Προς το περιεχόμενο

Tο Carmageddon ξανάρχεται


Ocelote

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 56
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Σε τετοια φαση προτιμουσα παντα το Destruction Derby 

pss τι μου θύμησες φίλε,είχα αγοράσει γνήσιο το Destruction Derby 2 και εντελή ήθελε windows 95 για να τρέξει (από τα πρώτα παιχνίδια που υποστήριζαν windows)ενώ τότε είχα μόνο msdos και έλιωνα στο Duke Nukem 3D με τo πρώτo μπακατέλα pc μου AMD 486 3D NOW στα 50mhz,ααχ περασμένα μεγαλεία και διηγώντας τα να κλαις

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pss τι μου θύμησες φίλε,είχα αγοράσει γνήσιο το Destruction Derby 2 και εντελή ήθελε windows 95 για να τρέξει (από τα πρώτα παιχνίδια που υποστήριζαν windows)ενώ τότε είχα μόνο msdos και έλιωνα στο Duke Nukem 3D με τo πρώτo μπακατέλα pc μου AMD 486 3D NOW στα 50mhz,ααχ περασμένα μεγαλεία και διηγώντας τα να κλαις

 

εχω το επαιζα σε ps1 πολυ λιωσιμο 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε να δούμε ένα carmageddon της προκοπής. Το μόνο που άξιζε προσωπικά ήταν το TDR2000 και καλή τύχη να το κάνεις να τρέξει χωρίς να κολλάει ή να κρασάρει όλη την ώρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pss τι μου θύμησες φίλε,είχα αγοράσει γνήσιο το Destruction Derby 2 και εντελή ήθελε windows 95 για να τρέξει (από τα πρώτα παιχνίδια που υποστήριζαν windows)ενώ τότε είχα μόνο msdos και έλιωνα στο Duke Nukem 3D με τo πρώτo μπακατέλα pc μου AMD 486 3D NOW στα 50mhz,ααχ περασμένα μεγαλεία και διηγώντας τα να κλαις

next car game: wreckfest

early access game στο steam, 15€ εσκασα και ας ειναι ουτε το μισο ετοιμο. τα αξιζε με 1000 εβλεπα αλλα ατομα να παιζουν και ζήλευα 

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Τουρκία θα γίνει Best Seller .... :P  είδικά αν σκεφτούμε την τρελή πορεία του Minecraft! --> http://www.insomnia.gr/_/articles/games/games/%CF%84%CE%BF-minecraft-%C2%AB%CF%84%CF%81%CF%8E%CE%B5%CE%B9-%CF%80%CF%8C%CF%81%CF%84%CE%B1%C2%BB-%CF%83%CF%84%CE%B7%CE%BD-%CF%84%CE%BF%CF%85%CF%81%CE%BA%CE%AF%CE%B1-r8757

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...