Προς το περιεχόμενο

Παιχνίδια που χαρίζονται από μέλη του insomnia [giveaways]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 ώρες πριν, p4n0s86 είπε

Κι αν δεν είναι από εδώ τι θα κάνεις, θα ζητήσεις νέο νικητή; Δεν το επιτρέπει το SG αν δεν το δεχτεί ο ίδιος να γίνει redraw, πρέπει να ξεκαθαρίσεις από την αρχή ποιοι έχουν δικαίωμα συμμετοχής.

Να πω την αλήθεια, δε μου έχει τύχει ως τώρα, καθώς ήταν όλοι οι νικητές από εδώ. Αλλά έχεις δίκιο, οπότε πάμε όλοι στο γκρουπ. (κάντε όλοι sync στο steamgifts αφού μπείτε)
Και ένα από εμένα για το καλό μέχρι Σάββατο μεσάνυχτα :)

signature.png

Επεξ/σία από geodevil
  • Like 5
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ ακομα δεν μπορώ να μπω, το όνομα μου στο Steam είναι AAA END, πρέπει να κάνω κάτι επι πλέον;

Επεξ/σία από pollop
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, pollop είπε

Εγώ ακομα δεν μπορώ να μπω, το όνομα μου στο Steam είναι AAA END, πρέπει να κάνω κάτι επι πλέον;

Μαλλον δεν τα έχουν δει ακομα, γιατι ούτε το δικο μου εχει παρει έγκριση 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, pollop είπε

Εγώ ακομα δεν μπορώ να μπω, το όνομα μου στο Steam είναι AAA END, πρέπει να κάνω κάτι επι πλέον;

Μη λες ψεματακια, από τις 01.19 σήμερα σε έχω δεχτεί.

Να κάνετε υπομονή έχουμε και μια εξεταστική που τελειώνει και καίει

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

Μη λες ψεματακια, από τις 01.19 σήμερα σε έχω δεχτεί.

Να κάνετε υπομονή έχουμε και μια εξεταστική που τελειώνει και καίει

Αγαπητέ φίλε δεν λέω ψεματάκια, μάλλον εφόσον με έχεις δεχτει στο γκρουπ κάτι δεν κάνω σωστά, απόδειξη ότι δεν μπορώ να μπώ στα giveaways. Επειδή είμαι και κάποιας ηλικίας, δεν το πολυκατέχω το άθλημα, κάτι μου διαφεύγει στην διαδικασία. Μήπως επειδή το αρχικό nickname του profile μου ήταν kostisassasin παίζει ρόλο αυτό; Ευαριστώ για τον κόπο που κάνεις να οργανώσεις την παρέα, σου εύχομαι ότι καλύτερο με την εξεταστική και σε παρακαλώ ΟΤΑΝ βρεις τον χρόνο να δούμε γιατί δεν μπορώ να μπω στο γκρουπ.

Screenshot_2021-02-11 The Testament of Sherlock Holmes.png

Επεξ/σία από pollop
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, pollop είπε

Αγαπητέ φίλε δεν λέω ψεματάκια, μάλλον εφόσον με έχεις δεχτει στο γκρουπ κάτι δεν κάνω σωστά, απόδειξη ότι δεν μπορώ να μπώ στα giveaways. Επειδή είμαι και κάποιας ηλικίας, δεν το πολυκατέχω το άθλημα, κάτι μου διαφεύγει στην διαδικασία. Μήπως επειδή το αρχικό nickname του profile μου ήταν kostisassasin παίζει ρόλο αυτό; Ευαριστώ για τον κόπο που κάνεις να οργανόσεις την παρέα, σου εύχομαι ότι καλύτερο με την εξεταστική και σε παρακαλώ ΟΤΑΝ βρεις τον χρόνο να δούμε γιατί δεν μπορώ να μπω στο γκρουπ.

Screenshot_2021-02-11 The Testament of Sherlock Holmes.png

Κανε ενα sync στο steamgifts και εγω το ιδιο επαθα με ειχε δεχτει ο φιλος αλλα δεν μπορουσα να μπω στα GA ηθελε sync. 

 

Πατας εκει που ειναι το level σου και μετα sync

Screenshot-1.png

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, Arkin είπε

Κανε ενα sync στο steamgifts και εγω το ιδιο επαθα με ειχε δεχτει ο φιλος αλλα δεν μπορουσα να μπω στα GA ηθελε sync. 

 

Πατας εκει που ειναι το level σου και μετα sync

Screenshot-1.png

Ευαριστώ για την βοήθεια, αυτό έφταιγε

Επεξ/σία από pollop
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Διέγραψα ανενεργά μέλη του steamgifts από το group σε μια προσπάθεια να συγχρονιστεί σωστά το group στο steamgifts.
Δεν σημαίνει ότι δεν τους θέλουμε στο γκρουπ, μπορούν να ξαναμπούν όποτε το θελήσουν, για τα στατιστικά έγινε! (αν δεν μπορείτε να κάνετε rejoin κάντε με add να σας στείλω invite)

Γιαυτό ζητάω αν γίνεται ΟΛΟΙ/ΕΣ σας να κάνετε sync τα προφιλ σας μέσα στο steamgifts, θα βοηθούσε πολύ

Επεξ/σία από xtrmsnpr
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πείραμα με το region lock δείχνει να πέτυχε.10 συμμετοχές όλα κομπλέ.Απλά ενημερωτικά,δεν έχει και πολύ σημασία μιας και προχωράμε με το group και έτσι δν αποκλείονται μέλη που ζουν εκτός Ελλάδας.Το giveaway μου για το group (παραπάνω) τρέχει κανονικά μεχρι Κυριακή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω να κανω μια παρατηρηση οντως λιγο παραπανω καχυποπτος με το ολο θεμα?? O @xtrmsnpr πως θα καταλαβει αν αυτος που εκανε αιτημα στο group οτι ειναι Ελληνας? Θελω να πω τι τους εμποδιζει να μην χρησιμοποιησουν παλι το google translate για να καταφερουν να μπουνε στο group?

Και ενα αλλο θεμα ειναι οτι δεν ειναι ευκολο να διασταυρωσεις ποιος ειναι εδω μελος γιατι δεν εχουμε ολοι το ιδιο ονομα στο Insomnia με το steam μια λυση που σκεφτηκα ειναι να μπει σαν ορος να γραφουμε στο προφιλ του steam το ονομα που εχουμε εδω ωστε να το διασταυρωνει ο xtrmsnpr αλλα αυτο ειναι θεμα δικο του αν εχει ορεξη να κανει ολη αυτη την διαδικασια.

Ps. Παλι καλα xtrmsnpr  που δεν ημουν σε αυτους που ξεσκαρταρες αν και θα την βγαζαμε την ακρη μιας και σε εχω και στο steam φιλο..

 

Επεξ/σία από icenex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, icenex είπε

Εγω να κανω μια παρατηρηση οντως λιγο παραπανω καχυποπτος με το ολο θεμα?? O @xtrmsnpr πως θα καταλαβει αν αυτος που εκανε αιτημα στο group οτι ειναι ελληνας? Θελω να πω τι τους εμποδιζει να μην χρησιμοποιησουν παλι το google translate για να καταφερουν να μπουνε στο group?

ε ενταξυ, μελος που εκανε εγραφη σημερα και το πρωτο που εκανε ειναι αιτηση στο γρουπ βρωμαει...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...