Προς το περιεχόμενο

Η Apple εξηγεί τη χρήση του Apple Watch μέσα από νέα βίντεο


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ξέρεις τι δεν καταλαβαίνω;

Με ποια λογική θα πάρετε apple watch όταν υπάρχουν καλύτερα από αυτό και φθηνότερα;

 

 

..

Φυσικά υπάρχουν και τα άτομα που θα το πάρουν γιατί απλά τους αρέσει εξωτερικά και δεν τους ενδιαφέρει τι λέει ο καθένας, ούτε μπαίνουν να το παίξουν Apple Warriors :P

Αυτοί ειναι πραγματικά cool people.

..

 

:)

 

 

Τι δεν καταλαβαίνεις?? Αφού μόνος σου απαντας στην απορία σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν με το Apple watch, δίνεται η δυνατότητα "ανέπαφου" ελέγχου εφαρμογών σε iPhone, iPad, Mac, μιλάμε για το απόλυτο remote touchpad (και μάλιστα force) άρα για τρομερή προοπτική πωλήσεων ως παρελκόμενου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι δεν καταλαβαίνεις?? Αφού μόνος σου απαντας στην απορία σου.

Ξαναδιάβασε καλύτερα.

 

Υπάρχουν τα άτομα που θα το πάρουν ενώ ξέρουν πως δεν είναι το καλύτερο και είναι από τα ακριβότερα μόνο και μονο για το λογότυπο και θα κράξουν σε φορουμς όσους δεν τους αρέσει

 

Και υπάρχουν και τα άτομα που θα το πάρουν επειδή τους αρέσει εξωτερικά και δεν τους νοιάζει τι λένε οι άλλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για οσους κράζουν να ξέρετε ότι πάει χαμένο. Δεν υποστηρίζω την Apple, αλλά λέω ότι τα ίδια λέγατε για τα: iPod, iPhone, iMac, iWatch κτλ. Δεν θα εκπλαγώ καθόλου αμα το δω σε 5-6 χρόνια να γίνεται icon όπως το iPod.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ θα γράψω και εγώ κάτι καλό για apple προιόν και ας μην έχω πάρει ποτέ μου. Επηρεασμένος από γνωστό διαφημιστικό σποτ. Γράφω λοιπόν για να μην τσακώνεστε.

Το Κράζεις "μην το πάρεις".

Το Θαυμάζεις "να το πάρεις"

τόσο απλό είναι.

Επίσης μπορεί να χρησιμοποιήσετε μια μαργαρίτα  και αντι για με αγαπά, δεν με αγαπά να λέτε "Να το πάρω, Να μην το πάρω ...".

Κρίμα αν γινόταν οι παραγγελίες λίγο νωρίτερα θα έλεγα στην Νονά μου να μου το πάρει με μία λαμπάδα δώρο για το Πάσχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχει νοημα μια ακομα αντιπαραθεση με fanboyz αλλα επειδη ολο γελειες προσβολες ακουω εχω να πω τα εξης.. ειχα το πρωτο iphone απο αμερικη πριν οι περισσοτεροι απο τα τρομερα φανμπουζ εδω μεσα ακουσουν καν για το τι ειναι iphone ..μετα απο το 5 και καμια 6αρια χρονια με iphone γυρισα στα μεγαλυτερα αντροιντ και δε το εχω μετανιωσει οπως και αρκετοι φιλοι .. δε με νιαζει αν ειναι καλυτερο η χειροτερο ..σε καποια πραγματα ναι σε αλλα οχι ,αλλα το να βλεπω τον καθε που δεν εχει λεφτα για δευτερο ποτο και καταφερε να παρει ενα κινητο να λεει συνεχεια οτι ελα μωρε θα το θελατε αλλα δεν εχετε να το παρετε ειναι αστειο και προσβλητικο και οχι επειδη εχω νοτε 4 και  ανεση να παρω οσα iphone θελω, αλλα βρακι στο κωλο μου να μην ειχα .. εχει καταντησει γραφικο.. το να πει καποιος ασε ρε που δε ξερεις ειναι πιο γρηγορο και το λαγκσουνγκ και αυτα ειναι μια χαρα και εχει τη πλακα του και να μας αφησουν να τσακωνόμαστε ετσι.. αλλα αυτα τα υποτιμητικα θα το θελες αλλα δεν μπορεις να το εχεις //τςςςς  αλλααα μουυυ ,λες και ειναι ρολεξ των 20000 ευρω..και αλλα τετοια κουραδομαγκιστικα ειναι γελοια

