Προς το περιεχόμενο

Παιχνίδια που χαρίζονται από μέλη του insomnia [giveaways]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά πήρα μαζί με την μητρική που αγόρασα το Total War Warhammer εγώ δεν το θέλω οπότε λεω να δώσω το κλειδάκι που πήρα για ενεργοποιηση μέσω του STEAM, είναι παιχνίδι αξίας 60€ όσοι ενδιαφέρεστε παρακαλώ κάντε παράθεση αυτό το κείμενο που γράφω, αύριο το βράδυ θα χρησιμοποιηθεί η μηχανή random.org στις 9.30μμ, για την διεξαγωγή της κλήρωσης του νικητή και θα του αποσταλεί μέσω προσωπικού μηνύματος ο αριθμός κλειδί ενεργοποίησης.

 

Τα αποτελέσματα θα ανακοινωθούν εδώ στο topic και θα ενημερώσω τον νικητή για το κλειδί ενεργοποιησης.

 

Τεράστιος!

 

ΥΓ1. Θα μπορούσες να κληρώσεις απ' τα Likes, το ίδιο είναι. Πρόταση στους διαχειριστές.

ΥΓ2. Λέω κι εγώ, τι 20 νέες απαντήσεις έχει το θέμα, βρήκε κανείς τζάμπα το GTA V?  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τεράστιος!

 

ΥΓ1. Θα μπορούσες να κληρώσεις απ' τα Likes, το ίδιο είναι. Πρόταση στους διαχειριστές.

ΥΓ2. Λέω κι εγώ, τι 20 νέες απαντήσεις έχει το θέμα, βρήκε κανείς τζάμπα το GTA V?  :-D

Μέχρι τώρα 9 συμετοχές, ψάχνω τρόπο αν βρω να σας μαζέψω όλους μαζί κάπου ωστε να μην επιβαρύνουμε το forum. Δέχομαι ιδέες και προτάσεις γιατί έχει πήξει ο εγκέφαλός μου στην δουλεία!!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι τώρα 9 συμετοχές, ψάχνω τρόπο αν βρω να σας μαζέψω όλους μαζί κάπου ωστε να μην επιβαρύνουμε το forum. Δέχομαι ιδέες και προτάσεις γιατί έχει πήξει ο εγκέφαλός μου στην δουλεία!!!! 

 

Σου έδωσα έναν πανεύκολο τρόπο, δες στο τέλος τα Likes στο πόστ.  :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου έδωσα έναν πανεύκολο τρόπο, δες στο τέλος τα Likes στο πόστ.  :-)

Τώρα μιλάω και με τον Snoob μπας και το τρέξουμε έτσι γιατί θα γεμίζει το topic, να πω την αλήθεια δεν περιμένα τέτοια συμετοχή τόσο γρήγορα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά πήρα μαζί με την μητρική που αγόρασα το Total War Warhammer εγώ δεν το θέλω οπότε λεω να δώσω το κλειδάκι που πήρα για ενεργοποιηση μέσω του STEAM, είναι παιχνίδι αξίας 60€ όσοι ενδιαφέρεστε παρακαλώ κάντε παράθεση αυτό το κείμενο που γράφω, αύριο το βράδυ θα χρησιμοποιηθεί η μηχανή random.org στις 9.30μμ, για την διεξαγωγή της κλήρωσης του νικητή και θα του αποσταλεί μέσω προσωπικού μηνύματος ο αριθμός κλειδί ενεργοποίησης.

 

Τα αποτελέσματα θα ανακοινωθούν εδώ στο topic και θα ενημερώσω τον νικητή για το κλειδί ενεργοποιησης.

ευχαριστουμε devil. γκουντ λακ ολ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Λοιπόν, θα πάμε με τα likes, γιατί θα πήξει τελείως το νήμα και θα δημιουργηθεί και θέμα σε όσους θέλουν να τρέξουν ή να ανακοινώσουν αποτελέσματα για μια άλλη προσφορά.

 

Οπότε, την προσοχή σας παρακαλώ:

 

Όσοι και μόνο όσοι θέλετε να μπείτε στην κλήρωση, δώστε ένα like στο μήνυμα του Dev1l για να μπείτε στην κλήρωση για το Total War: Warhammer. Mην κάνετε παράθεση το μήνυμα.

