Προς το περιεχόμενο

LG G3, Galaxy S5, Note 4 Μαζική Πτώση Τιμών


Giannis316

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά, έχω παρατηρήσει ότι όλες οι μεγάλες αλυσίδες καταστημάτων (Πλαίσιο, Κωτσόβολος, Eshop, Media Markt κτλ) εδώ και λίγες μέρες έχουν ρήξει κατά πολύ τις τιμές των πιο πάνω κινητών.

 

Αυτό συμβαίνει κάθε χρόνο τέτοια περίοδο; δηλαδή σε κάποιο σημείο πέφτουν οι τιμές μαζικά και μετά παραμένουν έτσι; Ή είναι προσφορές που θα διαρκέσουν για την περίοδο του Πάσχα και μετά πάλι πίσω στις αρχικές τιμές; 

 

Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή αν κάποιος σου απαντήσει θετικά θα βασιστείς στην απάντησή του και θα χάσεις την προσφορά; Εγώ στην θέση σου αν ήθελα κινητό και έβρισκα μια καλή προσφορά, θα το έπαιρνα χωρίς δεύτερη σκέψη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το G3 και το S5 το βλέπω δύσκολο να ξαναέρθουν στις αλυσίδες, τα πάνε για απόσυρση. Ηδη για το G3 που ψάχνω το στοκ είναι σχεδόν ανύπαρκτο.

Τα αποσύρουν τόσο γρήγορα; Με ούτε ένα χρόνο κυκλοφορίας; Από προηγούμενα μοντέλα που είδα (LG G2, S4) γενικά υπάρχει απόθεμα. 

Δηλαδή αν κάποιος σου απαντήσει θετικά θα βασιστείς στην απάντησή του και θα χάσεις την προσφορά; Εγώ στην θέση σου αν ήθελα κινητό και έβρισκα μια καλή προσφορά, θα το έπαιρνα χωρίς δεύτερη σκέψη.

 

Έχω πάρει ήδη αυτό που ήθελα. Πληροφοριακά ρωτάω αν κάποιος που γενικά παρακολουθεί το θέμα γνωρίζει ποιο από τα δύο ενδεχόμενα παίζει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι μεγάλες αλυσίδες που αναφέρεις ρίξανε τις τιμές στα κινητά που δίνει ο Γερμανός με άμεση εξαργύρωση δωροεπιταγης. Από προηγούμενη εμπειρία μου αυτό θα διαρκέσει μέχρι 18/4, δηλαδή όσο ισχύει το φυλλάδιο του Γερμανού. Μετά κατά 99% θα επανέλθουν οι προηγούμενεςτιμές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το θέμα πρέπει να πάει αλλού γιατί καμία σχέση με προσφορά.

Φίλε μου αν για κάποιο λόγο θέλεις να αγοράζεις μόνο απο 3-4 μεγάλες αλυσίδες θα πρέπει να πάρεις και τα ανάλογα ρίσκα.(να αλλάξουν οι τιμές μετά ή να μην το ξαναφέρουν οι συγκεκριμένοι)

Αν και για τα συγκεκριμένα δεν νομίζω να ξανανέβουν γιατί έχουν σχεδόν έρθει οι αντικαταστάτες.

Πάντως κάποια "προσφορά" λόγω εορτών λογικό είναι αφού όσο ναναι τέτοιες περιόδους ο κόσμος ψωνίζει περισσότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι μεγάλες αλυσίδες που αναφέρεις ρίξανε τις τιμές στα κινητά που δίνει ο Γερμανός με άμεση εξαργύρωση δωροεπιταγης. Από προηγούμενη εμπειρία μου αυτό θα διαρκέσει μέχρι 18/4, δηλαδή όσο ισχύει το φυλλάδιο του Γερμανού. Μετά κατά 99% θα επανέλθουν οι προηγούμενεςτιμές.

 

Ευχαριστώ να σε καλά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιά προσφορά ρε παιδιά? Ακόμα 320 έχουν τα σκρουτζομάγαζα το LG G3 16 GB

 

Για το γερμανό το είδα, το έχει όντως 280, και μετά και άλλη έκπτωση αν έχεις κάρτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...