Προς το περιεχόμενο

Google Nexus 6 299 Wind [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


BrocasHelm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 918
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

 

(εκείνος) "Έχουμε την ενημέρωση πως υπάρχει μια συστημική δυσλειτουργία στην τιμολόγηση των συσκευών"

(εγώ) "Επομένως δεν τίθεται θέμα μη-διαθεσιμότητας των συσκευών; Είναι θέμα λάθος τιμολόγησης."

(εκείνος) "Δεν είμαι σε θέση να σας πω για το διαθέσιμο απόθεμα..."

(εγώ) "Με ποιον μπορώ να μιλήσω που να γνωρίζει το απόθεμα;"

(εκείνος) "Με κανέναν. Το μόνο που μπορώ να σας πω εγώ, είναι πως υπάρχει αυτή η συστημική βλάβη και έγινε κάποιο λάθος στην τιμολόγηση. Θα περιμένετε να σας καλέσουμε στο κινητό που αφήσατε."

 

Επίσης οι συνομιλίες στην συγκεκριμένη γραμμή 211 211 65 50 ΔΕΝ καταγράφονται, ούτε καν η συνομιλία κατά την οποία έγινε η παραγγελία.

 

Σε λίγο θα στείλω email ζητώντας αναλυτικά και εγγράφως περιγραφή της κατάστασης, μιας και scripta manent.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Μπάχαλο. Ένα παληκάρι χθες έμαθε μέσω γνωστού ότι όντως υπάρχει πρόβλημα, αλλά οι συσκευές είναι κρατημένες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποτε υπομονη μεχρι αυριο το απογευμα.ας καλεσουμε κατα τις 4 αυριο,να δουμε τι θα μας πουν και προχωραμε αναλογως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο τέλος η Wind μπορεί να έχει καταφέρει το μοναδικό: και να δώσει τις συσκευές και να έχει δυσαρεστημένους πελάτες!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο τέλος η Wind μπορεί να έχει καταφέρει το μοναδικό: και να δώσει τις συσκευές και να έχει δυσαρεστημένους πελάτες!

 

Αν μου δώσει εμένα συσκευή, της τα συγχωρώ όλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Στο τέλος η Wind μπορεί να έχει καταφέρει το μοναδικό: και να δώσει τις συσκευές και να έχει δυσαρεστημένους πελάτες!</p>

 

Αυτό το κατάφερε ήδη, αλλά δεν νομίζω να δώσουν συσκευές σε όλους όσους υποσχέθηκαν, και αν δώσουν θα είναι κάποιες ελάχιστες, σκόρπιες, για να γλυτώσουν τη μαζική καταγγελία

 

Αποστολή από το XT910 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά και οι δύο εταιρείες (wind & voda) αποδείχθηκαν ανίκανες να διαχειριστούν τις δικές τους προσφορές.

Και δεν είναι η πρώτη φορά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπάχαλο. Ένα παληκάρι χθες έμαθε μέσω γνωστού ότι όντως υπάρχει πρόβλημα, αλλά οι συσκευές είναι κρατημένες.

 

Για του λόγου το αληθές

 

oa234j.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλι μολις με ενοχλησαν και οι δύο εταιρείες wind & voda στο καπακι για να πουλησουν σταθερα και κινητα προγραματα  ...  δεν ειναι τυχαιο , εγω μεσα για καταγγελια .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Για του λόγου το αληθές

 

oa234j.png

Ακριβώς. Δεν χρειαζόταν το screenshot, σε πιστεύουμε. ;)

Σύμφωνα με αυτό λοιπόν, και τη σιγουριά που δείχνει, φαίνεται ότι θα παραλάβουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς. Δεν χρειαζόταν το screenshot, σε πιστεύουμε. ;)

Σύμφωνα με αυτό λοιπόν, και τη σιγουριά που δείχνει, φαίνεται ότι θα παραλάβουμε.

 

Το έβαλα γιατί γενικά το "μου είπε ένας φίλος γνωστού του μπατζανάκη μου" είναι και συχνό φαινόμενο στα forums..

 

Το σίγουρο είναι ότι ο συγκεκριμένος θα προτιμούσε να μου πει "δεν ξέρω, δεν με ενημέρωσαν" παρά να μου πουλάει φούμαρα..

 

Τώρα το ποιοι θα παραλάβουν, μένει να φανεί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...