Προς το περιεχόμενο

receiver logitech mouse


kousman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω  ενα logitech marathon M705 αλλά χάλασε o receiver . Έψαξα στο ebay και υπάρχουν με το κόστος να ξεκινάει απο τα 6 ευρώ. Eπίσης είδα οτι με 10 ευρώ μπορώ να πάρω ένα καινουργιο logitech ποντίκι(πχ http://www.public.gr/product/perifereiaka/mouse/wireless-mouse/logitech-m165-wireless-mouse-asyrmato-pontiki-mayro/prod6020661pp/)και να χρησιμοποιησω αυτό το receiver ώστε να μην περιμένω τόσες μέρες. Το ερώτημα μου για σιγουριά ειναι μπορεί να συγχρονιστεί με το δικό μου ποντίκι? Ευχαριστώ

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ισχυει κατι τέτοιο? το έχεις κάνει?  έχω το mouse πολλά χρόνια δεν νομίζω να είναι στην εγγύηση. θα τους πάρω ένα τηλ βέβαια αύριο

 

Γενικά σε τέτοια θέματα είναι αρκετά large η logitech

Παρόμοια περίπτωση με τη δικιά σου http://fractalbit.gr/%CE%B5%CE%BD%CF%84%CF%85%CF%80%CF%8E%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82-%CE%B1%CF%80%CF%8C-after-sales-support-service-asus-logitech-%CE%BA%CE%BB%CF%80/

 

Εμένα κόπηκε το καλώδιο από το mouse(εντός εγγύησης μεν, από δικιά μου υπαιτιότητα δε), πήρα τηλ και τους είπα απλά ότι χάλασε

Σε 1 βδομάδα είχα καινούριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 χρόνια αργότερα...

επαναφερω το θεμα γιατι εχω ακριβως το ιδιο προβλημα. Εχω χασει τον receiver για το logitech mx620 ποντικι το οποιο ειναι απο οτι καταλαβα non unifying . Eχω παρει απο ebay εναν unifying receiver και δεν συνδεετεαι με τίποτα. Γενικά , που μπορώ να βρώ receiver ? Eιναι παλιο ποντικο αλλα ακριβό και ειναι κριμα να το πεταξω. 

Εστειλα email στην Logitech και περιμενω απαντηση. Στο τηλ απαντουν απο εξωτερικο! 

Μια βοηθεια για το που να βρω ανταλλακτικο ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

μου απάντησαν απο την εταιρια οτι δεν εχουν και πρεπει να στραφω στο εμποριο... Ειναι λογικο ενα σχετικά ακριβό ποντίκο να μην εχει ενα βασικο ανταλλακτικο ? 

Εχει κανεις υποψη του που μπορω να βρω ? 

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και να βρεις καλύτερα να πάρεις καινούργιο ποντίκι. Απ ότι βλέπω δηλ πάει 20+ ευρό και δεν έχω ιδέα αν λειτουργουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...