 

Οσοι θέλετε απλά να επικροτήσετε την προσφορά χωρίς να μπείτε στην κλήρωση, παρακαλώ μην κάνετε like. 

 

Αν τυχόν έχετε δώσει like ήδη και δεν θέλετε να είστε στην κλήρωση (δεν είδα να ισχύει κάτι τέτοιο μέχρι τη στιγμή που κλείδωσα το νήμα για να γράψω αυτό το μήνυμα και να προλάβω νέες συμμετοχές, αλλά για το τυπικό το αναφέρω), παρακαλώ ακυρώστε το.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να καταλάβω πως δουλεύει αυτό! :D μην παρεξηγείς είμαι από την δουλειά και δεν μπορώ να συμμαζέψω το μυαλό μου.

Aν και το οργανωσατε αλλιως, κατι σαν αυτο δημιουργεις, μαζευεις τα responses και το κανεις export σε ενα spreadsheet (excel), μαλιστα στο εχει και ως επιλογη να κανεις export. Πας στο random.org και βαζεις απο το 1 εως οσες συμμετοχες εχεις λαβει. easy peasy. Το εχω κανει ετσι στο παρελθον για κατι skins στο LoL.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν και το οργανωσατε αλλιως, κατι σαν αυτο δημιουργεις, μαζευεις τα responses και το κανεις export σε ενα spreadsheet (excel), μαλιστα στο εχει και ως επιλογη να κανεις export. Πας στο random.org και βαζεις απο το 1 εως οσες συμμετοχες εχεις λαβει. easy peasy. Το εχω κανει ετσι στο παρελθον για κατι skins στο LoL.

 

Είσαι ωραίος και μετράς! Αμα μπορούσα να το κάνω νωρίτερα θα το είχα κάνει, την άλλη φορά θα ξέρω! Σε ευχαριστώ πολύ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Eντάξει, μετά τα σημερινά, "τι να μας πεις κι εσύ ρε μάστορη", αλλά ό,τι μπορούμε, κάνουμε:

 

Invite only, για 24 ώρες, χωρίς περιορισμό επιπέδου:

 

signature.png

 

signature.png

 

signature.png

 

signature.png

 

signature.png

 

signature.png

 

signature.png

 

signature.png

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Για τα παιχνίδια, κληρώθηκαν οι:

 

Age of Fear 2: 7jessejames7

Ethan: doc74

Gravi: frozex (όχι, δεν υπάρχει περίπτωση να το γράψω με τα 700 οοοο και xxxx...)

Ocean City Racing και Point Perfect: vagos88

Super Bomb Rush: WizNick

Stay Dead: Brandvsbrand

Near Space 2: greekPOWER1

 

Τα κλειδιά στάλθηκαν μέσω του συστήματος, καλή συνέχεια.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να αυξήσετε τις πιθανότητες για νίκη στην κλήρωση του Dev1l

 

http://www.spellsofmagic.com/spells/luck_spells/good_luck_spells/page.html

 

Άλλες ιδέες:

 

pilgrims3.jpg

 

 

470186001219e6e1afb8140ba3bffb6f_m_0.jpg

 

 

voudistes.jpg

 

 

12t1.jpg

 

 

pentagram-summer_00424672.png

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να αυξήσετε τις πιθανότητες για νίκη στην κλήρωση του Dev1l

 

http://www.spellsofmagic.com/spells/luck_spells/good_luck_spells/page.html

 

Άλλες ιδέες:

 

pilgrims3.jpg

 

 

470186001219e6e1afb8140ba3bffb6f_m_0.jpg

 

 

voudistes.jpg

 

 

12t1.jpg

 

 

pentagram-summer_00424672.png

 

χαχαχαχαχααχααχαχαχαχαχαχαχα έκλαψα!!!! Λοιπόν παιδιά η κλήρωση ξεκινάει! Καλή επιτυχία σε όλους σας!

Και ΝΑΙ λοιπόν έχουμε νικητή τον κύριο με το Username: Snoob

 

Ο νικητής έχει ενημερωθεί μέσω προσωπικού μηνύματος! Τα αποτελέσματα θα τα δείτε στην εικόνα που έχω επισυνάψει!

Σας ευχαριστώ πολύ για την συμμετοχή σας! Και καλορίζικο στον νικητή μας, να έχει υπέροχες και πολλές ώρες  καψίματος!!!

post-298699-0-75676600-1473967256_thumb.png

  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...