Προς το περιεχόμενο

Google Nexus 6 299 Wind [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


BrocasHelm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το έβαλα γιατί γενικά το "μου είπε ένας φίλος γνωστού του μπατζανάκη μου" είναι και συχνό φαινόμενο στα forums..

 

Το σίγουρο είναι ότι ο συγκεκριμένος θα προτιμούσε να μου πει "δεν ξέρω, δεν με ενημέρωσαν" παρά να μου πουλάει φούμαρα..

 

Τώρα το ποιοι θα παραλάβουν, μένει να φανεί.

 

Και το πότε είναι το θέμα.. είμαι μιαμιση βδομάδα με ένα χρέπι κινητό.. ήλπιζα να πάρουν σήμερα για να κλείσουμε για αύριο ραντεβού αλλά δεν βλέπω να γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια πολλες συσκευες εχουν παει σε υπαλληλους ... κ φιλους που ξεστοκαρουν πλεον μονοι τους ... εδω ολο σφραγισμενα βλεπεις σε αγγελια απο εδω κ εκει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ πάντως πιστεύω πως τουλάχιστον όσους μας πήραν τηλέφωνο για να μας κλείσουν ραντεβού για παραλαβή και στην συνέχεια το ακύρωσαν, κάποια στιγμή θα παραλάβουμε. Δεν έχει λογική να έκλεισαν το αρχικό ραντεβού για να το ακυρώσουν στην συνέχεια. Κάπου προέκυψε κάποιο πρόβλημα. Θα φανεί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το πότε είναι το θέμα.. είμαι μιαμιση βδομάδα με ένα χρέπι κινητό.. ήλπιζα να πάρουν σήμερα για να κλείσουμε για αύριο ραντεβού αλλά δεν βλέπω να γίνεται.

 

και εγώ με ένα nokia c2 είμαι αλλά δεν πίστευα ότι θα με πάρουν σήμερα.. :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω λεω πως ολοι θα παραλαβουμε εφοσον δεν μας ακυρωσαν.

 

Απλα συνειδητοποιησαν πως εκαναν μαλακια στην τιμολογηση και σταματησαν να ενημερωνουν τους υπολοιπους...

 

Σιγα μην παρουν να μας ενημερωσουν εναν εναν ολους μας πως εκαναν λαθος. Σου λεει περιμενουν αυτοι, οποιος παρει και ρωτησει θα του πουμε το θεμα που υπαρχει.

 

Εγω εχω οπλιστει με υπομονη και... Αλλη συσκευη, προς το παρον. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα παρουν τλφ κάνα χρόνο μετά, "ρε παλιοφιλε θυμάσαι περυσι τέτοια εποχή που είχες παραγγείλει ένα κινητό? Που να στα λέω. Ήρθε!"

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι σιγουρος οτι η παμε απο βδομαδα παλι η τρωμε το ακυρο

ετσι όπως πάει η δουλειά, αφού δεν μας δίνουν ημερομηνία παράδοσης, και βαδίζουμε έτσι στα τυφλά, καλύτερα να το ακυρώσουν επίσημα.Μην πάω να αγοράσω τηλέφωνο(που το χω ανάγκη) και μετα 10, 20, 30 μέρες με πάρει κανά τηλέφωνο η wind και θέλει να με κλείσει ραντεβού για παράδοση!Ήδη αύριο χάνω το Huawei p8 lite που το χει προπώληση ο amazon!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια σορυ κιολας που μπαινω και μιλαω αν και δεν εχω κανει παραγγελια βλεπω τι γραφετε...αφου το θεμα παει ολαταχως εδω και καιρο στο ακυρο και στην αθετηση του λογου τους τι το κουραζετε? ριχτε μαυρο και καταγγελιες μπας και βαλουν μυαλο μερικα λαμογια...βλεπετε οι ανθρωποι ειναι οτι να ναι..τοσο καιρο σας το καθυστερουν ωστε να μην τα παρετε στην τιμη που οι ιδιοι τα εβαλαν.ειναι γελοιοι.ριχτε μαυρο και οποτε παιρνουν τηλ κραχτε τους απλα και ομορφα!!  εχω νευριασει τοσο καιρο που σας κοροιδευουν  και το πανε απο μερα σε μερα και πεφτει δουλεμα.εγω προσωπικα και να μου το εδιναν μετα τοσο καιρο θα το πεταγα στα μουτρα τους. α μα πια! 

 

φιλικα παντα! :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για δώσε ένα λινκ γιατί δεν βλέπω κάτι.

off topic, αλλά το ζήτησες Link.png Site: huawei p8 lite

edit:έτσι όπως πάει βέβαια, μόνο off topic δεν είναι, αφού πολλοί πούλησαν κινητό ή έχουν άμεση ανάγκη από κινητό, και από τη wind δε βλέπω φως

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα πάντως η κοπέλα που με πήρε για ακύρωση του ραντεβού με διαβεβαίωσε πως θα παραλάβουμε στην τιμή που συμφωνήθηκε και την ρώτησα και δεύτερη φορά και μου είπε ναι.
δεν γνωρίζουν όμως το πότε! 

αναμονή και θα παραλάβουμε, εγώ είμαι αισιόδοξος !  B)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, το πόσο αισιόδοξοι είμαστε εξαρτάται και από το πόσο ανάγκη έχεις αυτή τη στιγμή το κινητό, ή τι έχεις επενδύσει από χρηματικής άποψης στην συγκεκριμένη προσφορά...

 

Εμένα π.χ. δεν με ενδιαφέρει γιατί το προηγούμενο κινητό το πούλησα στα 300, το Flex2 το πήρα στα 300 από παιδί που πρόλαβε την προσφορά της Vodafone, και όταν (αν) με το καλό έρθει το Nexus πάλι στα 300 θα το πουλήσω το Flex2.

 

Με παίρνει να είμαι αισιόδοξος... εκ του ασφαλούς :P Ή για κάποιον π είχε έτσι κι αλλιώς μούφα συσκευή, δεν έχασε τπτ...

 

Αλλά πιστεύω πολύ κακώς πουλήσατε ρε παιδιά τα κινητά σας χωρίς να έχετε παραλάβει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...