Προς το περιεχόμενο

Από τις 20 Μαρτίου οι προπαραγγελίες των Galaxy S6 και S6 edge, με δώρο ασύρματο φορτιστή


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχεις κοιταξει σε ποιες χωρες 10 απριλη θαναι διαθεσιμο;

το ευρωπαικο μοντελο θαναι 10 απριλη οπως εγινε και με το s5

το s5 το ειχα παρει αρχες μαρτιου και οταν το εφερα εδω δεν ειχε καν κυκλοφορησει το ευρωπαικο.

 

οπως με το s5 ετσι και με το s6 δεν επελεξα το ευρωπαικο καθως ειναι διαθεσιμο μονο καποια συγκεκριμενα μοντελα.

 

οποτε πριν πεταξει καποιος την εξυπναδα ας το κοιταξει.

btw κλαιν ουτε το παιζω καποιος ουτε τπτ εγω απλα εγραψα οτι το κινητο ειναι κορυφη απο τι μεχρι στιγμης εμπειρα που εχω

τα αλλα δεν με ενδιαφερουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εχεις κοιταξει σε ποιες χωρες 10 απριλη θαναι διαθεσιμο;

το ευρωπαικο μοντελο θαναι 10 απριλη οπως εγινε και με το s5

το s5 το ειχα παρει αρχες μαρτιου και οταν το εφερα εδω δεν ειχε καν κυκλοφορησει το ευρωπαικο.

 

οπως με το s5 ετσι και με το s6 δεν επελεξα το ευρωπαικο καθως ειναι διαθεσιμο μονο καποια συγκεκριμενα μοντελα.

 

οποτε πριν πεταξει καποιος την εξυπναδα ας το κοιταξει.

btw κλαιν ουτε το παιζω καποιος ουτε τπτ εγω απλα εγραψα οτι το κινητο ειναι κορυφη απο τι μεχρι στιγμης εμπειρα που εχω

τα αλλα δεν με ενδιαφερουν

pics or it didnt happen!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το επιασα σημερα το πρωι και το edge και το απλο σε ολα τα χρωματα. Απο αυριο λογικα θα ειναι και στα καταστηματα σαν εκθεσιακο.

Το κινητο ειναι απλα αλλου σε ολους τους τομεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχεις κοιταξει σε ποιες χωρες 10 απριλη θαναι διαθεσιμο;

το ευρωπαικο μοντελο θαναι 10 απριλη οπως εγινε και με το s5

το s5 το ειχα παρει αρχες μαρτιου και οταν το εφερα εδω δεν ειχε καν κυκλοφορησει το ευρωπαικο.

 

οπως με το s5 ετσι και με το s6 δεν επελεξα το ευρωπαικο καθως ειναι διαθεσιμο μονο καποια συγκεκριμενα μοντελα.

 

οποτε πριν πεταξει καποιος την εξυπναδα ας το κοιταξει.

btw κλαιν ουτε το παιζω καποιος ουτε τπτ εγω απλα εγραψα οτι το κινητο ειναι κορυφη απο τι μεχρι στιγμης εμπειρα που εχω

τα αλλα δεν με ενδιαφερουν

 

Και official η Samsung ανακοίνωσε ότι θα είναι διαθέσιμο στη Νότια Αφρική από 20 Απριλίου... Τώρα εσύ τι λες είναι άλλο θέμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν πεσει σε επιπεδα τιμων S5 το ξανασυζηταμε για Ελληνικα δεδομενα. Μεχρι τοτε καλυτερα να μεινει στις βιτρινες των καταστηματων :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το επιασα σημερα το πρωι και το edge και το απλο σε ολα τα χρωματα. Απο αυριο λογικα θα ειναι και στα καταστηματα σαν εκθεσιακο.

Το κινητο ειναι απλα αλλου σε ολους τους τομεις.

Την Τρίτη το είχαν στο Πλαίσιο, στην Καλαμαριά, Θεσσαλονίκης σαν εκθεσιακό κομμάτι και ήταν απίστευτο. Λίγο που έπαιξα μαζί του, αρκετά γρήγορο και η οθόνη του πανέμορφη. 

 

Το παράξενο που έτυχε να ξανα-πάω την Τετάρτη το χαν βγάλει από εκθεσιακό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να δω πως θα τα πάει στις πωλήσεις με αυτές τις τιμές, όταν η Samsung σαν εταιρεία δεν έχει brand-loyal πελάτες.

πρωτον εχει και δευτερον ειναι υπερτουμπανο το κινητο οποτε...

ασε εδω τους κλαρινογαμπρους να κλαινε για την τιμη και να λενε θα παει απατο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρωτον εχει και δευτερον ειναι υπερτουμπανο το κινητο οποτε...

ασε εδω τους κλαρινογαμπρους να κλαινε για την τιμη και να λενε θα παει απατο

Τι περιεργο στις μερες μας να λεμε οτι ειναι για λιγους ενα κινητο που κοστιζει οσο το S6 εεε(τουλαχιστον μεχρι να πεσει εστω στα μισα η τιμη του).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρωτον εχει και δευτερον ειναι υπερτουμπανο το κινητο οποτε...

ασε εδω τους κλαρινογαμπρους να κλαινε για την τιμη και να λενε θα παει απατο

 

Ούτε καν όμως. Καλά - καλά η HTC δεν έχει πολλούς brand-loyal πελάτες, η Sammy που τους βρήκε; :P

 

Καλύτερα από το GS5 θα τα πάει (λογικά) αλλά δε νομίζω να στείλει τη Sammy back-on-track.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιον τον χαλαει η τιμη παει σε κατι αλλο τοσες επιλογες υπαρχουν...αυτο ειναι κ το καλο στο αντροιντ.το κινητο τα αξιζει κ με το παραπανω παντος hands down.

Τωρα hodor τι λες για back on track και new kids on the block δεν ξερω.αρχιζει κ τρεμει το φυλλοκαρδι της αππλε?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Με λίγα λόγια κάνετε και την δουλειά σας & με φθηνότερα πολυεργαλεία. Η Samsung δεν προσφέρει τίποτα που να την διαφοροποιεί από τον εσωτερικό ανταγωνισμό.

 

If you pay that premium to Samsung, you don’t get a whole lot more than you can get on, say, a phone made by Xiaomi, OnePlus or any of a dozen smaller players.

http://www.nytimes.com/2015/04/02/technology/personaltech/with-galaxy-s6-and-s6-edge-samsung-tries-to-regain-its-footing.html?_r=1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Η Samsung δεν προσφέρει τίποτα που να την διαφοροποιεί από τον εσωτερικό ανταγωνισμό.

 

πλακα κανεις τωρα?ποιο κινητο εχει καλυτερη οθονη καλυτερη cpu καλυτερη ραμ?

Γενικα ρε μαν ολο ακυρα λες αστο ασχολισου με τπτ οικονομικες αναλυσεις της αππλε εκει τοχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...