Προς το περιεχόμενο

[tablet] dell venue 8 pro 1gb ram 32gb hdd windows 8.1 - 101€ τελική@amazon.de


gr234567

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ερώτηση, αυτό το (εντελώς φτωχό) tracking του amazon ενημερώθηκε καθόλου πριν σας έρθει ειδοποίηση; Εμένα δείχνει απλά "on the way" από τις 9/4, με προβλεπόμενη ημερομηνία παραλαβής χθες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα 3 μερες μετα την προβλεπομενη μερα παραδοσης μου ηρθε το παρακατω μειλ

 

Αγαπητέ Κύριε / Κυρία,

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως παραλάβαμε τη παραγγελία σας από Amazon την οποία προωθήσαμε στο ταχυδρομείο.

Θα μπορείτε να την παραλάβετε από:

 

ειχε ολοκληρωμενες πληροφοριες του τοπικου υποκαταστηματος των ελτα με διευθυνση τηλεφωνο ωρες λειτουργιας και το ελληνικο tracking που του εδωσαν οταν παρεληφθη στην ελλαδα.

 

οποτε μην αγχωνεσαι θα ερθει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση, αυτό το (εντελώς φτωχό) tracking του amazon ενημερώθηκε καθόλου πριν σας έρθει ειδοποίηση; Εμένα δείχνει απλά "on the way" από τις 9/4, με προβλεπόμενη ημερομηνία παραλαβής χθες...

 

Φίλε μου στείλ'τους mail και πες τους ότι έχει αργήσει υπερβολικά και δεν είναι δυνατόν να απαιτούν μεταφορικά για τόση καθυστέρηση και ότι απαιτείς να στα επιστρέψουν. Το ίδιο έκανα και εγώ και μου επέστρεψαν 9.30€. Το tablet ήρθε 5 ημέρες μετά την προβλεπόμενη ημερομηνία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ζητησα στο ισπανικο Αμαζον, κανενα αποτελεσμα. Τεσσερις φορες διαμαρτυρηθηκα κι οχι για το ποσο, οσο για την κοροιδια: αγορα στις 2/4, παραδοση στην εταιρεια 5/4, αναχωρηση απο Αγγλια 11/4, παραδοση σε εμενα 22/4 με μια μερα καθυστερηση, αλλα και πολλη επικοινωνια τοσο με το Αμαζον, οσο και με την εταιρεια που παραλαμβανει τα πακετα. Btw, οι ανθρωποι εκει ειναι ΠΟΛΥ εξυπηρετικοι και τους ευχαριστω (αααααν τυχον μας διαβαζει κανεις τους).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, αν αργήσει και σε άλλον-η κάντε τον κόπο να τους στείλετε ένα mail. Το δικό μου πακέτο τελικά είχε χαθεί και το ξαναέστειλαν express χωρίς επιπλέον χρέωση, θα είναι εδώ θεωρητικά την Τρίτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παράγγειλα και εγώ παιδιά και μου λεει shipping due arrive 24, ενώ στο status έχω on the way με τελευταία ενημέρωση απο 17/04.

Είναι πολιτική του amazon να επιστρέφει τα μεταφορικά αν καθυστερήσει ? Τέλος που μπορούμε να στείλουμε το email για να δούμε τι γίνεται ? 

 

Ευχαριστούμε ts ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα προσπαθήσει να απαντήσω στο mail της παραγγελίας αλλά δεν γινόταν. Ήθελε λίγο ψάξιμο στο site μέχρι να βρω την επιλογή για επικοινωνία μέσω mail, δεν το βρίσκω τώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...