Προς το περιεχόμενο

Hawkers γυαλια


margaritagr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 750
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

E οχι  sold out to fox orange sky one  εχω ματι τελικα .Τους εστειλα mail  ποτε θα το εχουν διαθεσιμο για να βαλω την παραγγελια   γιατι δεν πληρωνω 2 φορες μεταφορικα ειναι βλακεια .Στο μεταξυ ειχε ερθει και ο φιλος μου απο την δουλεια να  τα παραγγειλουμε και πηραμε μπαλες...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίταξα στα γρήγορα αυτό το λινκ, αν κατάλαβα καλά λέει ότι τα γυαλιά των 5 ευρώ από τον πάγκο προσφέρουν την ίδια προστασία με τα ακριβά;!

 

 

edit, τώρα είδα μια διαφήμιση που λέει ότι με τον κωδικό SHIPPING έχεις δωρεάν μεταφορικά. Δεν το δοκίμασα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ειμαι και εγω ενας απο αυτους που τα εχω δει καιρο και το σκεφτομαι! επισης εχω δει μια μαρκα glassy sunhaters και απο τιμες ιδιες πανω κατω με τα hawkers οριστε και το site https://glassysunhaters.com/

τι λετε;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παρηγγειλα χθές κατά τις 3 το μεσημέρι,σήμερα τα παρέλαβα κατα τις 11,30.

Diamond Black · Chrome One και British Green · Emerald One με κωδικό GELATO και έκπτωση 12,50 ευρώ και μαζί με μεταφορικά 44,50 ευρώ.Τα δικά μου τα British Green · Emerald One δεν είναι ο σκελετός τόσο μαύρος όσο φαίνεται στο site,κατα τα άλλα χωρίς να ξέρω πολλά από γυαλιά,κομπλέ μου φάνηκαν

post-169127-0-91996700-1429694971_thumb.jpg

post-169127-0-09513600-1429695060_thumb.jpg

post-169127-0-77390700-1429695173_thumb.jpg

Θα τραβήξω και μερικές στον ήλιο,γιατί αυτές είναι απο το δωμάτιο,με φως λάμπας ανοιχτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχθές παρήγγειλα ένα ζευγάρι με το κωδικό SHIPPING.... Για ένα ζευγάρι έβγαινε φθηνότερα με το SHIPPING παρά με το GELATO το οποίο συνέφερε για 2 ζευγάρια και πάνω αλλά βλέπω πως όντως δεν περνάει πια....

 

Υπάρχει και το GETBACK ή WARMUP για 15%...

 

Αλλά όπως είπα για ένα ζευγάρι συμφέρει το SHIPPING...


Ακόμα βλέπω πως στο Black Friday που πέρασε είχαν μισή τιμή έκπτωση οπότε να το έχουμε στα υπόψην για τον Νοέμβριο...

 

Και γενικά σε διάφορες γιορτές κλπ βγάζουν προσφορές.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...