Προς το περιεχόμενο

Παιχνίδια που χαρίζονται από μέλη του insomnia [giveaways]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα, υπάρχουν 2 κλειδάκια, 1 για το DiRT 3 Complete Edition και ένα για το Syberia 2 από το προηγούμρνο μηνιάιο deal του G2A.

Πρέπει όμως να ενεργοποιηθούν μέχρι σήμερα το βράδυ γι αυτό όποιος τα θέλει ας μου στείλει ενα πμ με θερμή παράκληση να έχει πρόσβαση στο pc του άμεσα ώστε να μην πάνε χαμένα.

Θα προτιμούσα να πάνε σε 2 άτομα γι αυτό αν κάποιος θέλει και τα 2 ας σημειώσει ποιο απ τα 2 προτιμάει.

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Minion Masters

 

R7Z2X-M9456-T75Q8

 

7=W

 

Edit: Έχω ένα αντίγραφο του minion masters ως δώρο στο steam. Όποιος το θέλει ας μου στείλει πμ.

Επεξ/σία από dazed&confused
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, υπάρχουν 2 κλειδάκια, 1 για το DiRT 3 Complete Edition και ένα για το Syberia 2 από το προηγούμρνο μηνιάιο deal του G2A.

Πρέπει όμως να ενεργοποιηθούν μέχρι σήμερα το βράδυ γι αυτό όποιος τα θέλει ας μου στείλει ενα πμ με θερμή παράκληση να έχει πρόσβαση στο pc του άμεσα ώστε να μην πάνε χαμένα.

Θα προτιμούσα να πάνε σε 2 άτομα γι αυτό αν κάποιος θέλει και τα 2 ας σημειώσει ποιο απ τα 2 προτιμάει.

 

Ευχαριστώ

 

Τα κλειδάκια δόθηκαν :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mFxJt7j.png

Δίνω σε giveaway μέσω Gleam, 4 Beta codes για το Destiny 2.

Η κλήρωση θα γίνει σε δυο εβδομάδες.

Το beta δεν έχει αρχίσει ακόμη, τα κλειδιά ισχύουν κανονικά. Τα κάνετε redeem στο bungie.net και όταν ξεκινήσει το beta του Destiny 2 θα διαλέξετε πλατφόρμα PC/Ps4/Xbone.

Το λίνκ του διαγωνισμού: Link.png Site: http://betacaketv.blogspot.com/2017/04/destiny-2-beta-codes-giveaway-enter-to.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Updated 11/04/17

Χαρίζω κλειδιά για τα παρακάτω:

 

Ότι θέλετε με pm. Σημειώστε ότι κάποιο κλειδί μπορεί να είναι άκυρο.

Επεξ/σία από p4n0s86
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Updated 10/04/17

Χαρίζω κλειδιά για τα παρακάτω:

 

Ότι θέλετε με pm. Σημειώστε ότι κάποιο κλειδί μπορεί να είναι άκυρο.

 

 

Σε ευχαριστώ πολυ για τα κλειδια για ακόμα μια φορα!  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, τα φώτα σας παρακαλώ γιατί είμαι τεράστιο noob. Έχω μερικά κλειδιά για το steam τα οποία τα τσίμπησα πριν ένα χρόνο περίπου από το Humble Bundle και δεν έχω σκοπό να τα χρησιμοποιήσω. Εάν τα κάνω redeem στον λογαρισμό μου στο steam, μπορώ να τα δώσω ως gift μετά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, τα φώτα σας παρακαλώ γιατί είμαι τεράστιο noob. Έχω μερικά κλειδιά για το steam τα οποία τα τσίμπησα πριν ένα χρόνο περίπου από το Humble Bundle και δεν έχω σκοπό να τα χρησιμοποιήσω. Εάν τα κάνω redeem στον λογαρισμό μου στο steam, μπορώ να τα δώσω ως gift μετά;

 

Οχι! Οτι γινεται activate (redeem) στο Steam, μενει για παντα στον λογαριασμο σου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok ευχαριστώ. Κάτι ακόμα, υπάρχει περίπτωση να έχουν λήξει οι κωδικοί;

 

Λοιπόν επειδή το ζάλισα το θέμα όποιος επιθυμεί κλειδάκι για Deus Ex: Human Revolution - Director's Cut ας στείλει pm...


Το κλειδάκι για Deus Ex δώθηκε και λειτούργσε μια χαρά οπότε προχωράω... πάντα με pm

 

1. Hitman: Absolution

2. Kane & Lynch Collection

3. Lara Croft and the Guardian of Light

4. Murdered: Soul Suspect

5. Supreme Commander 2

6. Thief

 

Αν κάτι δεν δουλεύει να με συγχωράτε.

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...