Προς το περιεχόμενο

[SMARTPHONE] LG G3 στα 280ε στο Γερμανο (252ε με ΠΙΣΤΩΤΙΚΗ Eurobank) [ΤΕΛΟΣ]


Thrylos7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 190
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γεια σας παιδια!! Εγω σημερα το παραγκειλα απο τον οτε στο παγκρατι.. δεν το ειχανε..την παρασκευη θα φερουνε και θα με ειδοποιησουν να παω να το παρω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχύει ακόμη το 10% με eurobank? Σκέφτομαι το g3s! Υπάρχει κάτι άλλο καλύτερο?

 

 

Ωραιος σχεδιασμος,αποσπωμενη μπαταρια,καλη αναλυση οθονης,σχετικα χαμηλο sar και 4G.Με το ραδιο του δεν ξερω τι παιζει,στο GSM γραφει TBC.

 

Πιστευω οτι στο μονο που υστερει ειναι η καμερα του που οταν το αντικειμενο κουνηθει λιγο τις βγαζει θολες.Επισης σε χαμηλο φωτισμο δεν τα παει καλα.Προσωπικα η καμερα με ενδιαφερει.

 

Επισης υπηρξαν τεμαχια-παρτιδες που δεν λειτουργουσε το notification led αλλα η LG αλλαζει την πλακετα και φτιαχνεται.Ισως πλεον να μην υπαρχουν προβληματικα τεμαχια.

 

Σκεφτομουν να το παρω αλλα δεν το πηρα για τους 2 αυτους λογους.Επισης επειδη βγαινουν καινουρια κινητα,πχ Moto G 2015 4G,Lumia 640 κλπ.

 

Παντως ειναι σε καλη τιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ισχύει ακόμη το 10% με eurobank? Σκέφτομαι το g3s! Υπάρχει κάτι άλλο καλύτερο?

 

Όχι βεβαια, ηταν μεχρι 11-4.

 

To topic μενει ανοικτο μονο για θεματα παραλαβων/προβλημάτων παραλαβης οσων εχουν ηδη παραγγειλει οσο υπηρχε η προσφορα. Όπως γινεται παντα δηλαδή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα το ipad air 2 cellular στην συμφωνηθείσα τιμή και ημερομηνία, η αγορά έγινε με πιστωτική eurobank όμως ούτε ο Γερμανός έκοψε το 10% απο την τιμή, ούτε πήρα πόντους στην κάρτα. ¨Εχω ενημερώσει και το κατάστημα και την τράπεζα, και περιμένω απαντήσεις. Ελπίζω να μην μου πουν οτι έγινε λόγω δόσεων κτλ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστευω οτι στο μονο που υστερει ειναι η καμερα του που οταν το αντικειμενο κουνηθει λιγο τις βγαζει θολες.Επισης σε χαμηλο φωτισμο δεν τα παει καλα.Προσωπικα η καμερα με ενδιαφερει.

 

Σίγουρα κάνεις κάτι λάθος ή απλά δεν το έχεις δουλέψει καθόλου. Το LG G3 έχει απο τις καλύτερες κάμερες στην αγορά και απο τους καλύτερους οπτικούς σταθεροποιητές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα το ipad air 2 cellular στην συμφωνηθείσα τιμή και ημερομηνία, η αγορά έγινε με πιστωτική eurobank όμως ούτε ο Γερμανός έκοψε το 10% απο την τιμή, ούτε πήρα πόντους στην κάρτα. ¨Εχω ενημερώσει και το κατάστημα και την τράπεζα, και περιμένω απαντήσεις. Ελπίζω να μην μου πουν οτι έγινε λόγω δόσεων κτλ..

 

Η συμφωνηθείσα τιμή δεν έχει καμοία σχέση με το 10% των καρτών Eurobank. Η συναλλαγή μέσω πιστωτικής στο κατάστημα που πλήρωσες έπρεπε να γίνει έως και 11/04. Η επιστροφή 10% ήταν με την μορφή έκπτωσης την στιγμή που η κάρτα σου χρεωνόταν στο μηχάνημα cardlink. Αν εσύ πλήρωσες μετά της 11/04 δεν έπαιρνες έκπτωση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλήρωσα εντος προθεσμιας για την εκπτωση του 10%. Δε μπορω να κανω τον ντετεκτιβ και να ξερω σε ποιο συστημα χτυπησε την καρτα, ρωτησα τον υπαλληλο αν θα επαιρνα το 10% μου ειπε ναι, οποτε προχωρησα στην συναλλαγη. Ωστόσο χρεώθηκα με 484 ευρώ για το ipad air 2 cellular

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις κανείς την καλοσύνη από όσους το πήραν τώρα, ας γράψει 2 αράδες αναφέροντας τις εντυπώσεις του. Ρώτησα χθες από περιέργεια σε κατάστημα ΟΤΕ αν υπάρχει και ο υπάλληλος μου ανάφερε ότι το 16αρι έχει προβλήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλήρωσα εντος προθεσμιας για την εκπτωση του 10%. Δε μπορω να κανω τον ντετεκτιβ και να ξερω σε ποιο συστημα χτυπησε την καρτα, ρωτησα τον υπαλληλο αν θα επαιρνα το 10% μου ειπε ναι, οποτε προχωρησα στην συναλλαγη. Ωστόσο χρεώθηκα με 484 ευρώ για το ipad air 2 cellular

 

Στην κάρτα σου είδες τι χρέωση έγινε ? Το σύστημα της eurobank κάνει 10% έκπτωση η οποία στην τελική απόδειξη απο τον Γερμανό δεν φαίνεται. Ο γερμανός δίνει απόδειξη με την τελική τιμή προ της έκπτωσης.

Το μικρό αποδεικτικό χαρτάκι της συνναλαγής μέσω της κάρτας πρέπει να δείχνει την μειωμένη τιμή που πλήρωσε

 

Δες ένα παράδειγμα από αγορά που έκανα εγώ για φίλο μου.

 

eurobank_paradeigma.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις κανείς την καλοσύνη από όσους το πήραν τώρα, ας γράψει 2 αράδες αναφέροντας τις εντυπώσεις του. Ρώτησα χθες από περιέργεια σε κατάστημα ΟΤΕ αν υπάρχει και ο υπάλληλος μου ανάφερε ότι το 16αρι έχει προβλήματα.

 

ο υπαλληλος σου ανεφερε αρλουμπες, αφου οτι τυχον προβληματα υπαρχουν/δεν υπαρχουν δεν περιοριζονται στο 16αρι/32αρι.

Ιδιες δυδκευες ειναι απλα το 32αρι εχει και +1gb ram.

Αν με το "προβληματα" εννοουσε οτι το 16αρι εχει παραπανω lag στη χρηση λογω του 1gb λιγοτερου ram, τοτε το συζηταμε και ισως ισχυει σε καποιο μικρο βαθμο. Το λεω γιατι ειχα το "καλο" το 32αρι για 2 μηνες και το κινητο εχει ΓΕΝΙΚΑ lag λογω του software της LG (και μονο σε συγκριση με nexus). Η προσωπικη μου εμπειρια με το 32αρι ειναι οτι σε αυτο το θεμα το ιδιο θα ηταν και το 16αρι αφου δεν ετρεχα πανω απο 5-6 εφαρμογες, οποτε το υπαρχον lag δεν ηταν θεμα RAM.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοσμά η χρέωση είναι ολόκληρη, έχω απευθυνθεί και στην τράπεζα (που με διαβεβαίωσε πως δικαιούμαι το 10%) και στον Γερμανό. Αναμένω ενημέρωση και θα ενημερώσω και γω το νήμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...