Προς το περιεχόμενο

Παιχνίδια που χαρίζονται από μέλη του insomnia [giveaways]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρατηρώ παιχνίδια όπως το giveaway του Darkness παραπάνω, που είναι ιδιαίτερα αξιόλογα και δεν μαζεύουν ούτε μια συμμετοχή!

Τι έγινε βρε παιδιά το παρατήσαμε το γκρουπάκι ή όλοι έχετε τα games?

Και το δικό μου giveaway δεν είναι τίποτα τόσο σπουδαίο αλλά είναι κομματάκι απογοητευτικό να μην συμμετέχει ούτε ένας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα πολλοί το έχουν, κάποιοι λείπουν διακοπές, κάποιοι δεν ενδιαφέρονται για το game, κάποιοι δεν παρακολουθούν το θέμα όπως παλιότερα... Όλα αυτά πιθανώς να δίνουν μηδενικά entries σε κάποια GAs.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Παιχνίδια από bundles είναι πολύ πιθανό να τα έχουν αρκετά μέλη. Εντωμεταξύ, το ότι είναι για το κλειστό group σίγουρα μειώνει τις συμμετοχές. Γενικά, ο liakos το έθεσε το θέμα πολύ σωστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nομιζω ειναι κυριως το κλειστο group!!Giveaways ανοιχτα μαζευουν περιπου 7-8 συμμετοχες ποσο μαλλον τα κλειστα!!Παντως να το πω το παραπονο μου για το κλειστο group, οι απαιτησεις για να μπει καποιος νομιζω δεν ειναι ενδεικτικες του χρονου που εχει περασει στο σαιτ και της συμβολης του σε αυτο.Γιατι θα πρεπει καποιος να ειναι ενεργο μελος του forum για να μπει?Προσωπικα ειμαι μελος αρκετα χρονια,μπαινω στο σαιτ πολλες φορες καθημερινα , δεν χρησιμοποιω ομως το forum αλλα τον τομεα των αγγελιων  (ενεργος πωλητης με πολλες αξιολογησεις http://www.insomnia.gr/classifieds/traders/268510-jessejames/ ).Δεν με πειραζει που δεν ειμαι στο group,καποια στιγμη αργα και σταθερα θα φτασω τα μηνυματα τα υποχρεωτικα :P απλα ενα μικρο παραπονο εκφραζω!!! Επισης αν μπορει καποιος να με ενημερωσει πως βαζω το πλαισιο για τα giveaways γιατι εχω μερικα κλειδακια που καθονται!!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν μπορει καποιος να με ενημερωσει πως βαζω το πλαισιο για τα giveaways γιατι εχω μερικα κλειδακια που καθονται!!

Φτιάχνεις το giveaway, μπαίνεις στη σελίδα του givaway και πας κάτω αριστερά που λέει dynamic signature.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και ήταν δικό μου το giveaway του Darkness που δεν πήρε συμμετοχές:

 

Προφανώς το ότι είναι παιχνίδι από bundle παίζει τον ρόλο του. Αλλά υπόψιν πως 21 από τα μέλη του γκρουπ δεν το έχουν. Άρα δεν είναι θέμα κλειστού ή ανοικτού γκρουπ, αλλά καλοκαιριού, ενδιαφέροντος, παιχνιδιού κτλ :).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εχω καμια 10αρια κουπονια στο steam οποιος θελει κατι μου λεει να του το στειλω...ληγουν σε μερικες μερες.Δεν ειναι τπτ τρομερα αλλα μερικα εχουν 90%/75% εκπτωση και σε καποιον μπορει να κανουν!!

 

 

33% OFF Investigator
33% OFF Draw a Stickman: EPIC
50% OFF Hexoscope
50% OFF Darkness Assault
50% OFF Galagan's Island: Reprymian Rising
50% OFF Neon Space
50% OFF UBERMOSH
75% OFF The Tiny Bang Story
90% OFF Ninja Stealth
90% OFF Nuked Knight

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...