Προς το περιεχόμενο

Παιχνίδια που χαρίζονται από μέλη του insomnia [giveaways]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

Παιδιά πήρα μαζί με την μητρική που αγόρασα το Total War Warhammer εγώ δεν το θέλω οπότε λεω να δώσω το κλειδάκι που πήρα για ενεργοποιηση μέσω του STEAM, είναι παιχνίδι αξίας 60€ όσοι ενδιαφέρεστε παρακαλώ κάντε LIKE αυτό το κείμενο που γράφω, αύριο το βράδυ θα χρησιμοποιηθεί η μηχανή random.org στις 9.30μμ, για την διεξαγωγή της κλήρωσης του νικητή και θα του αποσταλεί μέσω προσωπικού μηνύματος ο αριθμός κλειδί ενεργοποίησης.

 

Τα αποτελέσματα θα ανακοινωθούν εδώ στο topic και θα ενημερώσω τον νικητή για το κλειδί ενεργοποιησης.

 

EDIT: 14:25 ΕΝΗΜΈΡΩΣΗ ΌΡΩΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΉΣ: Link.png Site: ΠΑΤΗΣΤΕΕΔΩ!!!

 

 

Σπουδαία κίνηση, για να δούμε σε ποιον θα χαμογελάσει η τύχη :)

 

edit: Τώρα που το ξανασκέφτομαι, από συντονιστική άποψη, για να μη μπουκώσει το νήμα με παραθέσεις, μήπως να στέλναμε ένα pm καλύτερα;

 

 

Λοιπόν, θα πάμε με τα likes, γιατί θα πήξει τελείως το νήμα και θα δημιουργηθεί και θέμα σε όσους θέλουν να τρέξουν ή να ανακοινώσουν αποτελέσματα για μια άλλη προσφορά.

 

Οπότε, την προσοχή σας παρακαλώ:

 

Όσοι και μόνο όσοι θέλετε να μπείτε στην κλήρωση, δώστε ένα like στο μήνυμα του Dev1l για να μπείτε στην κλήρωση για το Total War: Warhammer. Mην κάνετε παράθεση το μήνυμα.

 

Οσοι θέλετε απλά να επικροτήσετε την προσφορά χωρίς να μπείτε στην κλήρωση, παρακαλώ μην κάνετε like. 

 

Αν τυχόν έχετε δώσει like ήδη και δεν θέλετε να είστε στην κλήρωση (δεν είδα να ισχύει κάτι τέτοιο μέχρι τη στιγμή που κλείδωσα το νήμα για να γράψω αυτό το μήνυμα και να προλάβω νέες συμμετοχές, αλλά για το τυπικό το αναφέρω), παρακαλώ ακυρώστε το.

 

 

χαχαχαχαχααχααχαχαχαχαχαχαχα έκλαψα!!!! Λοιπόν παιδιά η κλήρωση ξεκινάει! Καλή επιτυχία σε όλους σας!


Και ΝΑΙ λοιπόν έχουμε νικητή τον κύριο με το Username: Snoob

 

Ο νικητής έχει ενημερωθεί μέσω προσωπικού μηνύματος! Τα αποτελέσματα θα τα δείτε στην εικόνα που έχω επισυνάψει!

Σας ευχαριστώ πολύ για την συμμετοχή σας! Και καλορίζικο στον νικητή μας, να έχει υπέροχες και πολλές ώρες  καψίματος!!!

 

 

 

όπα να τη και η παράγκα του insomnia!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όπα να τη και η παράγκα του insomnia!

 

Καλά λες. Λοιπόν μέχρι να διερευνηθεί το ζήτημα και να αποκατασταθεί η διαφάνεια, προτείνω το κλειδί να αποσταλεί σε μένα για φύλαξη. Μην ανησυχείτε θα είναι εντελώς ασφαλές.

 

 

200_s.gif

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά λες. Λοιπόν μέχρι να διερευνηθεί το ζήτημα και να αποκατασταθεί η διαφάνεια, προτείνω το κλειδί να αποσταλεί σε μένα για φύλαξη. Μην ανησυχείτε θα είναι εντελώς ασφαλές.

 

 

200_s.gif

 

Αυτό!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μέχρι αύριο Κυριακή στις 18:00.

Spec Ops: The Line και The Darkness II από το Humble 2K Bundle 2

 

signature.png

signature.png

 

Από level 1 και πάνω. Είναι "ανοιχτό" (invite only) κατά τα άλλα, -- δεν είναι αποκλειστικό για το πριβέ group. 

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Spec Ops: The Line και The Darkness II από το Humble 2K Bundle 2

Νικητές:

Για το Spec Ops: The Line: vaggos88

Για το The Darkness II: tommybertsen

 

Έχω στείλει τα κλειδιά μέσω Steamgifts. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νικητές:

Για το Spec Ops: The Line: vaggos88

Για το The Darkness II: tommybertsen

 

Έχω στείλει τα κλειδιά μέσω Steamgifts. 

thanx για το παιχνιδιι!! Παρελαβα :)  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Έχει ζητήσει κανείς reroll από το Steamgifts;

 

Διαβάζω στο FAQ ότι δωρητές και νικητές έχουν επτά ημέρες περιθώριο, και προφανώς θα το εξαντλήσω περιμένοντας, αλλά αυτό που με προβληματίζει είναι ότι, για να κάνεις reroll, λέει ότι ζητάνε "επαρκείς αποδείξεις ότι προσπάθησες να επικοινωνήσεις".

 

Δεν ξέρω, ταλαιπωρία μου φαίνεται, θα πρέπει δηλαδή να βγάζω screenshots; Και τι θα καταλάβουν από ένα μήνυμα γραμμένο στα ελληνικά; Πώς θα κρίνουν τι γράφω και τι ζητάω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει ζητήσει κανείς reroll από το Steamgifts;

 

Διαβάζω στο FAQ ότι δωρητές και νικητές έχουν επτά ημέρες περιθώριο, και προφανώς θα το εξαντλήσω περιμένοντας, αλλά αυτό που με προβληματίζει είναι ότι, για να κάνεις reroll, λέει ότι ζητάνε "επαρκείς αποδείξεις ότι προσπάθησες να επικοινωνήσεις".

 

Δεν ξέρω, ταλαιπωρία μου φαίνεται, θα πρέπει δηλαδή να βγάζω screenshots; Και τι θα καταλάβουν από ένα μήνυμα γραμμένο στα ελληνικά; Πώς θα κρίνουν τι γράφω και τι ζητάω;

 

 

Καλησπέρα, ναι εγώ έχω ζητήσει και με έχουν εξυπηρετήσει αμεσότατα. Ένα printscreen το email, βρες κι ενα ποστ που έχει κάνει ο νικητής (είτε trade είτε ga) και γράψτου σε reply οτι "φιλε κερδισες μπλα μπλα"  για να του πάει notification μέσω sg και κομπλε.

Εγώ τους κάνω ενα prinstcreen και το pending add.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...