Προς το περιεχόμενο

Fear the Walking Dead (TV series)


Bermudakias33

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να παρηγορήσει τους fans για το φινάλε του «The Walking Dead», το AMC τους έδωσε μια σύντομη ματιά από την επερχόμενη παράλληλη σειρά «Fear the Walking Dead», που προβλήθηκε κατά τη διάρκεια του χθεσινού 16ου επεισοδίου. Το teaser Που ακολουθεί είναι μόνο δεκαέξι δευτερόλεπτα, οπότε δεν γίνεται να δούμε και πολλά, αλλά είναι μια πρώτη γεύση πάραυτα.

 

Το cast περιλαμβάνει τους Cliff Curtis (Missing, Live Free or Die Hard), Kim Dickens (Gone Girl, Sons of Anarchy), Frank Dillane (Harry Potter and the Half-Blood Prince) και Alycia Debnam Carey (Into the Storm).

Η πρώτη σεζόν του «Fear the Walking Dead» αποτελείται από έξι επεισόδια της μίας ώρας και η πρεμιέρα θα προβληθεί στο AMC αυτό το καλοκαίρι, χωρίς να έχουμε ακόμα ακριβή ημερομηνία. Ο δεύτερος κύκλος της σειράς θα μεταδοθεί το 2016.

 

Οι βετεράνοι του Walking Dead, Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, Greg Nicotero και David Alpert είναι όλοι εκτελεστικοί παραγωγοί στη νέα σειρά, ενώ ο Dave Erickson είναι και showrunner.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=cZWCU516fZU&feature=youtu.be

http://subz.blog-spot.gr/%CF%80%CF%81%CF%89%CF%84%CE%B1-%CF%80%CE%BB%CE%B1%CE%BD%CE%B1-%CE%B1%CF%80%CE%BF-%CF%84%CE%BF-fear-walking-dead/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • 1 μήνα μετά...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Νταξ...

 

Κάτι έκανε... απλά νομίζω οτί επειδή ξέρουμε τι γίνεται θα μας φανεί λίγο βαρετό μέχρι να περιμένουμε να καταλάβουν και αυτοί τι γίνεται και να ξεπεράσουν πάλι όλα τα ηθικά τους ζητήματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω ελαφρως βαρετο το βρηκα, αλλα αναμενομενο απο την αλλη αφου ητανε πολυ εισαγωγικο. Μου αρεσει ομως που πραγματευεται την κριση απο τοσο νωρις και προχωρα μαυτον τον ρυθμο, του επιτρεπει να διαφοροποιηθεί πολυ απο το The walking dead, και να μην ειναι μια βερσιον του με αλλους ηθοποιους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

'Fear the Walking Dead' Becomes Most-Watched Series Premiere in Cable History with 10.1 Million Viewers

 

http://feedproxy.google.com/~r/Tvbythenumbers/~3/GkYxq9eghE8/

 

παρά τα νούμερα, δεν νομίζω να το δω, ντάξει και walking dead που βλέπουμε και πολύ είναι εδώ που έφτασε

Επεξ/σία από patrickdrd
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'Fear the Walking Dead' Becomes Most-Watched Series Premiere in Cable History with 10.1 Million Viewers

 

http://feedproxy.google.com/~r/Tvbythenumbers/~3/GkYxq9eghE8/

 

παρά τα νούμερα, δεν νομίζω να το δω, ντάξει και walking dead που βλέπουμε και πολύ είναι εδώ που έφτασε

To The walking dead ειναι στα καλυτερα του βασικα. Ειχε ξεκινησει απο μια καλοφτιαγμενη ζομπι ακτιον σειρα, και αυτην την στιγμη εχει την καλυτερη ατμοσφαιρα με διαφορα απο οτιδηποτε αλλο προβάλλεται. Just my 2 cents.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποιος είδος σύνδεσης με το main story?!

To ιδιο συμπαν ειναι, απλα στην West Coast και οχι στην East. Και ξεκινα πολυ πιο πριν ξυπνησει ο Rick στο αλλο, στην αρχη της επιδημιας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως αυτο που μ κανει εντυπωση ειναι πως καποιες σειρες με τοσο κοινο πεφτουν στο imdb ,εαν και εφοσον το δεχτουμε το εν λογω  site ως ενα ειδος αξιολογησης / κριτικης απο χρηστες και κριτικους! Το Fear ειχε πριν αρχισει 9,5 μετα την προβολη πηγε 8,5 και τωρα 2 μερες μετα βρισκεται στο 8,1 .....Το κλασικο ειχε νομιζω 8,9 ενα φεγγαρι και τωρα ειναι sto 8,6 πιο κατω δηλαδη και απο το αθλιο πια supernatural .....Το τραγικο ειναι οτι καμπη εχει γινει και στο dexter -_- απο 9,1 εφτασε 8,9! Mπορει να μου εξηγησει καποιος τι παιζει και γινεται αυτο!?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...