Προς το περιεχόμενο

Hawkers γυαλια


margaritagr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα εχω παραγγείλει απο χθες το μεσημέρι αλλα κάποιο λινκ να μου δείχνει την πορεία τους δεν μου εχει έρθει.Ο άλλος ποιο πανω λεει τα παράγγειλε και σε λιγότερο απο 24 ώρες τα είχε σπίτι του.Τι γίνεται ??

 

Θα σου στείλουν email με το τράκινγκ από DHL...

 

Προσωπικά πιστεύω η περίπτωση του παιδιού που του ήρθαν σε κάτω από 24 ώρες ήταν υπερβολικά καλή τύχη... Έκατσαν όλα την κατάλληλη στιγμή μάλλον...

 

Όχι ότι αργούν...  εγώ παρήγγειλα μετά τα μεσάνυχτα της Τρίτης (δλδ Τετάρτη) και όπως βλέπω από το τράκινγκ σήμερα το πρωί στις 8 έφτασαν Αθήνα..Λογικά μπορεί να μου τα φέρουν σήμερα κατά το μεσημέρι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα στελνουν με κουριερ στο σπιτι ή με απλο ταχυδρομείο που παιρνεις ειδοποιητήριο κτλπ;;

Mε DHL express... Τώρα που βλέπω όλο το tracking πιο προσεκτικά, ξεκίνησαν απο ισπανία, μετά πήγαν γερμανία και μετα ήρθαν εδώ...αν δεν είσαι σπίτι σου αφήνει και αυτός ειδοποιητήριο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είχα δει ότι τα είχε ο κούριερ αλλά έπρεπε να βγω, τελικά με πήρε τηλέφωνο όταν ήμουν έξω, του είπα ότι λείπω και μου είπε ή να τα φέρει αύριο ή να πάω να τα πάρω στο Σύνταγμα.... Θα μου τα φέρει αύριο τελικά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πήρα επιτέλους.

Τα φόρεσα ένα 2ωρο και δε μπορώ να πω ότι ξετρελάθηκα. Ο φακός είναι καλός για 20€, αλλά αν φοράτε χρόνια καλά polarized γυαλιά, ξανασκεφτείτε το ή παρτε τα hawkers για την παραλία. Η διαφορά με τα Carrera μου είναι χαώδης. 

Επίσης έχω ένα ελαφρύ πονοκέφαλο γύρω απ τα μάτια, δεν ξέρω αν υπάρχει περίοδος προσαρμογής για το μάτι, αλλά γενικά η πρώτη εντύπωση ήταν meh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κωδικός SHIPPING δωρεάν μεταφορικά.

Τετάρτη βράδυ τα παρήγγειλα Παρασκευή μεσημέρι έφτασαν Θεσσαλονίκη.

Μια χαρά είναι για τα λεφτά τους.

Οδήγηση και παραλία θα φόρεθουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχετε υποψιν καμια μαρκα σε παρομοιο στυλ με λιγο μεγαλυτερο μεγεθος γιατι τα συνηθισμενα μεγεθη συνηθως μου ειναι μικρα?
Ειμαστε κεφαλες τι να κανουμε :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχετε υποψιν καμια μαρκα σε παρομοιο στυλ με λιγο μεγαλυτερο μεγεθος γιατι τα συνηθισμενα μεγεθη συνηθως μου ειναι μικρα?

Ειμαστε κεφαλες τι να κανουμε :P

Τα rayban βγαινουν σε  2 μεγεθη σκελετων  παρε το πιο μεγαλο .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα πάρει στην αρχή του έτους 4 ζευγάρια. Γενικά από άποψη εμφάνισης αρκετά καλα είναι. Από άποψη ποιότητας πεταμένα. Αν είχαν συνολικά 15-20 το ζευγάρι μαζι με μεταφορικά θα άξιζε. Σε εμενα είχαν βγει περίπου 25-30 και είπα ότι δεν θα ξαναέπαιρνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα πάρει στην αρχή του έτους 4 ζευγάρια. Γενικά από άποψη εμφάνισης αρκετά καλα είναι. Από άποψη ποιότητας πεταμένα. Αν είχαν συνολικά 15-20 το ζευγάρι μαζι με μεταφορικά θα άξιζε. Σε εμενα είχαν βγει περίπου 25-30 και είπα ότι δεν θα ξαναέπαιρνα.

ενοείς ποιότητα σκελετού ή ποιότητα φακών? μην στραβωθούμε γι'αυτό ρωτάω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενοείς ποιότητα σκελετού ή ποιότητα φακών? μην στραβωθούμε γι'αυτό ρωτάω.

Σκελετού περισσότερο. Ο φακός είναι καλύτερος από αυτά που θα πάρεις από πλανόδιους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σήμερα κοίταζα για γυαλιά ηλίου σε ένα μαγαζί και τα (γνωστά πλέον) Polaroid με τους πολωτικούς φακούς μου φάνηκαν τελείως ψεύτικα για ~60Ε. Για αυτό λοιπόν σκέφτομαι για δεύτερο ζευγάρι(κυρίως για παραλία) να τσιμπήσω και εγώ ένα ζευγάρι Hawkers. Όσοι τα έχετε πάρει και τα έχετε φορέσει λίγες μέρες έχετε μείνει ικανοποιημένοι? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παρέλαβα και γω και ήρθαν μέσα σε 2 μέρες απο την παραγγελία.Οπως είπαν και οι προηγούμενοι μοιάζουν πολυ ψεύτικα ,αλλα απο εμφάνιση και χρωμα φακού σκίζουν.Απο ποιότητα φακού ειναι φυσιολογικά σαν ολα τα αλλα χωρίς να εχω μεγάλη εμπειρία να κρίνω.

 

Παντος Νομιζω αρχές Μαΐου θα βγάλουν την καινούργια κολεξιόν και θα εχουν και premium κομμάτια γύρω στο 30-40 ευρω όποτε μην βιαστείτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχα ο σκύλος με γυαλιά! ΧD 

 

Σοβαρά τώρα στα Chrome One gloss σκελετό? ρε ιερόσυλοι! είμαι στο να ψήσω γνωστό να πάρει με matte και να κάνω trade τον σκελετό :P

 

Πληρωμή με αντικαταβολή? 

 

Απαντήσεις με παράθεση! :)

 

Edit: Θέλω να πάρω το Chrome One και είναι out of stock και λέει 5-7 μέρες. Θα είναι τόσο ή θα περιμένω μήνα και? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...