Προς το περιεχόμενο

Google Nexus 6 299 Wind [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


BrocasHelm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδια, συγγνωμη κιολας αλλα κραζετε επειδη καθυστερουν ή επειδη εικαζετε οτι δε θα παραλαβετε?

Γιατι αν απλα καθυστερουν 10 μερες who cares...η τιμη δεν υπαρχει, να παιρνεις κατι 300ε που κοστιζει σε ολη την ευρωπη 500+, ας αργησει και 1 μηνα, τουμπεκι κανεις και το παιρνεις γιατι ειναι ληστεια η τιμη.

 

Αν δε σας τα δωσουν και σας κοροιδευουν με δικαιολογιες και στο τελος ριξουν ακυρο, και γω μαζι σας πηγαιντε και στα κεντρικα της wind Και πεταχτε τους ντοματες. Αλλα με δεδομενο το μεγεθος της προσφορας, το να υπαρχει γκρινια απλα για λιγη καθυτερηση κλπ και να προδικαζεται το αποτελεσμα το βρισκω τουλαχιστον αχαριστια (για την ωρα)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα μπορούσα να το θέσω καλύτερα. ^^^ :)

 

--εντάξει, θα μπορούσαν να μας πουν π.χ. ότι ενδέχεται να καθυστερήσει η παραλαβή, όχι να μας πουν όταν κάναμε την παραγγελία "περιμένετε εντός της εβδομάδας τηλέφωνο για παραλαβή" και να έχουν περάσει 10 μέρες...

 

--επίσης, κάποιοι έσπευσαν να πουλήσουν την προηγούμενη συσκευή ΑΚΡΙΒΩΣ λόγω της προσφοράς. Για εκείνους είναι ακόμα χειρότερο το σενάριο να φάμε άκυρο. Εξ' ού και ο εκνευρισμός και η ανυπομονησία.

 

--τέλος, η Wind γενικά δεν έχει και το καλύτερο όνομα στην αγορά. Ούτε για τη συνέπειά της φημίζεται, ούτε για την ακρίβειά της, ούτε για την οργάνωσή της...

 

 

Το μότο των ημερών (see what I did there? ;) ): Υπομονή.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως έκαναν λάθος στην τιμολόγηση και θα το διορθώσουν σύντομα: το λάθος ηταν στο 3(00).το σωστο είναι

7 (00)...-είπε ο ταξιδευτής του μελλοντος!

(Μια όχι και τόσο φαντασιακή εξέλιξη...).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια, συγγνωμη κιολας αλλα κραζετε επειδη καθυστερουν ή επειδη εικαζετε οτι δε θα παραλαβετε?

Γιατι αν απλα καθυστερουν 10 μερες who cares...η τιμη δεν υπαρχει, να παιρνεις κατι 300ε που κοστιζει σε ολη την ευρωπη 500+, ας αργησει και 1 μηνα, τουμπεκι κανεις και το παιρνεις γιατι ειναι ληστεια η τιμη.

 

Αν δε σας τα δωσουν και σας κοροιδευουν με δικαιολογιες και στο τελος ριξουν ακυρο, και γω μαζι σας πηγαιντε και στα κεντρικα της wind Και πεταχτε τους ντοματες. Αλλα με δεδομενο το μεγεθος της προσφορας, το να υπαρχει γκρινια απλα για λιγη καθυτερηση κλπ και να προδικαζεται το αποτελεσμα το βρισκω τουλαχιστον αχαριστια (για την ωρα)

 

Συμφωνούμε, απλά να πάρουνε ένα τηλέφωνο και να πούνε παίδες όλα οκ, την άλλη εβδομάδα θα παραλάβετε και όχι να καταντήσουμε να κουβαλάμε το κινητό στην τουαλέτα μήπως μας πάρουν τηλέφωνο 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως έκαναν λάθος στην τιμολόγηση και θα το διορθώσουν σύντομα: το λάθος ηταν στο 3(00).το σωστο είναι

7 (00)...-είπε ο ταξιδευτής του μελλοντος!

(Μια όχι και τόσο φαντασιακή εξέλιξη...).

 

Εγώ πιστεύω ότι έγινε ακριβώς το αντίθετο, για κάποιο λόγο.

 

Είναι το πρώτο που σκέφτηκα! Λεω, αυτοί θα τιμολόγησαν της προσφοράς τα κινητά με κανονική τιμή... xD

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως έκαναν λάθος στην τιμολόγηση και θα το διορθώσουν σύντομα: το λάθος ηταν στο 3(00).το σωστο είναι

7 (00)...-είπε ο ταξιδευτής του μελλοντος!

(Μια όχι και τόσο φαντασιακή εξέλιξη...).

