Προς το περιεχόμενο

τηλεοραση απο 500 μεχρι 600-620 ευρω


johny135

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στειλε ενα μεηλ ή παρε ενα τηλέφωνο και ρωτα αν η εγγυηση ειναι δικια τους ή απο αντιπροσωπεια της LG. Αναλογως πραττεις...

πηρα τηλ και μου λεει της αντιπροσωπιας ειναι αλλα πρεπει πρωτα να κανουμε διαγνωση εμεις. αλλα τωρα λεει εξαντλημενο και δεν μπορω να το παραγγειλω ετσι και αλλιως στην τιμη της προσφορας...αρα ακυρο του eshop και ειμαι παλι στις δυο προηγουμενες επιλογες.

Επειδή το έψαξα πρόσφατα που αγόρασα τηλεόραση, το καλύτερο που μπορείς να κάνεις είναι να πας σε κατάστημα να τις δεις και να τις συγκρίνεις από κοντά.

Προσωπικά με κέρδισε η samsung ue50h6200 στα 599€.

ειδα σε χαμηλο φωτισμο στο πλαισιο την ue48h6200 που ειχε και την lg42lb650v (γιατι δεν ειχε μεγαλυτερη σε ιντσες, αν και η εικονα ιδια θα ειναι λογικα). να σου πω την αληθεια διαφορες στα ματια μου δεν καταλαβα τουλαχιστον τεραστια εμφανης διαφορες....

απο κει και περα λεω να παω αυριο και σε κανα μεδια μαρκτ που εχει πιο πολυ φως εκει που ειναι οι τηλεορασεις να δω και σε πολυ φωτισμο πως ειναι αν τις εχει τις αντιστοιχες εκει. και βλεπουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή το έψαξα πρόσφατα που αγόρασα τηλεόραση, το καλύτερο που μπορείς να κάνεις είναι να πας σε κατάστημα να τις δεις και να τις συγκρίνεις από κοντά.

Προσωπικά με κέρδισε η samsung ue50h6200 στα 599€.

Από που την αγόρασες στα 599?Ενδιαφέρομαι κι εγω για την συγκεκριμένη αλλά την έχουν πάει πάλι στα 749E

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...