Προς το περιεχόμενο

Hawkers γυαλια


margaritagr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 μήνες μετά...

Cyber monday πληρώνω 50€ για 3 ζευγάρια.

Μια εβδομάδα μετα και αφου δεν είχα κάποια ενημέρωση για αποστολή τους στελνω email. Η απάντηση τους είναι οτι έχει σταλεί στην courrier. 

Αναμονή λιγες ημερες μέχρι να έρθει το tracking number. Τίποτα. Ξανά Στέλνω και απαντάν οτι δεν έγινε αποστολή και δεν  είναι διαθεσιμα(ηταν οταν εριξα παραγγελία) τα 2 ζευγάρια. Η πρόταση τους να επιλεξω αλλά 2(γιατί δε θα τα ξαναφέρουν) ή επιστροφή χρημάτων. 

Επιλέγω 2 ζευγάρια. 

Στις 31/12 παίρνω tracking number απο γενικη ταχυδρομική.

Απο τοτε βλέπω αυτό: 

StatusShipment label created/printed
LocationSHIPPER
DateFriday, 31/12/2021
Time12:53
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε παιδια να ρωτησω κατι???Ξαναεχει ενα απ τα γνωστα promo και θελω να παρω.Εχω παρει ηδη μια φορα(warwick μοντελο),ηταν πολυ τιμια αλλα δεν μ αρεσε το εξης.....το μεγεθος των φακων ειναι τεραστιο.Το ιδιο εχω δει κ σε φιλους που εχουν παρει μοντελα που δειχνουν μικρα.Ειναι πολυ μεγαλα.Οσο και να ψαξω δεν μπορω να βρω τα μοντελα που σε θελω σε κεφαλι ωστε να δω πως ειναι.Εχει παρει κανεις φιλος γυαλι απο κει που να εχει σχετικα μικρους φακους???  Αυτα ας πουμε https://www.hawkersco.com/el_GR/moma---polarized-matte-black/HMOM22BBMP.html

Επεξ/σία από alimentas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Καλησπέρα , έχει παραλάβει κάποιος από παραγγελία black friday ;Απο τις 18/11 που έκανα την παραγγελία δεν έχω παραλάβει , επικοινώνησα 2 φορές μαζί τους και απάντησαν μόνο την πρώτη φορά με αυτοματοποιημένο μήνυμα ότι θα με ενημερώσουν σύντομα για την εξέλιξη της παραγγελίας μου .  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Επαναφέρω το θέμα, τα τελευταία ζευγάρια που αγόρασα πριν δυο χρόνια περίπου, εμφάνισαν αυτές τις αλλοιώσεις στην άκρη. Στην αρχή νόμιζα ότι ήταν από νερό επειδή τα έπλυνα, τα σκούπισα, ήταν μια μικρή κηλίδα. Στη πορεία προχώρησαν κι άλλο, πλέον αυτά τα γυαλιά είναι άχρηστα επειδή φαίνεται έντονα η αλλοίωση. Μιλάω για το νέφος που φαίνεται στην άκρη, απο κοντά είναι σα λευκός λεκές περίπου. Πρώτη φορά μου συμβαίνει και αγοράζω χρόνια το συγκεκριμένο μοντέλο.

Το έπαθε κανείς άλλος; Ξέρετε από τί μπορεί να είναι, αν διορθώνεται κτλ;

IMG_5160.JPG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, janus5555 είπε

Το έπαθε κανείς άλλος; Ξέρετε από τί μπορεί να είναι, αν διορθώνεται κτλ;

 

Ακριβώς μα ακριβώς το ίδιο στα 2.5 χρόνια, χωρίς να έχουν περάσει ζόρια και τριψήματα να πεις πως έφταιγα. Έχει χαλάσει η επίστρωση, δεν φτιάχνεται. Είναι polarized όπως τα δικά μου? Γιατί άλλα 2 ζευγάρια που δεν είναι δεν έχουν πάθει τίποτα ακόμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω 3 ζευγάρια από αυτούς. Γενικά δε πρέπει να είναι τίποτα της προκοπής. Το ένα ζευγάρι ζήτημα να είχε περάσει ένας μήνας και τα γραματα που είχε πλάγια ξεθωριάσανε. Τα τρίβω και λίγο με το χέρι και ξεθωριάσανε τελείως. Κινεζιές από τις λίγες. Αναρωτιέμαι αν έχουν κάποια διαφορά σε σχέση τα τα γυαλιά των 5€ από τα παζάρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • 4 μήνες μετά...

Τι παιζει με γυαλια ορασεως; Εχει; Φτιαχνουν κανονικα συνταγη γιατρου; Πολυεστιακα;
Στην σελιδα δεν πολυβγαζω ακρη, μονο γιαλια ηλιου βλεπω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
40 λεπτά πριν, safridia είπε

Τι παιζει με γυαλια ορασεως; Εχει; Φτιαχνουν κανονικα συνταγη γιατρου; Πολυεστιακα;
Στην σελιδα δεν πολυβγαζω ακρη, μονο γιαλια ηλιου βλεπω

Άκυρο! Χάζεψα και απάντησα έχοντας στο μυαλό μου τα Barner… 😛 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...