όχι δεν ισχύει.. η κοπέλα που μίλησα μαζί της μου είπε ότι έγινε λάθος στην τιμολόγηση και ότι πρέπει να το διορθώσουν για να το πάρω στη τιμή των 299 ευρώ που είχαμε συμφωνήσει..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκυρο και εδώ για την ώρα. Θρύλος καλά τα λες. Ξεχνάς όμως ότι μιλάμε για εταιρεία με μεγάλο μέγεθος που δε μπορεί να τηρησει ούτε τα ραντεβού που η ίδια έκλεισε.

 

Εννοείται ότι θα κραξουμε. Και χοντρά

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκυρο και εδώ για την ώρα. Θρύλος καλά τα λες. Ξεχνάς όμως ότι μιλάμε για εταιρεία με μεγάλο μέγεθος που δε μπορεί να τηρησει ούτε τα ραντεβού που η ίδια έκλεισε.

 

Εννοείται ότι θα κραξουμε. Και χοντρά

 

Το μέγεθος δεν είναι αρκετό.  :devil:

 

 

On a side note, τα γατάκια στην Τ-mobile εκεί στα ξένα τώρα έβαλαν "προσφορά" (100$ λιγότερα από το Play Store, σιγά την προσφορά) το Nexus 6.

 

Τα λαγωνικά εδώ στο Γκρις την ψιλιαστήκανε πως η συσκευή πάει για απόσυρση στο I/O και προλάβανε να ξεστοκάρουνε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά μην ζητήσουμε και συγγνώμη που παραγγειλαμε.

Αν δεν ήθελαν ή δεν μπορούσαν ας μην έκαναν προσφορά. Κανείς δεν τους πίεσε.

Αν επιθυμούσαν να βελτιώσουν την όχι και τόσο καλή εικόνα τους, τότε μάλλον κάτι δεν κανουν καλά.

Αν ήθελαν απλά να ακουστούν, τότε θα ακουστούν λίγο ακόμα αλλά για αλλη μια φορά με δυσάρεστη επιγευση. Δεν αργεί και πολύ η ώρα που η ζημιά στην φήμη τους θα γίνει μη αναστρέψιμη. Κακό για αυτούς και για εμάς που γίνεται ακόμα στενότερο ολιγοπώλιο, αλλά όχι άδικο με βάση τη προϊστορία που γράφεται.

 

Μην ξεχνάμε το κατάστημα που σε αντίστοιχη περίπτωση, βρήκε λύση και αυτόματα ανέβηκε τουλάχιστον ένα σκαλί πανω σε αξιοπιστία ξεχωρίζοντας πλέον απο τη σούπα των σκρουτζομαγαζων

 

Εγώ πιστεύω οτι δεν θα παραλάβουμε, ειδικά όσοι έγινε δεκτή η παραγγελία αλλά δεν κλείστηκε ραντεβού. Η αδιαφορία δεν αφήνει περιθώρια αισιοδοξίας

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυριο ας παρουμε ολοι ενα τηλεφωνο να δουμε τι θα μας πουν...

"δεν είμαι η αρμόδια...δεν μπορώ να σας συνδέσω με τον αρμόδιο" :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω που ειχα παραγγειλει κατα τις 12:40 τηλεφωνησα τωρα και μου τα μασαγε...Εξαντληθηκε λεει και θα παραλαβουμε μαλλον σε 1-2 εβδομαδες..Σε ερωτηση γιατι βγαλατε προσφορα αφου δεν υπηρχαν μου λεει οτι υπηρχαν γιατι σταλθηκαν...Δηλαδη του λεω υπαρχουν ατομα που παρελαβαν με την απαντηση να ειναι ναι....Και που ξερετε του λεω αν εκανα παραγγελια πριν απο αυτους και απαντηση μηδεν..Μου εσπασε τα νευρα και το εκλεισα..Μαλακιες....

Καλα το θυμομουν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

" με πήραν μόλις από τη Wind - Εμπορικό Τμήμα, με ζήτησαν με το όνομά μου και μου πρότειναν νέα σύνδεση με δώρο ένα κινητό 300 ευρώ ! ! ! ! ! "

ΤΥΧΑΙΟ?? ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ!

τους το έκλεισα φυσικά, αλλά αυτό είναι άλλο ένα μεγάλο φάουλ από τη Wind μιας και είχα δηλώσει ρητά κατά την παραγγελία, να μην χρησιμοποιηθούν τα στοιχεία μου για προωθητικούς σκοπούς

Σιγά σιγά μαζεύονται... θα γίνει μια καταγγελία λουκούμι

 

- παραπλανητική προσφορά χωρίς να υπάρχει απόθεμα

- απόσπαση πελάτη από ανταγωνιστική εταιρεία με αθέμιτους τρόπους (αθέμιτος ανταγωνισμός)

- καταχώρηση προσωπικών στοιχείων πελάτη και προώθηση προϊόντων ενάντια sτη θέλησή του

Επεξ/σία από spacestar
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...