Προς το περιεχόμενο

[SMARTPHONE] LG G3 στα 280ε στο Γερμανο (252ε με ΠΙΣΤΩΤΙΚΗ Eurobank) [ΤΕΛΟΣ]


Thrylos7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παντως αν δεν εχει αλλαξει το "τυπικο" μερος της προσφορας (δηλαδη αν δεν αποφασισαν ξαφνικα οτι η 225αρα επιταγη μπηκε καταλαθος και επρεπε να μπει 150αρα πχ και το αλλαξαν αυτο) το οτι δεν υπαρχει στο site δε σημαινει οτι δεν ισχυει, θεμα αποθεματων στα καταστηματα ειναι... Αλλα ναι σιγουρα δεν ειναι καλες οι πιθανοτητες πλεον. Αν ομως κανεις βρεθει σε καποιο απο τα "κεντρικα" καταστηματα δε χανει κατι να ρωτησει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 190
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Προσωπικά δεν είχα ποτέ σε εκτίμηση την γερμανική αλυσίδα-Πήγε ο φίλος χθες το απόγευμα σε κατάστημα.Ο ένας υπάλληλος του είπε είχαν κομμάτια και τελείωσαν και ο άλλος ότι ποτέ συσκευή των 500 ευρώ δε θα την έδιναν στη μισή τιμή....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι παιζει με τον ΟΤΕ? Υπάρχει διαθέσιμο στα 505 μείον 225? Σε κάποια που Ρώτησα μου ειπαν δεν έχουν και σε ενα που μπορούσε να παραγγείλει μου είπε 549-225=324. Θεσσαλονίκη αυτά. Στο λινκ που β;ζεις το έχει 505.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι 505 μειον 225 η επιταγη....το αλλο που λες 549 ειναι το 32αρι αλλα ο ασχετος υπαλληλος σου εβαλε την προσφορα του 16αριου...225...το 32αρι εχει 150 επιταγη και ερχεται στα 399...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

To 10% που αναφέρεις από χθες, εισαι σιγουρος ότι παιζει στον οτε; Δεν υπαρχει κατι στο σαιτ της γιουρομπ, ουτε στου ΟΤΕ νομιζω. Ρωτησαν από χθες 2-3 ατομα που το εχεις δει/ακουσει, αλλα απαντηση δεν εχεις δωσει ακομα διατηρώντας την αμφιβολια και τα ερωτηματικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι 505 μειον 225 η επιταγη....το αλλο που λες 549 ειναι το 32αρι αλλα ο ασχετος υπαλληλος σου εβαλε την προσφορα του 16αριου...225...το 32αρι εχει 150 επιταγη και ερχεται στα 399...

Έχει υπόψην κανεις κάποιο καταστημα ΟΤΕ που να το έχει? Θεσσαλονίκη κατα προτίμηση. Ή αν μπορούμε να το παραγγειλουμε online? Γιατί δεν φαίνεται στο site πως μπορούμε να βάλουμε την έκπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αναφερεσαι σε εμενα απλα δεν το προσεξα. Προχτες το ρωτησα στον οτε της περιοχης μου και ο υπαλληλος το επιβεβαιωσε....

Αλλα απο αυριο παπαλα νομιζω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν αναφερεσαι σε εμενα απλα δεν το προσεξα. Προχτες το ρωτησα στον οτε της περιοχης μου και ο υπαλληλος το επιβεβαιωσε....

Αλλα απο αυριο παπαλα νομιζω..

Δεν ξερω κατά ποσο είναι αξιόπιστες οι πληροφοριες που μας δινεις / σου δινουν. Τοσα ποστς και ακομα μπερδεμενα είναι ολα. Η πληροφορια με την ληξη σημερα είναι στανταρ λαθος. Μεχρι και τις 11-4 ημερα Σαββατο ισχυει το 10% στις άλλες (συγκεκριμενες) εταιριες που "τρεχει" η προσφορα.

Δεν ξερω, μακαρι να κανω λαθος, αλλα αυτό το συννεφάκι στις πληροφοριες μου κανει ραδιο αρβυλα ή/και "αγρα" πελατων.

