Προς το περιεχόμενο

Παιχνίδια που χαρίζονται από μέλη του insomnia [giveaways]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Nik1239 είπε

Εσύ ξέρει ελλαντα;

Το σχόλιο μου αφορά τη διαρροή του συγκεκριμένου θέματος σε χρήστες του εξωτερικού, που δεν έχουν σχέση με το forum.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, th_nikos είπε

Το σχόλιο μου αφορά τη διαρροή του συγκεκριμένου θέματος σε χρήστες του εξωτερικού, που δεν έχουν σχέση με το forum.

 

Οκ😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, pollop είπε

Το παιχνιδι το εχω γιατι ειμαι στην blacklist ομως? Στα προχθεσινα giveaways που εκανα δεν απεκλεισα καποιον εβαλα απλα region Ελλαδα και το group του insomnia σε επομενα ομως δεν θα βαλω region locked. Με εβαλες στην blacklist για καποιο λογο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Arkin είπε

Το παιχνιδι το εχω γιατι ειμαι στην blacklist ομως? Στα προχθεσινα giveaways που εκανα δεν απεκλεισα καποιον εβαλα απλα region Ελλαδα και το group του insomnia σε επομενα ομως δεν θα βαλω region locked. Με εβαλες στην blacklist για καποιο λογο?

Spoiler

Αrkin το ίδιο σε ρώτησα και εγώ όταν προσπάθησα να μπω στα giveaways που έκανες. Δεν μου απάντησες. Προσπάθησα να μπω αλλα υπήρχε ήδη η μπλακλιστ.Δεν ξέρω αν με μαυρολιστιασες εσυ ή εγώ, αν το έκανα εγώ πραγματικά δεν θυμάμαι τον λόγο, γιατί τα giveaways που έχω κάνει ξεπερνάνε τα 200. Όπως και να έχει το πράγμα από την μεριά μου, δεν τρέχει κάστανο, πάλι φίλοι και πάμε παρακάτω.

 

Επεξ/σία από pollop
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, pollop είπε
  Απόκρυψη περιεχομένων

Αrkin το ίδιο σε ρώτησα και εγώ όταν προσπάθησα να μπω στα giveaways που έκανες. Δεν μου απάντησες. Προσπάθησα να μπω αλλα υπήρχε ήδη η μπλακλιστ.Δεν ξέρω αν με μαυρολιστιασες εσυ ή εγώ, αν το έκανα εγώ πραγματικά δεν θυμάμαι τον λόγο, γιατί τα giveaways που έχω κάνει ξεπερνάνε τα 200. Όπως και να έχει το πράγμα από την μεριά μου, δεν τρέχει κάστανο, πάλι φίλοι και πάμε παρακάτω.

 

Το ανέφερα πιο κάτω βρε συ ότι εβαλα region Ελλάδα και μάλλον για αυτό σε έβγαλε ότι δεν μπορείς να μπεις. Δεν έχω κάνει κανέναν ignore εννοείται για αυτό σε ρώτησα γιατί με δείχνει μην παρεξηγηθουμε από το τίποτα. Σε επόμενα ga δεν θα βάλω region locked ελπίζω να μην υπάρξει πάλι θέμα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενημερωτικά, να ξέρετε πως είναι εφικτό το redraw στις κληρώσεις, αν και εφόσον εντοπίσετε περίεργες συμμετοχές και ο admin του group διαγράψει τον/τους χρήστες πριν τελειώσει το giveaway.

Αναφορά σε κείμενο
  • An entry will be considered invalid if you enter a group restricted giveaway and the giveaway creator is able to prove you were removed from the corresponding Steam group prior to the giveaway ending.

    πηγή: https://www.steamgifts.com/about/guidelines#Entering

Εννοείται πως εφαρμόζεται μόνο σε πασιφανείς διαρροές ή ιδιάζουσες περιπτώσεις.
(ιν άδερ γουόρντς μη πρήζετε τον @xtrmsnpr για ψύλλου πήδημα 😛)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ρθε η παρακάτω πρόσκληση για το συγκεκριμένο παιχνιδακι. 

+ 2Χ προσκλήσεις για φίλους. 

Όποιος θέλει μου λέει να του στείλω.

Μοναδική προϋπόθεση.... να παίξουμε μαζί :P

 

Screenshot_20210217-225943.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...