Προς το περιεχόμενο

Πιστωτική Κάρτα.. ΠΟΥ;


Swimmer21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 ώρες πριν, Neoss είπε

Δηλαδή;
Δεν κατάλαβα σε τι διαδικασία αναφέρεσαι.

 

revolut , μεταφορά χρημάτων από πιστωτική σαν αγορά όχι έμβασμα.

Το ποσό προστίθεται αυτούσιο πχ 1000 ευρω.

Κάνεις μεταφορά ως έμβασμα εξωτερικού στην τράπεζα σου με κόστος 3 ως 4 ευρώ ανάλογα την τράπεζα. Απλά πρέπει να φροντίσεις να βάλεις τα λεφτά στην πιστωτική πριν εκπνεύσει ο λογαριασμός. Η μόνη σου χασούρα είναι αυτά τα 3 με 4 ευρώ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 347
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

17 ώρες πριν, Neoss είπε

5 χιλιάδες όριο;;;
Συγγνώμη, μπορεί να είναι αδιάκριτη η ερώτηση οπότε μην απαντάς, αλλά τι ζητάνε για ένα τέτοιο όριο; Σίγουρα πολύ υψηλό εισόδημα και κάποια εγγύηση/εγγυητή (τουλάχιστον βάσει όσων μου είπαν σε Εθνική και Πειραιώς όταν είχα πάει για πληροφορίες).

Τελικά μου δώσανε 4. Η άλφα μου έδωσε 1.5 δεν πήγα καν να υπογράψω. Ίσως να ευθύνεται ότι έχω ήδη δάνειο που το εξυπηρετω σωστά και μια προθεσμιακή κοντά στα 7Κ. Καθαριστικό είχα κοντά στα 26 με την σύζυγο μαζί. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, li@m είπε

Τελικά μου δώσανε 4. Η άλφα μου έδωσε 1.5 δεν πήγα καν να υπογράψω. Ίσως να ευθύνεται ότι έχω ήδη δάνειο που το εξυπηρετω σωστά και μια προθεσμιακή κοντά στα 7Κ. Καθαριστικό είχα κοντά στα 26 με την σύζυγο μαζί. 

Υποθέτω έπαιξε ρόλο το δάνειο στην Αλφα. Όσο και να πείς είναι μεγάλη η διαφορά...
Κατάλαβα, εντάξει όχι και τρελά πράγματα όσον αφορά απαιτούμενα εισοδήματα. Καλές αγορές και με σύνεση!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...