου αισθητική στα μηχανήματα τους. Αρα αυτό που δεν είναι pro, είναι κυρίως για κλαρινογαμπρούς.Γερικο σκυλί νέα κόλπα δεν μαθαίνει....

 

Lol οθόνη με υπέροχα χρώματα....

Δεν έχεις δει άλλες οθόνες έτσι;

Πες την αλήθεια....

Οθόνη γαμάτη έχουν όλα τα χαι εντ λαπτοπς. Κάποια έχουν καλύτερη....

 

Ναι οι περισσότεροι το παίρνουν γιατί θέλουν υψηλού επιπέδου μπλαμπλα μπλαμπλα

1% μηχανικοί.

99% γκόμενες, ντιτζεη και φανμποϋς....

 

"Οι επαγγελματίες παίρνουν μακ"

 

Λελ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...