Προς το περιεχόμενο

Mi TV 2. Νέα τηλεόραση 55 ιντσών με 4K ανάλυση, soundbar και subwoofer από την Xiaomi


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Samsung λέει το άρθρο.

 

προφανος λαθος κανουν........... εχω δει ολοκλιρο το diaschembly της συσκευης τπτ της samsung μεσα δεν εχει

 

για αυτο και παρέθεσα το λαθος........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Όντως λέτε να μην καλύπτει η ίδια η Xiaomi μεταφορικά για κείθε; Η εταιρία ξέρει πολύ καλά τι κάνει που δεν έχει αποθήκες σε όλη τη Γη, και πιστεύω θα στήριζαν τον κάθε ξένο πελάτη μέχρι το κόκκαλο. Από στόμα σε στόμα έγινε εταιρία, και από στόμα σε στόμα μπορεί να ξεγίνει, και θα το γνωρίζουν.

Έχω διαβάσει κομμάτια εγγυήσεων για το κινητό μου, και πραγματικά τα έβλεπα γραμμένα με καλές προθέσεις.

Όσο θα σου λείψει με το να το πας Κοτσόβολο, και ο Κοτσόβολος στη Samsung σε μια κακή, θα είναι η διαδικασία με τη Xiaomi. Και πάλι ποντάρεις για το αν θα το χρειαστείς.

Διορθώστε με αν είναι, να ξέρω πως λειτουργεί η φάση με τόσο βαρύ πράγμα για Κίνα.

 

(Το κινητό μου εάν χαλάσει εντός 2 ετών, γνωρίζω πως θα μου πάρει 5-10€ για να το στείλω πίσω στη Thailand στο μαγαζί που το πήρα, και θα αντικαταστηθεί για πλάκα αν έχει θέμα. Ο τύπος εκεί με παρακαλούσε να μου στείλει άλλο MiKey και του έλεγα κάτσε, είναι θέμα Software. Θα πρέπει να ζήσω χωρίς αυτό για 15-25 ημέρες, αλλά και worth it και what are the chances.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Btw η xaomi οπως πχ και η meizu ξεκινούν δειλα αποβιβαση κ στην ευρωπη ξεκινοντας απο τα τηλεφωνα( βλεπε για Ελλάδα meizu στο γερμανο και xaomi στη wind)γιατι οχι σε λιγο και με τηλεοράσεις κ εκεινο τον γαματο καθαριστη αέρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελωνείο και μεταφορικά + ασφάλεια (ευθραυστο) κάνουν την πρόταση μη ελκυστική για Ελλάδα.

Όσο για την απόδοση σίγουρα όχι high end και χωρίς υλικό για προβολή για αρκετό καιρό ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...