 

Πιστευω ότι σου επιβεβαιωσαν το 1% που εχει ο ΟΤΕ. Αν βεβαια ηταν αυτό, δεν τελειωνει την Κυριακη του Πασχα, οποτε όλα είναι συγκεχυμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχθές βρήκα και πήρα και εγώ το συγκεκριμένο κινητό αφού πήγα σε δύο καταστήματα. Και στα δύο καταστήματα μου είπαν τιμή 324 για το 16 όπως λένε κάποια παιδιά! Αυτή την τιμή είχε στο περιοδικό που τους είχαν στείλει με τις Πασχαλιάτικες προσφορές! Επειδή επέμεινα ότι είναι διαφορετική η τιμή τους είπα να το δούνε στο σύστημα για τη σωστή τιμή. Πέρασε τον κωδικό του κινητού και του έβγαλε 280 ευρώ και μου το έδωσε σε αυτή την τιμή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω κατά ποσο είναι αξιόπιστες οι πληροφοριες που μας δινεις / σου δινουν. Τοσα ποστς και ακομα μπερδεμενα είναι ολα. Η πληροφορια με την ληξη σημερα είναι στανταρ λαθος. Μεχρι και τις 11-4 ημερα Σαββατο ισχυει το 10% στις άλλες (συγκεκριμενες) εταιριες που "τρεχει" η προσφορα.Δεν ξερω, μακαρι να κανω λαθος, αλλα αυτό το συννεφάκι στις πληροφοριες μου κανει ραδιο αρβυλα ή/και "αγρα" πελατων. Πιστευω ότι σου επιβεβαιωσαν το 1% που εχει ο ΟΤΕ. Αν βεβαια ηταν αυτό, δεν τελειωνει την Κυριακη του Πασχα, οποτε όλα είναι συγκεχυμένα.

Αγρα πελατων;;;;;;. Δεν σε πιανω εδω... Θα σου εξιστορησω το σκηνικο ολο για τυχουσες αμφιβολιες... Εχω παραγγειλει το συγκεκριμενο κινητο στον γερμανο Αιτωλικου και παεριμενω να ερθει.. Δευτερα ή Τριτη εχω τηλεφωνο οτι πλεον δεν ειναι διαθεσιμο και δεν θα μπορεσει να εκπληρωθει η παραγγελια. Τρεχω στο καταστημα και γινεται ενας γαμος. Φευγω και παω στον οτε Μεσολογγιου. Η συζητηση με τον υπαλληλο(μαλλον την υπαλληλο): εχετε το Lg g3 16gb στην προσφορα που το εχει ο γερμανος;. Μαλιστα. Δλδ 505 μειον 225 στα 280 μειον το 10% σε καρτες ευρομπανκ;;. Κυριε σας ειπα οτι εχει και ο γερμανος αλλα δεν ειναι πλεον διαθεσιμο... Αν απο βαρεμαρα ακουγε και απανταγε μηχανικα δεν το γνωριζω.. Απο τοτε ειμαι και εγω στην αναζητηση και το απογευμα στις 8 ειχα συνομιλια με τον διευθυντη του οτε που μου ειπε οτι ναι μεν φαινεται διαθεσιμο στην σελιδα τους αλλα τα καταστηματα θα μπορουν να κανουν παραγγελιες τριτη ή τεταρτη. Λιγο μετα την απαντηση που σου εδωσα.. Αυτα... Το περι αγρας πελατων αν θες το εξηγεις... Ουτε μαγαζι εχω ουτε τιποτα. Ουτε ενδιαφερομαι να κανω εντυπωσεις εδω...

Αααα και οταν λεω απο αυριο μαλλον παπαλα εννοω οτι μαλλον αυριο ειναι η τελικη μερα αυτης της προσφορας με την ευρομπανκ απο οτι εχω διαβασει εδω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Οσα γραφεις επιβεβαιωνουν το "συννεφακι". Δεν εχει γινει αγορα λοιπον με 10%. Και άλλος συμφορουμιτης πριν μια βδομαδα μας ελεγε καποια πραγματα που του ειχαν πει απο ένα κατάστημα τα οποια τελικα τα αναιρεσαν στην πορεια και δεν εγινε η αγορα όπως του ελεγαν.

Εξαρχής εγραψα για πληροφοριες που μας δινεις/σου δινουν. Γιατι λοιπον θεωρεις τον εαυτο σου υπευθυνο; :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...