Προς το περιεχόμενο

Google Nexus 6 299 Wind [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


BrocasHelm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όπως πολύ καλά κατάλαβες, πούλησαν το κινητό για να έχουν χρήματα για να γοράσουν το κινητό της προσφοράς. Και μάλιστα θα τολμούσα να πω ότι το πούλησαν και ακριβά, πριν μυριστούν οι αγοραστές το forum του insomnia και τους μείνει στο χέρι...

Ακόμα και να πει κάποιος ότι θα το χάριζε σε κάποιον δικό του, θα περίμενε να παράβει... τόση καλοσύνη να σκέφτονται τον συνάνθρωπο και να πουν, "εεε...θα μείνω με το χάρχαλο κανα μήνα.. τι πειράζει..". Προφανώς θα το είχαν κάνει από καιρό αν ήταν έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 918
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κάπου σε έχασα στο δεύτερο part, αλλά συμφωνώ (νομίζω).

 

To σκέφτηκα και αυτό που λες ότι πούλησαν την προηγούμενη για την επόμενη. Όλοι λιγο πολύ αυτό κάνουμε.  ;)

 

Απλά λέω πως αν έχεις την οικονομική δυνατότητα να πάρεις Note 3/4, νομίζω έχεις και την δυνατότητα να "δανειστείς"/μαζέψεις τα 300 ευρώ της προσφοράς χωρίς να διακινδυνεύσεις την μετέπειτα πώληση της συσκευής σου (εκεί σε έχασα. τι εννοείς να μυριστούν οι αγοραστές το forum?).

 

Επίσης δεν ποντάρεις την σιγουριά της ήδη καλής συσκευής σου για μια αντι-προσφορά (Wind εναντίον Vodafone), από μια εταιρία που ΔΕΝ φημίζεται για την αξιοπιστία της, και για μια παραγγελία που δεν σου έδωσαν καμία πληροφορία σχετικά με το διαθέσιμο απόθεμα (γιατί, το τμήμα παραγγελιών δεν έχει πρόσβαση στο διαθέσιμο απόθεμα... το άκουσα κι αυτό, wtf? :wacko:  ) 

 

Aλίμονο, μην παρεξηγηθώ, δεν λέω πως τα λεφτά φυτρώνουν στις αυλές μας. Αλλά νομίζω είμαι λογικός. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα παιδια παιρνω τηλεφωνο να δω τι θα μου πουν σημερα...


Καλα παιδια ξεκινησε λοιπον το κλασικο επειδη ειχαμε προβλημα στην τιμολογηση θα σας καλεσουμε απο την  επομενη βδομαδα για να κανονισουμε ραντεβου!Πιστευω οταν βγει το επομενο νεξους θα παραλαβουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάκα κάνεις. Απο την επόμενη βδομάδα θα καλέσουν? ?????? Που πήγε το μέχρι την Παρασκευή θα μας πάρουν για ραντεβού? Τώρα το αφήνουν φλου? Τι εταιρεία είναι αυτή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μίλησα με την εξυπηρέτηση πελατών. (6935601260)

 

όντως μου είπε ότι θα μας καλέσουν από βδομάδα και ότι η παραγγελία μου έχει δρομολογηθεί για Τετάρτη. αλλά θα πρέπει να περιμένω τηλέφωνο την Δευτέρα ή την Τρίτη πρώτα για επιβεβαίωση.. ότι να'ναι πραγματικά τις ξεπεράσαμε τις δυο εβδομάδες. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Άρα Τετάρτη θα παραλάβεις υποτίθεται; Απλά περιμένεις τηλέφωνο για να κλείσετε ραντεβού;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ισχυει αυτο που ειχε πει πιο πισω, στις πρωτες μερες, ενα παιδι τοτε θα παραλαβουμε οχι την ερχομενη αλλα την παραπανω εβδομαδα.

 

Στις 6 του μηνα του ειπαν για παραλαβη σε 1-2 εβδομαδες, που σημαινει οχι αυτη ογτε την επομενη εβδομαδα για εμας.

 

Edit: μακαρι ρε παιδια να ειναι τη ερχομενη εβδομαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αύριο θα μας πούνε το εξής: θα παραλάβετε Τετάρτη ή Πέμπτη της επόμενης εβδομάδας. Θα σας πάρουμε τη Δευτέρα για να κλείσουμε ραντεβού. Και μετά πάλι μια απ τα ίδια

Τι σας έλεγα? Είναι πλέον προφανές ότι δεν έχουν καν τις συσκευές στα χέρια τους. Απορώ ποιος γάτος του μάρκετινγκ σκέφτηκε όλο αυτό το σεναριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάζεψε η Wind σε παραγγελίες τα κομμάτια που χρειάζεται και έχει βγει παγανιά στην αγορά για να τα βρεί.silver alert η κατάσταση!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σας έλεγα? Είναι πλέον προφανές ότι δεν έχουν καν τις συσκευές στα χέρια τους. Απορώ ποιος γάτος του μάρκετινγκ σκέφτηκε όλο αυτό το σεναριο

 

Και ποτέ δεν είχαν. Απλά μπήκε η τιμή για να κοντράρει την αντίστοιχη προσφορά της Voda αλλά δεν περίμεναν ότι θα την "ανακάλυπταν" τόσοι άνθρωποι και θα είχαν τόσες παραγγελίες...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα Τετάρτη θα παραλάβεις υποτίθεται; Απλά περιμένεις τηλέφωνο για να κλείσετε ραντεβού;

 

Τι να σου πω? ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ πως θα παραλάβω.. άντε να δούμε γιατί έχει καταντήσει αηδία το όλο θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γελάει ο κόσμος.

 

 

Μόλις πήρα κι εγώ.

 

Μου είπε πως υπάρχει αυξημένη ζήτηση και είχαν ελάχιστο απόθεμα. Την ρώτησα αν τηρείται σειρά προτεραιότητας, μιας και ήμουν "από τους πρώτους που παρήγειλλαν" και πως όταν έκανα την παραγγελία η κοπέλα μου είπε πως είχε διαθέσιμα κομμάτια.

 

Μου απάντησε πως υπήρχε ελάχιστο απόθεμα και πως όντως τηρείται σειρά προτεραιότητας. Θα επικοινωνήσει μαζί μου για να μου πει πόσο ψηλά στην λίστα αυτή βρίσκομαι.

 

Εν τέλει, μου είπε να περιμένω μέχρι τα μέσα της επόμενης εβδομάδας το αργότερο για επικοινωνία και παραλαβή.

 

--Όπως καταλάβατε, δεν είχαν ούτε για δείγμα συσκευές. Καλά τα είπε στην αρχή ο Inler

 

 

Εγω που ειχα παραγγειλει κατα τις 12:40 τηλεφωνησα τωρα και μου τα μασαγε...Εξαντληθηκε λεει και θα παραλαβουμε μαλλον σε 1-2 εβδομαδες.. [...]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελάχιστοι θα παραλάβουν, οοοόταν παραλαβουν.

Οι υπόλοιποι απλά χάνουμε το χρόνο μας και χαλάμε την διάθεση μας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...