Προς το περιεχόμενο

Παιχνίδια που χαρίζονται από μέλη του insomnia [giveaways]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, xtrmsnpr είπε

Όπως σας είχα τάξει τότε Οκτώβριος 2017 ,θα έρθει μεγάλο δώρο για το ΕΡΑΣΜΟΥΣ εαν τύχει...εε έτυχε!
Για να γιορτάσουμε την επιλογή μου στο Εράσμους+ κάνω αυτό εδώ το δώρο σε σας..θα τα λέμε από Ισπανία το νέο έτος.

HITMAN 2-Standard edition+bonus dlc

signature.png

invite only, lvl 0

Συγχαρητήρια και καλά να περάσεις. Η Standard edition τι ακριβώς περιλαμβάνει; Γιατί δίνουν το Prologue δωρεάν και όσοι το βάλουν στη library μετά φαίνεται σαν να έχουν όλο το game. Τόσο ηλίθιοι είναι. Κατά συνέπεια δεν μας αφήνει να μπούμε στο giveaway. Oh well. 😔

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
37 λεπτά πριν, p4n0s86 είπε

Συγχαρητήρια και καλά να περάσεις. Η Standard edition τι ακριβώς περιλαμβάνει; Γιατί δίνουν το Prologue δωρεάν και όσοι το βάλουν στη library μετά φαίνεται σαν να έχουν όλο το game. Τόσο ηλίθιοι είναι. Κατά συνέπεια δεν μας αφήνει να μπούμε στο giveaway. Oh well. 😔

Σε ευχαριστώ.

όλο το full game,ότι έχει το λινκ στο steam που έχω βάλει.
Για όσους δεν μπορούν να μπουν, απλώς σβήνουν το chapter 1(prologue) από τον λογαριασμό τους στο steam!

καλά που το είπες,για να το αφήσω σαν σημείωση μέσα στο GA.

@GeorgeGK

1 ώρα πριν, GeorgeGK είπε
Επεξ/σία από xtrmsnpr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

Σε ευχαριστώ.

όλο το full game,ότι έχει το λινκ στο steam που έχω βάλει.
Για όσους δεν μπορούν να μπουν, απλώς σβήνουν το chapter 1(prologue) από τον λογαριασμό τους στο steam!

καλά που το είπες,για να το αφήσω σαν σημείωση μέσα στο GA.

@GeorgeGK

 

Εχεις δικιο το θεμα ειναι πως να το αφαιρέσω απο την στιγμή που δεν το βλέπω στο library μου. Aν μπω στην σελιδα του παιχνιδιού μου λέε οτι το εχω αλλα δεν βρισκω απο εκει καποιο τροπο να το διαγράψω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, GeorgeGK είπε

Εχεις δικιο το θεμα ειναι πως να το αφαιρέσω απο την στιγμή που δεν το βλέπω στο library μου. Aν μπω στην σελιδα του παιχνιδιού μου λέε οτι το εχω αλλα δεν βρισκω απο εκει καποιο τροπο να το διαγράψω

Εδώ μπορείς να ζητήσεις να αφαιρεθεί (αφού κάνεις login στο support). Περίμενε 2 λεπτά μετά και κάνε Sync στο SG.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, p4n0s86 είπε

Εδώ μπορείς να ζητήσεις να αφαιρεθεί (αφού κάνεις login στο support). Περίμενε 2 λεπτά μετά και κάνε Sync στο SG.

ή και εδώ https://store.steampowered.com/account/licenses/

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/11/2018 στις 3:00 ΜΜ, xtrmsnpr είπε

Όπως σας είχα τάξει τότε Οκτώβριος 2017 ,θα έρθει μεγάλο δώρο για το ΕΡΑΣΜΟΥΣ εαν τύχει...εε έτυχε!
Για να γιορτάσουμε την επιλογή μου στο Εράσμους+ κάνω αυτό εδώ το δώρο σε σας..θα τα λέμε από Ισπανία το νέο έτος.

HITMAN 2-Standard edition+bonus dlc
Για όσους δεν μπορούν να μπουν, απλώς σβήνουν το chapter 1(prologue) από τον λογαριασμό τους στο steam!

signature.png

invite only, lvl 0

νικητής ο

 
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μου έστειλε (για κάποιο άγνωστο λόγο) σήμερα 2 email το Amazon.de με δυο κωδικούς για 15 ευρώ έκπτωση στο BF V από την σελίδα που αναγράφεται παρακάτω.
Όποιος τους θέλει, ελεύθερα:

J87V-2BMDEQ-VSAPRR
J8SN-EL9SYQ-BGTY3D


edit: Απλά όσοι τα πάρετε γράψτε για να τα σβήσω. Κρίμα είμαι να προσπαθεί κάποιος τζάμπα.

Αναφορά σε κείμενο

Lieber Amazon-Kunde,

wir freuen uns Ihnen mitzuteilen, dass Sie 15 Euro Rabatt beim Kauf des Videospiels Battlefield V von Electronic Arts erhalten.

Und so lösen Sie Ihren 15€-Rabatt-Code ein:
1) Wählen Sie das gewünschte Produkt auf der Aktionsseite https://www.amazon.de/b?node=16079321031.
2) Legen Sie das Produkt in Ihren Einkaufswagen.
3) Gehen Sie zur Kasse und geben Sie Ihren Rabatt-Code unter dem Punkt "Zahlungsart" in das Feld "Code eingeben" ein. Dann klicken Sie auf "Einlösen". Der Code ist bis einschließlich 31.12.2018 gültig.
4) Schließen Sie den Kauf innerhalb von 14 Tagen nach Einlösen des Codes ab.
5) Sie sehen in der Gesamtübersicht vor Absenden der Bestellung rechts oben bei der Aufstellung des Rechnungsbetrags den Aktionsgutschein ausgewiesen - das heißt von der Gesamtsumme abgezogen.

Weitere Informationen hierzu finden Sie auf der Aktionsseite.

Bitte beachten Sie die Bedingungen zum Erhalt von externen Codes .

Nochmals vielen Dank für Ihren Einkauf bei Amazon.de.

 

Επεξ/σία από non-serviam
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...