Προς το περιεχόμενο
Τα μέλη του insomnia μέσα από φωτογραφίες

Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απο οτι καταλαβα,για να φτασουμε τα κοριτσια στα like,πρεπει ειτε να σκαρφαλωσουμε  σε κανα πολυ ψηλο βουνο,ειτε να βρεθουμε αναποδα μεσα σε μαχητικο,ειτε να ειμαστε mod :P

μαρια.jpg

τοπ1.jpg

ρμ.jpg

• Like 18
  • Thanks 1
  • Haha 6
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 4,4k
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Οκ ας βάλω κι εγώ μία  

uhuru peak 5895m.kilimanjaro mountain.tanzania.roof of africa

Τυχερή που σε γνώρισα γαμωτο σου.  Μου λείπεις πολυ.   

Δημοσιευμένες Εικόνες

25 λεπτά πριν, StamTheMan είπε

Απο οτι καταλαβα,για να φτασουμε τα κοριτσια στα like,πρέχει ειτε να σκαρφαλωσουμε σε κανα πολυ ψηλο βουνο ,ειτε  να βρεθουμε αναποδα μεσα σε μαχητικο, ειτε να ειμαστε mod :P

Ο πουλίναρος το κοιτάει και γελάει... Ασε που μετά τη δήλωσή σου τον βλέπω στην επόμενη φωτό ανάποδα σε μαχητικό :P

Πάντως επειδή είσαι τίμιος που βγαίνεις ονοματεπώνυμος και με τον τρόπο σου τη λες στους ...συμπαθείς...(:P) mods  τσίμπα ένα like από τριλομπάητ! Μεγίστη τιμή αυτή, δεν το κατάφερε ούτε η Μαργαρίτα στην προηγούμενη σελίδα.

• Thanks 1
  • Haha 6
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
15 ώρες πριν, TriLoBiTe είπε

Ο πουλίναρος το κοιτάει και γελάει... Ασε που μετά τη δήλωσή σου τον βλέπω στην επόμενη φωτό ανάποδα σε μαχητικό :P

Πάντως επειδή είσαι τίμιος που βγαίνεις ονοματεπώνυμος και με τον τρόπο σου τη λες στους ...συμπαθείς...(:P) mods  τσίμπα ένα like από τριλομπάητ! Μεγίστη τιμή αυτή, δεν το κατάφερε ούτε η Μαργαρίτα στην προηγούμενη σελίδα.

Νομιζω οτι μετα απο αυτο μπορω να παρω συνταξη στο insomnia!
Μην τον δουμε να κρεμεται απο τις ροδες του δεν ξερω !!

15 ώρες πριν, TriLoBiTe είπε

Δεν την λεω στα παιδια,αλλα οπως και να το κανεις τα παιρνουν τα like,λογω θεσης,οχι μονο λογω content :P

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • Super Moderators
21 hours ago, TriLoBiTe said:

6 hours ago, StamTheMan said:

Δεν την λεω στα παιδια,αλλα οπως και να το κανεις τα παιρνουν τα like,λογω θεσης,οχι μονο λογω content :P

να μην σας χαλασω χατηρι.δεν ειναι μαχητικο αλλα ειναι αεροπλανο.(ultralight)

για την δευτερο (video) δεν εχω κρεμαστει απο τις ροδες αλλα απο το φτερο.ελπιζω να σας κανει.το πρωτο μου αλμα στατικου ιμαντα.

1 alma.avi

P4091370.JPG

• Like 14
  • Haha 2
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
14 λεπτά πριν, poulinos είπε

για την δευτερο (video) δεν εχω κρεμαστει απο τις ροδες αλλα απο το φτερο.ελπιζω να σας κανει.το πρωτο μου αλμα στατικου ιμαντα.

1 alma.avi 14 MB · 3 downloads

P4091370.JPG

Είσαι πιλότος και πετάς?

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • Super Moderators
2 minutes ago, airtrelomike13 said:

Είσαι πιλότος και πετάς?

εκανα μαθηματα για Ultralight αλλα η σχολη..... πηγε στα ταρταρα ....οποτε δεν το συνεχισα απο τοτε.

• Thanks 2
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
18 λεπτά πριν, poulinos είπε

Άσε και τίποτα να πέσει!...

*Από αυτά που λέμε.

• Haha 2
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
31 λεπτά πριν, poulinos είπε

εκανα μαθηματα για Ultralight αλλα η σχολη..... πηγε στα ταρταρα ....οποτε δεν το συνεχισα απο τοτε.

Εγινε το ιδιο και σε μια σχολη στην Καλαματα,ευτυχως δεν ειχαμε πληρωσει ακομα..

52 λεπτά πριν, poulinos είπε

Σε συμπαθω λιγο παραπανω τωρα.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, TriLoBiTe είπε

Σου χάκαρε το προφίλ το γνωστό πειραχτήρι called στορμ ή είσαι ο χαμένος δίδυμος αδερφός του? 🤔

Χαχα η αλήθεια είναι ότι την ανέβασα σε συναγωνισμό με του stormrain για να δούμε ποιος είναι ο πιο μαγευτικός μεσήλικας, αλλά μάλλον έχασα!

Πρέπει να ανεβάσω πιο πρόσφατη που έχει μακρύνει και μούσι και μαλλί!

Επεξ/σία από subdee
  • Haha 4
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
13 ώρες πριν, poulinos είπε

να μην σας χαλασω χατηρι

Δεν μπορείς να πεις.. Τα'λεγα απ'την αρχή :ρ  (Κάποιος mod επιτέλους να μου κοτσάρει τον custom title ''προφήτης'' :ρρρ) 

1 ώρα πριν, subdee είπε

Χαχα η αλήθεια είναι ότι την ανέβασα σε συναγωνισμό με του stormrain για να δούμε ποιος είναι ο πιο μαγευτικός μεσήλικας, αλλά μάλλον έχασα!

Πρέπει να ανεβάσω πιο πρόσφατη που έχει μακρύνει και μούσι και μαλλί!

Δεν ξέρω για το πιο μαγευτικός γιατί η φάση είναι λίγο σαν δυο σταγόνες νερό  αλλά αυτό το μεσήλικας τι το ήθελες.. Το ζήτημα της ηλικίας του στορμ είναι λεπτό.. κι εκεί εντοπίζεται η μόνη διαφορά σας, ότι σου ρίχνει καναδυό δεκαετίες στο χαλαρό! 

• Haha 2
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • Moderators
36 λεπτά πριν, TriLoBiTe είπε

Δεν μπορείς να πεις.. Τα'λεγα απ'την αρχή :ρ  (Κάποιος mod επιτέλους να μου κοτσάρει τον custom title ''προφήτης'' :ρρρ) 

Δεν ξέρω για το πιο μαγευτικός γιατί η φάση είναι λίγο σαν δυο σταγόνες νερό  αλλά αυτό το μεσήλικας τι το ήθελες.. Το ζήτημα της ηλικίας του στορμ είναι λεπτό.. κι εκεί εντοπίζεται η μόνη διαφορά σας, ότι σου ρίχνει καναδυό δεκαετίες στο χαλαρό! 

Tριλοφε εχω banhammer και δεν φοβάμαι να το χρησιμοποιήσω dude.

• Haha 3
  • Sad 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.