Προς το περιεχόμενο

Xbox One Halo: The Master Chief Collection bundle στα $349 ετοιμάζει η Microsoft [Ενημέρωση]


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένα νέο "bundle" της παιχνιδοκονσόλας Xbox One ανακοίνωσε η Microsoft, το οποίο αναμένεται να κυκλοφορήσει αργότερα μέσα στην χρονιά. Το πακέτο με την ονομασία Xbox One Halo: The Master Chief Collection περιλαμβάνει τέσσερις τίτλους της δημοφιλούς σειράς Halo, δωρεάν.Το πακέτο που στις Ηνωμένες Πολιτείες της Αμερικής θα πωλείται στην τιμή των $349 περιλαμβάνει τα παιχνίδια Halo: Combat Evolved Anniversary, Halo 2: Anniversary, Halo 3 και Halo 4, προσφέροντας συνολικά 45 αποστολές και περισσότερους από 100 χάρτες multiplayer και Spartan Ops.

 

Εκτός από τα παραπάνω παιχνίδια -και βεβαίως πέρα από την κονσόλα και το χειριστήριο με τα παρελκόμενα- το πακέτο προσφέρει στον χρήστη πρόσβαση στην σειρά Halo: Nightfall, παραγωγός της οποίας είναι ο Ridley Scott.

 

Ελπίζουμε, η Microsoft να κυκλοφορήσει την συγκεκριμένη έκδοση του Xbox One και στην Ευρώπη και στην χώρα μας.

 

Link.png Site: GSMArena

 

Ενημέρωση 11/3: Σύμφωνα με δελτίο τύπου της Microsoft, το συγκεκριμένο bundle θα κυκλοφορήσει και στη χώρα μας με εκτιμώμενη τιμή λιανικής, €399

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε λεω μετριο το xbone αλλα το οτι πολυ λετε PS4 FTW και κατι τετοιες σαχλαμαρες με ξεπερναει. Επαιξα tomb raider στο ps4 του κολλητου μου και οταν το ειχα παιξει στο pc με την ati 6950 μου πριν 3 χρονια ηταν ΚΛΑΣΗΣ καλυτερο. μη μου πειτε παλι για τα exclusives ναι κι εγω θα παρω κονσολα για να τα παιξω. ΑΛΛΑ, next gen ΔΕΝ ειναι. ΚΑΙ τα δυο. ΟΧΙ το xbox one! ΚΑΙ τα ΔΥΟ.

  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε λεω μετριο το xbone αλλα το οτι πολυ λετε PS4 FTW και κατι τετοιες σαχλαμαρες με ξεπερναει. Επαιξα tomb raider στο ps4 του κολλητου μου και οταν το ειχα παιξει στο pc με την ati 6950 μου πριν 3 χρονια ηταν ΚΛΑΣΗΣ καλυτερο. μη μου πειτε παλι για τα exclusives ναι κι εγω θα παρω κονσολα για να τα παιξω. ΑΛΛΑ, next gen ΔΕΝ ειναι. ΚΑΙ τα δυο. ΟΧΙ το xbox one! ΚΑΙ τα ΔΥΟ.

 

To PS4 ειναι Next-Gen Supercharged PC, το ειπε επισημα και η Sony.

Επισης τα 25-30fps ειναι πολυ πιο cinematic απο τα 60+fps. Και για μια cinematic εμπειρια οι Next-Gen κονσολες ειναι μονοδρομος.

PC αξιζει να παρεις μονο για τα 2-3 exclusives που εχει.

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To PS4 ειναι Next-Gen Supercharged PC, το ειπε επισημα και η Sony.

Επισης τα 25-30fps ειναι πολυ πιο cinematic απο τα 60+fps. Και για μια cinematic εμπειρια οι Next-Gen κονσολες ειναι μονοδρομος.

PC αξιζει να παρεις μονο για τα 2-3 exclusives που εχει.

αμα το ειπε ΕΠΙΣΗΜΑ η sony τότε ετσι ειναι! :P

  • Like 18
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To PS4 ειναι Next-Gen Supercharged PC, το ειπε επισημα και η Sony.

Επισης τα 25-30fps ειναι πολυ πιο cinematic απο τα 60+fps. Και για μια cinematic εμπειρια οι Next-Gen κονσολες ειναι μονοδρομος.

PC αξιζει να παρεις μονο για τα 2-3 exclusives που εχει.

Εχεις παιξει παιχνιδια με 60 fps και εχεις δει οτι ειναι χειροτερα απο 25 fps? Γιατι οι εταιριες οπως η sony θελουν και προσπαθουν για τουλαχιστον 50 fps και πολλες φορες δεν καταφερνουν πανω απο 30 fps. Aν ειναι πες το στη sony να μην προσπαθει!!! Το pc εαν υπολογισεις και τα strategy τοτε εχει περισσοτερα exclusives. Και φιλε μου με 1,84 teraflop το ps4 ΔΕΝ ειναι Next-Gen Supercharged PC γιατι η καρτα μου δινει 5,6 teraflops. Ισχυει το οσα δεν φτανει η αλεπου... μεινετε στα 30 fps γιατι ΔΕΝ μπορειτε για παραπανω!!!

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις παιξει παιχνιδια με 60 fps και εχεις δει οτι ειναι χειροτερα απο 25 fps? Γιατι οι εταιριες οπως η sony θελουν και προσπαθουν για τουλαχιστον 50 fps και πολλες φορες δεν καταφερνουν πανω απο 30 fps. Aν ειναι πες το στη sony να μην προσπαθει!!! Το pc εαν υπολογισεις και τα strategy τοτε εχει περισσοτερα exclusives. Και φιλε μου με 1,84 teraflop το ps4 ΔΕΝ ειναι Next-Gen Supercharged PC γιατι η καρτα μου δινει 5,6 teraflops. Ισχυει το οσα δεν φτανει η αλεπου... μεινετε στα 30 fps γιατι ΔΕΝ μπορειτε για παραπανω!!!

irony detection failed

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρα συλλογη ειναι και σε πολυ καλη τιμη, οσο για αυτους τους φαν μποιζ με τα PS4 FTW κλπ συνεχιστε να παιζετε και να λετε οτι εχετε next gen με παιχνιδια οπως τα ριμαστερ του PS3 & τα import απο το PSVita, για να μην πω και τα αλλα που εχει στο PSN ή αυτα που δινει στο Plus

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό πακετακι ! Και σε πολύ καλή τιμή ...! Οποιε θέλει ps4 ας πάρει ps4 ... Και αφήστε εμας να πάρουμε Xbox που δεν τρέχει τίποτα καλά και που δεν έχει καθόλου καλά παιχνίδια ! Και που θα πάρει windows 10 ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...