Προς το περιεχόμενο

Google: Μεγαλύτερος έλεγχος για τις εφαρμογές που "ανεβαίνουν" στο Play Store


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με τα δικαιώματα τί θα γίνει ?

Πλέων και φιδάκι να κατεβάσεις θέλει : πρόσβαση στο internet, πρόσβαση στα αρχεία κλίσεων, πρόσβαση στις φωτογραφίες κλπ κλπ.

...μόνο πρόσβαση στο καρδιογράφημα που έκανα δεν ζητάνε.

+ ότι δεν υπάρχει καμία ασφάλεια από ιούς και κακόβουλο λογισμικό στο Play Store 

+ απρόβλεπτη μείωση των επιδόσεων του κινητού από... αντε βρες ποια κακογραμμένη εφαρμογή.

 

Ναι, ας τις κοιτάνε και λίγο πριν τις εγκρίνουν εκεί στην Google. 

Αν είναι game και έχει background task, έφυγε. Δεν υπάρχει περίπτωση να είναι για καλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και είμαι εκτός θέματος που μπορώ να βρω πληροφορίες γιατί οι εφαρμογές της ζητάνε την πρόσβαση στη μάνα και τον πατέρα και πρέπει να συμφωνήσω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τοσα χρόνια συγκρίνει το δικο της στορ με της απλ...

Τέρμα!πρεπει να σβήσουν οι απατεώνες.ναι για το αντροιντ μιλάω.πήρανε το μερίδιο της αγοράς με τα ψέμματα και τώρα πουλάνε και μούρη...(δεν το λέω για το 100% του λειτουργικού αλλά γενικά υπάρχει μεγάλη σαπιλα!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εγω αυτο που βλεπω ειναι πως ειχα μηνες να ελεγξω για "καμια νεα καλη εφαρμογη". Οταν το επραξα, μετα λυπης μου ειδα οτι δεν ειχα "χασει" σχεδον τιποτα!

Περαν του hardware, και το software εχει αρχισει και επιβραδυνεται.

 

Μονο 3 τονους περισσοτερα μετρια στην καλυτερη, παιχνιδια βρηκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και είμαι εκτός θέματος που μπορώ να βρω πληροφορίες γιατί οι εφαρμογές της ζητάνε την πρόσβαση στη μάνα και τον πατέρα και πρέπει να συμφωνήσω 

Ένας απ' τους λόγους είναι για να συνιθίζουμε στην ιδέα πως "δεν τρέχει και τίποτα να ξέρουν με ποιόν μιλάς που είσαι και που ήσουν". Αυτά που θα γίνουν σχεδιάζονται χρόνια πριν.

Α, ναι ξέρω αυτά τα πιστεύουν μόνο οι βαρεμένοι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

αν και είμαι εκτός θέματος που μπορώ να βρω πληροφορίες γιατί οι εφαρμογές της ζητάνε την πρόσβαση στη μάνα και τον πατέρα και πρέπει να συμφωνήσω

Ένας απ' τους λόγους είναι για να συνιθίζουμε στην ιδέα πως "δεν τρέχει και τίποτα να ξέρουν με ποιόν μιλάς που είσαι και που ήσουν". Αυτά που θα γίνουν σχεδιάζονται χρόνια πριν.

Α, ναι ξέρω αυτά τα πιστεύουν μόνο οι βαρεμένοι.

πεστα! Σχεδιο ειναι ολα δεν ειναι τυχαιοι οι αεροψεκασμοι(

 

 

 

 

)

Επεξ/σία από Fotis13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...