 

το ρολογακι ωραιουλι ειναι μαρεσει ειναι απλο(ν) και το κυρτο τζαμακι  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@marab0y @myr. ana 

3jT26eg.jpg

 

 

Άποψη μου είναι πως κυρίως θα φοριέται ως κόσμημα παρά ως gadget (ιδικά της Apple που ανέκαθεν είχε πρώτο στόχο πάντα το design), γιατί κακά τα ψέματα τα smartwatch γενικά έχουν ΠΟΛΥ περιορισμένες λειτουργίες. Γέμισε ο τόπος smartwatches και κάποιο που να κάνει κάτι παραπάνω από το κινητό μου -πέρα από το να μου λέει τους χτύπους της καρδιάς μου, γιατί δεν καταλαβαίνω αν έχω ταχυκαρδία λέμε τώρα- δεν υπάρχει.

συμφωνω αλλα εγω που τρεχω σε αγωνες και κανω προπονησεις στο δρομο αυτα τα gadget ειναι οτι καλυτερο δεν εχω κινητο μαζι μου εχω το gear s με την sim ακουω μουσικη απο τα bluetooth ακουστικα μου και βλεπω αποσταση που εχω κανει παλμους και ταχυτητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια... Δεν ειναι χρησιμο... Κανει λιγοτερα απο ενα κινητο. Και το εχεις στην ΤΣΕΠΗ σου το αλλο!! Στην ΤΣΕΠΗ σου!! Κραπ, γυριζεις το χερακι, το πιανεις και κανεις οτι θες!!! Ομως για συγκεκριμενες χρησεις κατι θα εκανε. Οπως αν εργαζεσαι σε γραφειο και εχεις αφησει το κινητο να φορτιζει. Ή αν εχεις πολλα μηνυματα, να απαντας αμεσα. Ομως αυτο θα θελει παραπανω φορτιση απο το κινητο παλι..... Οποτε παριμενετε τα reviews...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόσφατα πήρα χαμπάρι και ποσο βελτιώθηκε η Siri που καταλαβαίνει πλεον πλήρως μέχρι και την τσιπροπροφορα μου. Υπό το φως των νέων γεγονότων η χρησιμότητα του Apple watch αυξάνεται αρκετά. Αν και μάλλον θα περιμένω την 2η έκδοση.

Ως χρήστης αρκετών συσκευών iOS (ακόμα και τώρα) η Siri είναι for the που....ο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως χρήστης αρκετών συσκευών iOS (ακόμα και τώρα) η Siri είναι for the που....ο.

 

Η Siri ως τώρα μου έχει χρησιμεύσει μόνο στο να βάζω χρονοδιακόπτη για να μακαρόνια. Είναι πολύ πιο απλό να πω ένα "set the timer for 12 minutes" παρά να ξεκλειδώσω, να μπω στην εφαρμογή του ρολογιού, να μπω στη λειτουργία χρονομέτρου, να γυρίσω το slider με το χρόνο, κλπ.

 

Κατά τ' άλλα για τον πούτσο δεν είναι. Περιορισμένη χρηστικότητα (στη χώρα μας ) έχει. Αν έμενα ΗΠΑ που υποστηρίζει καταστήματα, θέατρα, τα πάντα, και είχα και για μητρική γλώσσα τα αγγλικά, θα γαμούσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...