Προς το περιεχόμενο

Clear. Με αυτό το app καθαρίζεις το "ένοχο παρελθόν" σου στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά δεν υποσχέθηκε η εφαρμογή να εξαφανίζει τις δημοσιεύσεις αλλά να τις διαγραφεί από το προφίλ ώστε αν το ξεψαχνισει κάποιος να μην τις δει. Τι το πάτε παρά πέρα με την πολιτική να τα αποθηκεύουν στους σερβερ τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ έσβησα χειροκίνητα τις δημοσιεύσεις που δεν ήθελα. να το κάνεις με αυτό το app είναι σαν να δίνεις τα δεδομένα σου σε άλλους και μάλιστα δωρεάν. σιγά μην μπει στους servers του fb και αρχίσει να σβήνει, ότι δημοσιεύουμε μένει για πάντα. πριν δημοσιεύσουμε κάτι πρέπει να το σκεφτόμαστε 3 φορές πρώτα. άλλωστε τα περισσότερα που δημοσιεύουμε δεν ενδιαφέρουν σχεδόν κανέναν, έτσι πιστεύω τουλάχιστον. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...Ο ... Ethan Czahor, απέκτησε την δουλειά των ονείρων του ως CTO της πολιτικής καμπάνιας του Jeb Bush. Αλλά η χαρά του δεν διήρκησε για πολύ. Διάφορες αναρτήσεις του στο Twitter που είχε πραγματοποιήσει πριν καιρό, ξεθάφτηκαν για να τον… δαγκώσουν.

 

Ελπίζω ποτέ να μη δουλέψει η υπηρεσία, για να ξεσκεπάζονται κάτι μπουμπούκια σαν αυτόν.

http://www.buzzfeed.com/andrewkaczynski/new-jeb-bush-chief-technology-officer-deleting-old

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω ποτέ να μη δουλέψει η υπηρεσία, για να ξεσκεπάζονται κάτι μπουμπούκια σαν αυτόν.

http://www.buzzfeed.com/andrewkaczynski/new-jeb-bush-chief-technology-officer-deleting-old

Εκτός θέματος, αλλά σιγά τα ωά, ένας κομπιουτεράς είναι, δεν κατεβαίνει για πρόεδρος. Αυτή έχει καταντήσει η Αμερική με την λογοκρισία της αστυνομίας του πολιτικορθισμού.

 

Στα υπόλοιπα, τα apps που σβήνουν (υποτίθεται) επιφανειακά στοιχεία τα ξέρουμε, τα άλλα που κάνουν mine κατευθείαν από τους ρουφιάνους ποιος τα ξέρει; Έχουμε πέσει με τα μούτρα στο φακέλωμα και όταν θα καταλάβουμε πόσο βαθιά μπλέξαμε θα είναι αργά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

και νομιζεις οτι εισαι καλυμενος;;

αν ναι τοτε ζεις σε ψευδεσθησεις,

 

καινουργιο μηχανημα, καινουργιο εμαιλ νεο προφιλ στο ΦΒ. και αμεσως εβγαλε να κανω φιλους ανθρωπους απο τον κυκλο μου.

 

ψευτικη φωτο ψευτικο username, φιλος στο κινητο εκανε sync τα contacts με το FB να σου και εγω ξαφνικα με ονοματεπωνυμο και φωτο στο FB φατσα καρτα. και το τηλεφωνο μου πλεον στο account μου!!! να μην πω για τα tags!!!

 

το FB ειναι ενα trogian & keylogger στην ζωη μας πλεον και ακολουθει καθυστηρεμενα και η google πλεον αυτη την τακτικη!

ξερουν απο την ip και μονο ποιος εισαι αλλα αν δεν ανεβασεις φωτο και λεπτομέρειες για σενα δεν θα τις μαθουν ποτε, εκτος αν εχουν προσβαση στα αρχεία της αστυνομίας

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερουν απο την ip και μονο ποιος εισαι αλλα αν δεν ανεβασεις φωτο και λεπτομέρειες για σενα δεν θα τις μαθουν ποτε, εκτος αν εχουν προσβαση στα αρχεία της αστυνομίας

ή του παρόχου σου... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...