Προς το περιεχόμενο

Google Nexus 6 299 Wind [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


BrocasHelm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

απο την στιγμη που δωσατε τα στοιχεια σας, οι κλησεις για προσφορες πακετων θα ειναι αντιστροφος αναλογες απο τις κλησεις για παραλαβη της συσκευης.

Επεξ/σία από Aias
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 918
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

" με πήραν μόλις από τη Wind - Εμπορικό Τμήμα, με ζήτησαν με το όνομά μου και μου πρότειναν νέα σύνδεση με δώρο ένα κινητό 300 ευρώ ! ! ! ! ! "

ΤΥΧΑΙΟ?? ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ!

τους το έκλεισα φυσικά, αλλά αυτό είναι άλλο ένα μεγάλο φάουλ από τη Wind μιας και είχα δηλώσει ρητά κατά την παραγγελία, να μην χρησιμοποιηθούν τα στοιχεία μου για προωθητικούς σκοπούς

Σιγά σιγά μαζεύονται... θα γίνει μια καταγγελία λουκούμι

 

- παραπλανητική προσφορά χωρίς να υπάρχει απόθεμα

- απόσπαση πελάτη από ανταγωνιστική εταιρεία με αθέμιτους τρόπους (αθέμιτος ανταγωνισμός)

- καταχώρηση προσωπικών στοιχείων πελάτη και προώθηση προϊόντων ενάντια τη θέλησή του

 

Χαχα! Θα φάνε καλά..

 

Εμένα ανεξάρτητα από το nexus το τελευταίο τρίμηνο με παίρνουν ανά 2-3 μέρες. Έχει πλάκα γιατί ξέρω τα νούμερα πλέον και τους κάνω διάφορα καψώνια αφού τους ζήτησα 100 φορές να μην ξαναπάρουν.. Το σηκώνω και δεν μιλάω, ξεκινάω να μιλάω και τους κάνω παύσεις κάθε 10 δευτερόλεπτα κτλ.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

211-2119500

 

μήπως να τους κάνουμε κανα ομαδικό κράξιμο στο facebook? 

 

https://www.facebook.com/WindHellas?fref=nf

 

έχει και δημοσίευση από 4/5 για τις προσφορές. κανονικά εκεί έπρεπε να γίνεται όλη η συζήτηση που γίνεται εδώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

211-2119500

 

μήπως να τους κάνουμε κανα ομαδικό κράξιμο στο facebook? 

 

https://www.facebook.com/WindHellas?fref=nf

 

έχει και δημοσίευση από 4/5 για τις προσφορές. κανονικά εκεί έπρεπε να γίνεται όλη η συζήτηση που γίνεται εδώ

 

Το κοίταξα πριν από λίγο, δεν απαντάνε ποτέ!

Διάβασε τις δημοσιεύσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα βλεπείς καθημερινα  ανθρωπους να φωναζουν για τις τηλεφωνικες ενοχλησεις μεσημερι- απογεμα -βραδυ και ποσο τους γραφουν .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

" με πήραν μόλις από τη Wind - Εμπορικό Τμήμα, με ζήτησαν με το όνομά μου και μου πρότειναν νέα σύνδεση με δώρο ένα κινητό 300 ευρώ ! ! ! ! ! "

ΤΥΧΑΙΟ?? ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ!

τους το έκλεισα φυσικά, αλλά αυτό είναι άλλο ένα μεγάλο φάουλ από τη Wind μιας και είχα δηλώσει ρητά κατά την παραγγελία, να μην χρησιμοποιηθούν τα στοιχεία μου για προωθητικούς σκοπούς

Σιγά σιγά μαζεύονται... θα γίνει μια καταγγελία λουκούμι

 

- παραπλανητική προσφορά χωρίς να υπάρχει απόθεμα

- απόσπαση πελάτη από ανταγωνιστική εταιρεία με αθέμιτους τρόπους (αθέμιτος ανταγωνισμός)

- καταχώρηση προσωπικών στοιχείων πελάτη και προώθηση προϊόντων ενάντια τη θέλησή του

μια χαρα τα λες.συνεταξε μια επιστολη και τη στελνουμε ολοι ομαδικως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτείνω να περιμένουμε μέχρι και αύριο το απόγευμα, εφόσον μας έχουν δώσει αυτή την ενημέρωση

Συμφωνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Όσοι τηλεφωνήσατε για ενημέρωση σας είπαν ότι θα ειδοποιήσουν μέχρι το τέλος της βδομάδας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yup. Την Παρασκευή 8/5 μου είπαν για Δευτέρα 11/5.

 

Επί λέξη "μέχρι την Παρασκευή 15 του μήνα θα σας έχουν ενημερώσει για το πότε θα παραλάβετε" μου είχε πει την περασμένη Παρασκευή Τρίτη 12/05... 

 

Εγώ θα ξαναπάρω αύριο στις 4 η ώρα. Μετά τέλος, δεν ξανασχολούμαι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αύριο θα μας πούνε το εξής: θα παραλάβετε Τετάρτη ή Πέμπτη της επόμενης εβδομάδας. Θα σας πάρουμε τη Δευτέρα για να κλείσουμε ραντεβού. Και μετά πάλι μια απ τα ίδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...