Προς το περιεχόμενο

[SMARTPHONE] LG G3 στα 280ε στο Γερμανο (252ε με ΠΙΣΤΩΤΙΚΗ Eurobank) [ΤΕΛΟΣ]


Thrylos7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειναι κατασκευαστικο ελλατωμα της συγκεκριμενης συσκευης ισως λογω της κατασκευης του με το χαμηλοτερο SAR σε smartphone. Κανε μια ερευνα στο google να το δεις και ως trickling sound.

Ισως η lG να το διορθωσε σε νεες παρτιδες αλλα επεσε στα χερια μου και 411 με το συγκεκριμενο θεμα.Συνηθως εμφανιζεται οταν η λειτουργια δικτυου ειναι gsm. Γυρνα το στο wcdma only ή στο αυτοματο και κανε μια κληση να δεις οτι πιθανων δεν θα στο κανει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 190
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μαγκες δεν υπαρχει ιχνοσ του g3 στα 280!!!!δεν γνωριζω αν καποια στιγμη το ξαναανεβασουν,σαν διαφημιστικο τρικ μου φανηκε πιο πολυ με ελαχιστα κομματια------επισης ειχαν και στο γκαλαξι σ5 μια αναλογη μικροτερη αλλα καλη προσφορα(στα 375),επισης αγνοειται και αυτο!!!!!

 

 

τωρα επειδη τα ειδα ολα πριν απο λιγο-αν περασετε το θεμα της αυτονομιας-μπαταριας το g3 στην τωρινη γενια(g3,s5,z2,m8 κτλ)παιζει μπαλα μονο του,σχεδιαστικα,σπεκς κτλ αλο επιππεδο πιο πολυ σαν κοσμημα παρα σαν κινητο

 

 

-επισης σε 3 καταστηματα γερμανου μου ειπαν για τα σερβις οτι αναλαμβανουν αυτοι-η μπορεις να τα πας σε εξουσιοδοτημενα καταστηματα τα lg,samsoung,ενω οταν ρωτησα για και αρβατο-sony-htc απαντησαν δεν γνωριζουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ειναι κατασκευαστικο ελλατωμα της συγκεκριμενης συσκευης ισως λογω της κατασκευης του με το χαμηλοτερο SAR σε smartphone. Κανε μια ερευνα στο google να το δεις και ως trickling sound.

Ισως η lG να το διορθωσε σε νεες παρτιδες αλλα επεσε στα χερια μου και 411 με το συγκεκριμενο θεμα.Συνηθως εμφανιζεται οταν η λειτουργια δικτυου ειναι gsm. Γυρνα το στο wcdma only ή στο αυτοματο και κανε μια κληση να δεις οτι πιθανων δεν θα στο κανει.

 

Επιβεβαιώνω το πρόβλημα για το G3...το απελπιστικά ασθενές σήμα του καθώς και το buzzing sound (κάτι σαν υπέρηχος-παράσιτο) κατά την διάρκεια των κλήσεων είναι τα αδύνατα σημεία, ενός κατα τα άλλα εξαιρετικού κινητού.

Για το συγκεκριμένο θέμα υπεύθυνη είναι η ασύρματη φόρτιση που διαθέτει το κινητό (στο πίσω καπάκι) . Αν αφαιρέσετε το καπάκι ακόμη και κατά την διάρκεια της κλήσης ο ενοχλητικός ήχος εξαλείφεται.

Δυστυχώς πρόκειται για κατασκευαστικό λάθος και στη περίπτωση μου αναγκάστηκα να πάω σε note 4 για να βρω λύση στα προβλήματα λήψης και ποιότητας κλήσεων που είχα με το G3.

Επεξ/σία από panos2000gr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι σχετικά με την επιστροφή 10% της eurobank παρακαλώ.

