Προς το περιεχόμενο

Ερώτηση για εφαρμογή insomnia σε android.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα, πιο παλιά είχε ακουστεί ότι τον Μάρτιο θα κυκλοφορήσει η νέα έκδοση (beta) του insomnia. Έχουμε κάποιο νέο; Γνωρίζετε πότε θα κυκλοφορήσει;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πως και πως περιμενω, προσωπικα δεν μπορω να μπω καθολου απο mobile web browser στα φορουμς, γιατί εδω δεν ασχοληθηκε κανεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

δεν σχολιαζω την απαισια εφαρμογη γιατι το λενε ολοι αυτο,

 

ηθελα να ζητησω τη βοηθεια καποιου γτ ισως εγω δεν το βρισκω.

 

 

εδω καθε φορα που μπαινω , πατα στο προφιλ μου> τα μηνυματα μου και βλεπω τι νεα μηνυματα υπαρχουν σε διαφορα θεματα που εχω συμμετασχει, αυτο απο κινητο δεν μπορω να το κανω. ή απλα δεν το εχω βρει...

 

 

ξερει κανεις τιποτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν σχολιαζω την απαισια εφαρμογη γιατι το λενε ολοι αυτο,

 

ηθελα να ζητησω τη βοηθεια καποιου γτ ισως εγω δεν το βρισκω.

 

 

εδω καθε φορα που μπαινω , πατα στο προφιλ μου> τα μηνυματα μου και βλεπω τι νεα μηνυματα υπαρχουν σε διαφορα θεματα που εχω συμμετασχει, αυτο απο κινητο δεν μπορω να το κανω. ή απλα δεν το εχω βρει...

 

 

ξερει κανεις τιποτα?

 

αν δεν υπάρχει σαν επιλογή στην mobile έκδοση, πολύ απλά κανε copy/paste το url της συγκεκριμένης σελίδας από τον browser του PC σε αυτόν του κινητού και κάνε την Bookmark.

 

αυτό έχω κάνει και για τις "Συνδρομές μου" που είτε δεν υπάρχει επιλογή στην Mobile έκδοση είτε δεν την έβρισκα.

 

Αυτά για την Mobile έκδοση, τώρα αν εννοούσες στο app δεν έχω ιδέα, δεν το χρησιμοποιώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν υπάρχει σαν επιλογή στην mobile έκδοση, πολύ απλά κανε copy/paste το url της συγκεκριμένης σελίδας από τον browser του PC σε αυτόν του κινητού και κάνε την Bookmark.

 

αυτό έχω κάνει και για τις "Συνδρομές μου" που είτε δεν υπάρχει επιλογή στην Mobile έκδοση είτε δεν την έβρισκα.

 

Αυτά για την Mobile έκδοση, τώρα αν εννοούσες στο app δεν έχω ιδέα, δεν το χρησιμοποιώ

μου εδωσες μια καλη ιδεα. αν δεν βρω λυση θα κανω αυτο.

 

οχι δεν μιλουσα για την εφαρμογη, καλα απαντησες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...