Προς το περιεχόμενο

Turbo-X Tablet Twister 7’’


DaDiRa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το ξέρω πως τα Turbo-X είναι απαγορευτική μάρκα για τους απανταχού tech-lovers, αλλά να τονίζω εξαρχής πως προορίζεται για παιδί. Θέλω να ρωτήσω, λοιπόν, αν υπάρχουν γνώμες, πως τρέχει κλπ. Τα χαρακτηριστικά του μου φαίνονται καλά.
http://www.plaisio.gr/laptop-tablet/tablets/tablet/Turbo-X-Tablet-Twister-7%E2%80%99%E2%80%99-White-M0746.htm?utm_source=Newsletter&utm_medium=Email&utm_campaign=Newsletter-20150325-Late-Night-Offer-Turbo-X-Twister-7-White&NewsLetterActivate=001CC494BA801EE4B4C0899D645EE774&cm_mmc=Plaisio+Newsletter-_-Newsletter-20150325-Late-Night-Offer-Turbo-X-Twister-7-White-_-Body-_-Turbo-X-Twister-7-White

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

50 ευρω ειχανε αυτα θυμαμε, μια θεια μου ειχε παρει δυο.

το ενα σταματησε να δουλευει και το αλλο πιανει wifi στο 1 μετρο μονο. τα πηγε πησω και τις δώσανε αλλα.

το ενα απο δυο παλι ειχε προβλημα, στην καμερα για βιντεοκλησεις επαιζε μονο η μισή

 

η οθονη αθλια. το wifi μετριο. με 512 ραμ καποια παιχνιδια θα εχουν προβλημα.

 

βεβαια τωρα στα 30 ευρω δεν μπορουμε να σου προτείνουμε κατι αλλο :ph34r:

εκτως εαν ανεβασεις το budget στα 50-60

Επεξ/σία από hackerW32
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε, ναι. Αν όλα στα 30 ευρώ είναι τόσο χάλια (που το βρίσκω και λογικό), ανεβαίνει και το budget αναγκαστικά. Αυτό που ήθελα να ξέρω είναι αν δουλεύει σωστά. Οι απαντήσεις σας με κάλυψαν.  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 χρόνια αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...