Όταν κι άμα βρεθεί το πολυπόθητο 16άρι λευκό g3 κι έρθει η ώρα να πληρώσω στο ταμείο του Γερμανού, θα περάσει στην πιστωτική κάρτα όλο το ποσό των 280 και θα αφαιρεθεί αυτόματα το ποσοστό χρωστωντας στην κάρτα 252 ευρώ ή αφαιρεί ο υπάλληλος το ποσοστό και περνάει κατευθείαν 252;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις πήρα τηλέφωνο στον Γερμανό (γιατί δεν μπήκαν καν στον κόπο να με ενημερώσουν οι ίδιοι) και μου είπαν πως έχει βγει ανακοίνωση και έχουν ακυρωθεί όλες οι παραγγελίες. Το αστείο είναι πως το κινητό είναι ακόμα διαθέσιμο για παραγγελία στο site.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι σχετικά με την επιστροφή 10% της eurobank παρακαλώ.

Όταν κι άμα βρεθεί το πολυπόθητο 16άρι λευκό g3 κι έρθει η ώρα να πληρώσω στο ταμείο του Γερμανού, θα περάσει στην πιστωτική κάρτα όλο το ποσό των 280 και θα αφαιρεθεί αυτόματα το ποσοστό χρωστωντας στην κάρτα 252 ευρώ ή αφαιρεί ο υπάλληλος το ποσοστό και περνάει κατευθείαν 252;

 

Ουσιαστικά δεν πρόκειται για επιστροφή όπως την ξέραμε μέχρι τώρα απο τις κάρτες της Eurobank. Αφαιρείται απευθείας απο το ποσό και πληρώνεις -10%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ μπόρεσα και πήρα ένα μάγκες, έχω πάρει σε όλη την ελλάδα και δεν υπάρχει πουθενά, βρήκα ένα στο themall και όταν πήρα αυτό ήταν κρατημένο μέχρι αυριο. ο υπάλληλος μου είπε ότι περιμένουν παραλαβή και ότι μπορεί να έχει μέσα στο δέμα κάποιο. με πήρε τηλέφωνο μόλις άνοιξαν το κουτί και μου είπε ότι υπάρχει μόνο ένα και μου το κράτησε επιτόπου. ο φίλος μου πήγε και το παρέλαβε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα τι γινεται με τις προσφορες του γερμανου, τα ιδια και τα ιδια διαβαζω καθε φορα. Οχι συγνωμη αν ειναι να φαω ενα πρωινο και να κανω 300 χλμ για να βρω μια συσκευη καλυτερα να μου λειπει, +40 ευρω και το παιρνω χαλαρα χωρις να σπασω τα νευρα μου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως πληρώνεις ακριβως; Αυτή είναι η ερώτηση μου. Αναλυτικά τη διαδικασία θα ήθελα να μάθω γιατί άλλα λένε στο κατάστημα που ρώτησα.

Περναει η καρτα απο τερματικο cardlink για 280 ευρω και την επιστροφη 10% στην περναει σαν εκπτωση αμεσως οποτε χρεωνεσαι 252 ευρω για το g3

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα τι γινεται με τις προσφορες του γερμανου, τα ιδια και τα ιδια διαβαζω καθε φορα. Οχι συγνωμη αν ειναι να φαω ενα πρωινο και να κανω 300 χλμ για να βρω μια συσκευη καλυτερα να μου λειπει, +40 ευρω και το παιρνω χαλαρα χωρις να σπασω τα νευρα μου

otan exeis enan filo pou menei dipla sto themall, kai erxetai thn epomenh evdomada nai file ta 40 evro einai polla. :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα και απο μενα.Να ενημερωσω και εγω πως μετα τις "super" προσφορες του γερμανου που ποτε δεν εχουν αποθεμα,καταφερα και πηρα ενα σημερα απο τα καταστηματα οτε.νομιζω πως με λιγο ψαξιμο θα βρειτε,τουλαχιστον σε ασπρο σιγουρα.

Υ.Γ: Ειχα κανει μια κρατηση ενα λευκο στο καταστημα του κερατσινιου μεχρι και σημερα,αλλα δεν πηγα ποτε να το παρω γιατι το βρηκα σε μαυρο αλλου.Οποτε οποιος θελει και νιωθει τυχερος ας παει αυριο απο εκει μηπως και υπαρχει ακομα...

 

section_title

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...