Προς το περιεχόμενο

[SMARTPHONE] LG G3 στα 280ε στο Γερμανο (252ε με ΠΙΣΤΩΤΙΚΗ Eurobank) [ΤΕΛΟΣ]


Thrylos7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το κυνήγι του θησαυρού του μακαρίτη συνεχίζεται..

Κατά τ' άλλα η προσφορά είναι σε ισχύ και διαφημίζεται του καλού καιρού...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 190
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συμβουλη προς οποιον θελει πραγματικα να το παρει το κινητο:

 

Πρωτα παραγγελια απο το σιτε τους με παραλαβη απο το καταστημα που επιθυμεις......στη συνεχεια πας στο καταστημα και τους λες οτι εχω κανει την παραγγελια και ηρθα να παραλαβω.....αν σου πουν δεν εχουμε κομματια παιρνεις στα κεντρικα του Γερμανου (οχι με το σας και με το σεις) και τους λες να στειλουν συσκευη.....οσες φορες το εχω κανει ετσι ποτε δεν ειχα προβλημα!!

 

Οχι ξεκαρφωτοι στο καταστημα γιατι ετσι κανει ο καθενας οτι γουσταρει εκει μεσα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άραγε αν έκανα παραγγελία σε λευκό να ήταν πιο σίγουρο το ότι θα παραλάβω; Έχω παραγγείλει ένα 16αρι μαύρο (μιας και το κινητό μου εμφάνισε ένα κάρο προβλήματα) και για την ώρα ο πωλητής στο κατάστημα μου έχει πει πως δεν θα ήταν στη σημερινή παραλαβή και περιμένει να δει αν θα είναι στης Τρίτης. Να υποθέσω πως έχει δεσμευτεί κάποιο τεμάχιο ή όχι; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παπαλα δεν το πρόλαβα, αλλα καλά να πάθω που δεν ασχολήθηκα. δεν υπάρχει πουθενά. Καβάλα, Ξάνθη, Θεσσαλονίκη και Αθήνα είναι όλα άδεια.

 

Με ενημέρωσαν ότι μπορεί να ξανα έρθουν, άντε μακάρι να να κάνουμε κανένα καλό δώρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν εχει αναφερθει,ειδα σημερα σε φυλλαδιο ΟΤΕ οτι εχουν ακριβως την ιδια προσφορα (280€ με δωροεπιταγη) οποτε μπορειτε να τσεκαρετε και εκει μπας κ υπαρχει αποθεμα !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως δεν το εχω αυτη τη στιγμη το φυλλαδιο,ηταν ενθετο στην σημερινη εφημεριδα "Εθνος".
Ανεφερε παντως ακριβως την ιδια προσφορα,οτι δηλαδη σου δινουν δωροεπιταγη που μπορεις να την εξαργυρωσεις επιτοπου και να το παρεις στα 280€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν το κάνω παραγγελία online και απο το κατάστημα θα υπάρχει λες το κουπόνι και αν γίνεται το φυλλάδιο γιατί δεν μπορώ να το βρώ πουθενά.

 

ρίξε μια παραγγελία, δε χάνεις τίποτα

 

το λευκό λέει μή διαθέσιμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... Νομιζεις....

 

Τι εννοεις? Πηρα στα κεντρικα, μου ειπαν δεν υπαρχει πουθενα εκτος απο 2 καταστηματα.. Πηρα και εκει και μου ειπαν οτι μολις τελειωσαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο ΟΤΕ πρόλαβα και έκανα παραγγελία το άσπρο μετά πήγε out of stock.

έχω βάλει τα στοιχεία μου απλα δεν είχε επιλογή για παραλαβή απο το κατάστημα, είχε μόνο Αντικαταβολή. Αν είναι να το στείλουν σε εμένα τη γίνεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο ΟΤΕ πρόλαβα και έκανα παραγγελία το άσπρο μετά πήγε out of stock.

έχω βάλει τα στοιχεία μου απλα δεν είχε επιλογή για παραλαβή απο το κατάστημα, είχε μόνο Αντικαταβολή. Αν είναι να το στείλουν σε εμένα τη γίνεται;

 

Απο ΟΤΕ πως το παιρνεις ομως με δωροεπιταγη? Και ειδικα με αντικαταβολη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...